Odliczanie do sezonu bikini - nowoczesne metody leczenia cellulitu

Autor:

Cellulit to problem, który łączy większość kobiet niezależnie od wskazań wagi. Przypadłość ta może dotyczyć zarówno szczupłych kobiet, jak i tych o bardziej kobiecych kształtach. „Pomarańczowa skórka” jest jednakże niedoskonałością, z którą nie musimy się godzić. Nowoczesna kosmetologia znalazła na nią sposoby… O hitach w gabinetach medycyny estetycznej, które modelują ciało i zwalczają cellulit, dowiedzieliśmy się od dr Ewy Rybickiej z kliniki Estetica Nova.

Już stosunkowo niewiele czasu pozostało do sezonu bikini. Z problemem cellulitu poradzą sobie zabiegi Cellactor i Icoone Laser, dwa  sprawdzone hity w gabinetach medycyny estetycznej. Wszystkie klientki je z pewnością dobrze znają i doceniają efekty, jakie można uzyskać przy ich pomocy. Na czym polega fenomen tych zabiegów?

Cellactor – pożegnaj cellulit  

Cellactor jest urządzeniem, które wykorzystuje falę uderzeniową, konkretnie falę akustyczną.

"Fale powodują, że dochodzi do uwolnienia substancji aktywnych biologicznie, pobudzenia przepływu krwi we wszystkich warstwach tkanek, a co za tym idzie - ich dotlenienia. Jednocześnie z komórek uwalniają się wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol, które organizm następnie wydala w wyniku naturalnych  procesów metabolicznych. Siła fal akustycznych jest również wykorzystywana do drenażu nagromadzonych płynów.  Po serii zabiegów zauważamy, że doszło do zmniejszenia się cellulitu i tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia, ujędrnienia  oraz poprawy napięcia skóry – wyjaśnia dr Rybicka.

Zabieg trwa około 30-40 minut i jest bezbolesny. Najlepsze efekty osiągniemy poddając się serii 10-12 zabiegów w kilkudniowych odstępach.

Odliczanie do sezonu bikini leczenie cellulitu Z problemem cellulitu poradzą sobie zabiegi Cellactor i Icoone Laser

Icoone Laser – jedno urządzenie na wiele problemów

Icoone Laser to wyjątkowe urządzenie, które łączy w sobie technologię masażu podciśnieniowego, zapewniającego wielowymiarową stymulację skóry, światło LED, zwiększające jak produkcję kolagenu i elastyny, tak poprawiające elastyczność skóry, a także laser diodowy, redukujący zawartość komórek tłuszczowych.

"Jest to sprzęt idealny dla osób walczących z głęboko zlokalizowaną tkanką tłuszczową, którą trudno zredukować przy pomocy diety i ćwiczeń fizycznych. Doskonale sprawdza się w leczeniu cellulitu. W trakcie wielowymiarowego masażu (rolki poruszają się w czterech kierunkach) w połączeniu z oddziaływaniem energii światła LED dochodzi do redukcji cellulitu oraz wymodelowania sylwetki – tłumaczy dr Ewa Rybicka.

Aby rezultaty były widoczne i długotrwałe, należy wykonać 8‐10 zabiegów w zależności od nasilenia problemu i obszaru poddawanego zabiegowi. Icoone Laser może być stosowany nawet codziennie ze względu na nieinwazyjność i brak odczuć bólowych.

Icoone Laser jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które poradzi sobie nie tylko z cellulitem i zalegającą tkanką tłuszczową. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych programów medycznych Icoone jest zalecany również przed i po zabiegach chirurgicznych, przy pielęgnacji skóry z bliznami pooperacyjnymi i pooparzeniowymi, przy bólach mięśni, obrzękach oraz w celu przyspieszenia regeneracji organizmu u osób uprawiających sport.


Odliczanie do sezonu bikini trwa! Korzystając ze sprawdzonych technologii, będziesz do niego przygotowana jak nigdy!


Estetica Nova
ul. Jana Kazimierza 32b lok. 1,
ul. Opaczewska 43 lok. 4
Warszawa
tel. +48 505 301 233

Aktualizowane: 30.05.2019

O kim:

Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem. Prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej Estetica Nova w Warszawie. Kształciła się u wybitnych specjalistów w Brazylii, Niemczech, Wlk. Brytanii, Holandii, Włoszech, Gruzji, Rosji. Jest trenerem marki Radiesse. Wspiera pacjentów z powikłaniami.

Autor

Usuwanie cellulitu - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Krystyna 02.10.2018
Warto

Miałam wykonanych kilka zabiegów laserowych antycellulitowych w klinice Elite, miejsce skupia doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy i personel, który zawsze służy radą. Efektu super, jestem bardzo zadowolona.

- Najczęściej zadawane pytania

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni