Metamorfozy Piękna w każdym wieku - Wioletta 40+

Autor:

Po znacznej utracie wagi twarz Pani Wioletty zatraciła swój wyraźny owal. Skóra stała się mniej sprężysta i wiotka, opadła. Na twarzy zaczęły pojawiać się zmarszczki i „chomiki”. To wszystko sprawiło, że twarz zaczęła sprawiać wrażenie smutnej.

metamorfoza Wioletta

1. Przeprowadzane zabiegi

Implantacja nici liftingujących First Lift Barb 4D w połączeniu z nićmi Happy Lift. Wprowadzono dwa rodzaje nici – w policzki oraz nad brwiami – celem podniesienia opadniętych tkanek.

2. Jak działa zabieg?

W warszawskiej klinice dra Adama Gumkowskiego AGKlinik Pani Wioletta przeszła metamorfozę, której nie powstydziłaby się niejedna gwiazda. Podczas zabiegu wykorzystano nici liftingujące, które stanowią obecnie alternatywę dla tradycyjnego liftingu. Ich zastosowanie pozwala skutecznie odmłodzić i zrewitalizować skórę. Wyjątkowym zestawieniem jest zabieg z wykorzystaniem jednocześnie nici First Lift Barb 4D i Happy Lift (metoda własna doktora Gumkowskiego). Pierwsze doskonale utrzymują tkanki i skórę twarzy w miejscu wybranym przez lekarza. Drugie, ze względu na dłuższy okres wchłaniania, przedłużają czas efektu liftingującego. Zastosowanie nici Barb 4D w kaniuli doskonale podniosło i ukształtowało linię brwi. Nici wyposażone są w drobne haczyki. Po zaimplementowaniu pod skórą haczyki otwierają się utrzymując podniesione przez lekarza opadnięte tkanki

– mówi dr Adam Gumkowski. Po zabiegu można dostrzec podniesienie brwi, podniesienie policzków i poprawienie owalu twarzy, polepszenie napięcia skóry i wygładzenie zmarszczek. Twarz wygląda zdecydowanie młodziej i bardziej atrakcyjnie. Od około 14 dnia po zabiegu, zaczyna wytwarzać się nowy kolagen, który wpływa na poprawę napięcia i jędrności skóry. Jednocześnie stymulowane jest też białko odpowiedzialne za jej sprężystość i elastyczność. Zastosowana metoda łączenia dwóch rodzajów nici daje zdecydowanie lepszy, synergiczny efekt niż każda z nich oddzielnie. Technika jest prosta, szybka, skuteczna, obarczona minimalną ilością powikłań. Wymyślona przez doktora Gumkowskiego metoda, zastosowana u Pani Wioletty, jest rezultatem wieloletniego stosowania różnego rodzaju nici do poprawy konturu twarzy i całego ciała.

3. Wrażenia po zabiegu?

Zabieg krótki i bezbolesny. Jedynie po upływie znieczulenia odczuwalny jest lekki dyskomfort oraz zwiększone napięcie twarzy.

4. Ile czasu trwał zabieg?

Około godziny. Efekt bezpośredni, czyli podniesienie skóry twarzy, uzyskujemy natychmiastowo jednak na ostateczny efekt liftingujący czekamy około 1-3 tygodnie. Uzyskanie pełnego efektu z rewitalizacją skóry zajmuje 3-6 miesięcy, ze względu na podwójny efekt działania nici: mechaniczny – bezpośrednio i rewitalizujący – po pół roku.

5. Jaki był koszt zabiegu?

Całkowity koszt zabiegu to 8,5 tys. zł. W zależności od procedury i ilości użytych nici koszt może się wahać od 3 do 10 tys. zł

6. Gdzie wykonano zabieg?

dr Adam Gumkowski, AGKlinik Adam Gumkowski, ul. Kazimierzowska 43 (róg ul. Różanej), Warszawa www.agklinik.com

 

Publikowane: 02.07.2015

Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni