Metamorfozy z medycyną estetyczną 3 - Halina 50+

Autor:

Pani Halina czuła, że jej twarz jest zmęczona i straciła naturalną objętość. Przeszkadzały jej bruzdy koło nosa i opadające kąciki ust. Chciała wyglądać młodziej i promienniej.

metamorfoza Halina

1. Przeprowadzane zabiegi

Metamorfoza Pani Haliny została przeprowadzona w Saska Clinic, przez doktor Iwonę Radziejewską-Chomę, lekarza medycyny estetycznej. Pani doktor podczas konsultacji doradziła zabieg łączony, z wykorzystaniem preparatu na bazie hydroksyapatytu wapnia – Radiesse, kwasu hialuronowego – Betolero oraz toksyny botulinowej. Główne obszary poddane zabiegowi to zmarszczki mimiczne, kurze łapki wokół oczu oraz utrwalona lwia bruzda.

2. Jak działa zabieg?

Do zmarszczek mimicznych, kurzych łapek oraz lwiej bruzdy dr Iwona Radziejewska-Choma wykorzystała toksynę botulinową, która rozluźniła mięśnie oraz spowodowała lekkie podniesienie opadających łuków brwiowych. Zmarszczki uległy wygładzeniu, a przy okazji uzyskany został efekt „otwartego” oka. Następnie dr Radziejewska-Choma poprawiła owal twarzy preparatem na bazie hydroksyapatytu wapnia – Radiesse. Hydroksyapatyt wapnia zapewnia podwójne działanie preparatu. Po pierwsze, zaraz po zabiegu poprawie ulega wygląd skóry, co jest wynikiem wstrzykniętego preparatu. Wygładzone zostają bruzdy i zmarszczki, a skóra staje się napięta. Po drugie, następuje poprawa jej kondycji, będąca wynikiem stymulacji włókien kolagenowych. Najlepsze efekty widać po ok. 3 miesiącach – podkreśla dr Radziejewska-Choma. Wykorzystując Belotero Intense – kwas hialuronowy, doktor Radziejewska-Choma wypełniła także widoczne bruzdy nosowo-wargowe oraz linie marionetki. Korekcji kształtu i objętości ust dokonała za pomocą rzadszego kwasu hialuronowego – Belotero Soft. Połączenie zabiegów Radiesse i Belotero daje bardzo dobre efekty. Oba te preparaty dopasowują się do indywidualnych potrzeb pacjenta, odmładzają naturalnie i dyskretnie, dzięki czemu pacjentka może cieszyć się atrakcyjnym wyglądem – mówi pani doktor.

3. Wrażenia po zabiegu?

Pani Halina uznała, że zabieg był znacznie mniej bolesny, niż to sobie wyobrażała. Największy dyskomfort pacjentka odczuwała przy nakłuciach w okolicach ust.

4. Ile czasu trwał zabieg?

Około godziny.

5. Jaki był koszt zabiegu?

Belotero, 3 ampułki – 3 000 zł
Radiesse, 1 ampułka – 1 500 zł
Toksyna botulinowa, 1 ampułka – 1 000 zł

6. Gdzie wykonano zabieg?

Saska Clinic
dr Iwona Radziejewska-Choma
ul. Saska 6a lok. 4, Warszawa
www.radziejewska.pl

Publikowane: 02.07.2015

Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Ann 15.09.2014
Warto

Do dr Ewy Rybickiej trafiłam przypadkiem szukając dobrego specjalisty medycyny estetycznej. Od dłuższego czasu przeszkadzały mi niedoskonałości, które pozostawia na twarzy upływający czas. Po dokładnej ocenie stanu mojej... Więcej 

Gość 24.09.2013
Warto

Witam. Mam 50 lat i zawsze starałam się dbać o swój wygląd. Pracuje w banku i to dłonie są moją wizytówką, dlatego zdecydowałam się na zabieg Radiesse u dr Ewy Rybickiej. To nie pierwszy zabieg, który Pani doktor mi ro... Więcej 

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni