Odliczanie do sezonu bikini - nowoczesne metody leczenia cellulitu

Odliczanie do sezonu bikini - nowoczesne metody leczenia cellulitu
Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem. Prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej Estetica Nova w Warszawie. Kształciła się u wybitnych specjalistów z całego świata. Jest trenerem marki Radiesse.
Utworzono: 29 maj 2019 · Zaktualizowano: 20 maj 2020

Już stosunkowo niewiele czasu pozostało do sezonu bikini. Z problemem cellulitu poradzą sobie zabiegi Cellactor i Icoone Laser, dwa  sprawdzone hity w gabinetach medycyny estetycznej. Wszystkie klientki je z pewnością dobrze znają i doceniają efekty, jakie można uzyskać przy ich pomocy. Na czym polega fenomen tych zabiegów?

Cellactor – pożegnaj cellulit  

Cellactor jest urządzeniem, które wykorzystuje falę uderzeniową, konkretnie falę akustyczną.

"Fale powodują, że dochodzi do uwolnienia substancji aktywnych biologicznie, pobudzenia przepływu krwi we wszystkich warstwach tkanek, a co za tym idzie - ich dotlenienia. Jednocześnie z komórek uwalniają się wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol, które organizm następnie wydala w wyniku naturalnych  procesów metabolicznych. Siła fal akustycznych jest również wykorzystywana do drenażu nagromadzonych płynów.  Po serii zabiegów zauważamy, że doszło do zmniejszenia się cellulitu i tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia, ujędrnienia  oraz poprawy napięcia skóry – wyjaśnia dr Rybicka.

Zabieg trwa około 30-40 minut i jest bezbolesny. Najlepsze efekty osiągniemy poddając się serii 10-12 zabiegów w kilkudniowych odstępach.

Usuwanie cellulituZ problemem cellulitu poradzą sobie zabiegi Cellactor i Icoone Laser

Icoone Laser – jedno urządzenie na wiele problemów

Icoone Laser to wyjątkowe urządzenie, które łączy w sobie technologię masażu podciśnieniowego, zapewniającego wielowymiarową stymulację skóry, światło LED, zwiększające jak produkcję kolagenu i elastyny, tak poprawiające elastyczność skóry, a także laser diodowy, redukujący zawartość komórek tłuszczowych.

"Jest to sprzęt idealny dla osób walczących z głęboko zlokalizowaną tkanką tłuszczową, którą trudno zredukować przy pomocy diety i ćwiczeń fizycznych. Doskonale sprawdza się w leczeniu cellulitu. W trakcie masażu rolki poruszają się w czterech różnych kierunkach, co w połączeniu z oddziaływaniem energii wiązki światła LED powoduje redukcję cellulitu i pozwala modelować sylwetkę – tłumaczy dr Ewa Rybicka.

Aby rezultaty były widoczne i długotrwałe, należy wykonać 8‐10 zabiegów w zależności od nasilenia problemu i obszaru poddawanego zabiegowi. Icoone Laser może być stosowany nawet codziennie ze względu na nieinwazyjność i brak odczuć bólowych.

Icoone Laser jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które poradzi sobie nie tylko z cellulitem i zalegającą tkanką tłuszczową. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych programów medycznych Icoone jest zalecany również przed i po zabiegach chirurgicznych, przy pielęgnacji skóry z bliznami pooperacyjnymi i pooparzeniowymi, przy bólach mięśni, obrzękach oraz w celu przyspieszenia regeneracji organizmu u osób uprawiających sport.

Odliczanie do sezonu bikini trwa! Korzystając ze sprawdzonych technologii, będziesz do niego przygotowana jak nigdy!

Opracowano we współpracy z magazynem Piękna w każdym calu.

Poproś o ofertę jednym kliknięciem
Przedstawimy Ci ofertę bezpłatnie!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.