Saypha® – nowa linia produktów na bazie kwasu hialuronowego

Autor:

Kto z nas nie słyszał o wypełniaczach? Preparaty kwasu hialuronowego są szeroko wykorzystywane w medycynie estetycznej. Stosowane w wielu zabiegach, cieszą się wielkim zainteresowaniem pacjentów i są coraz popularniejszym sposobem zatrzymania młodego wyglądu czy poprawienia tego czym obdarzyła nas natura.

Nowa marka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego – saypha®

W tym roku na rynek polski wprowadzona została nowa marka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego – saypha®. Producentem preparatu jest firma Croma Pharama, która zaczyna swoje produkty proponować również pacjentkom na rynku Stanów Zjednoczonych, Kanady Australii czy Nowej Zelandii. Oznacza to, że produkty saypha® poddane zostały niezwykle surowym rygorom, mającym na celu uzyskanie certyfikatu FDA. Firma Croma Pharma ma 40 letnie doświadczenie i wyprodukowała już 50 milionów strzykawek z preparatem kwasu hialuronowego z powodzeniem stosowanych wśród lekarzy na całym świecie, wczesniej pod marką Princess. Warto podkreślić, że nowa fabryka oraz linia produkcyjna w Austrii umożliwiają ich spełnienie.

strzykawka croma
Strzykawka z wygodnym uchwytem zapewnia łatwą i jednolitą aplikację kwasu hialuronowego oraz mniej krwotoków

Na rynku polskim preparat saypha®, zastąpił znany i ceniony preparat Princess. Nowy preparat to ten sam skuteczny i bezpieczny skład produktu poddawany jeszcze wyższym standardom procesu technologicznego i nadzoru. Co ważne saypha® to również ta sama nagradzana strzykawka, która pozwala na bezpieczną aplikację preparatu.

Gama produktów wypełniaczy saypha® pozostaje bez zmian.
Pacjentom proponowane są preparaty, z których lekarz dobierze odpowiednie do problemu z jakim zwraca się pacjent.

saypha croma Preparaty saypha® mają szerokie zastosowanie

Rożne zastosowania preparatów saypha®

Można wybierać w preparatach do mezotarapii Rich, który poprawia nawilżenie skóry, uzupełnia ubytki kwasu hialuronowego. Działa jako wypełniacz drobnych zmarszczek, takich jak: takich jak: „kurze łapki”, zmarszczki śmiechowe i zmarszczki palacza wokół ust.

Preparaty Filler pozwalające na wygładzenie skóry, koryguje drobne zmarszczki i bruzdy w wersji z lidokainą doskonale sprawdzi się przy zwiększaniu objętości ust.

Preparaty Volume i Volume Plus, która występuje jedynie w wersji z lidokainą to już działanie w poprawianiu wolumetrii, odbudowie objętości i modelowaniu twarzy.

Preparaty można też stosować w leczeniu rekonstrukcyjnym przy lipotrofii twarzy, blizn ubytkowych i asymetrii morfologicznej.

saypha opakowanie
Gama produktów wypełniaczy saypha®

Preparat saypha® dostępny jest dla pacjentów wyłącznie w gabinetach lekarskich.
Więcej informacji o marce można znaleźć na www.Croma.pl

Aktualizowane: 08.03.2019

Autor

Wiodący europejski ekspert w produkcji preparatówz kwasem hialuronowym. Croma stworzyła komplentną ofertęstrzykawek z kwasem hialuronowym wysokiej jakości. Priorytetem dla firmy jest pacjent, który otrzymuje skuteczne i bezpieczne produkty.i

Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Warto     

W marcu po raz kolejny miałam ogromną przyjemność gościć w klinice Medivita w Tarnowie. O atmosferze i profesjonalizmie tego miejsca pisałam już wielokrotnie, to tez z ogromną przyjemnością zawsze tam powracam. Która z n... Więcej 

1 Lubię to  
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni