Światowa medycyna w zasięgu ręki - nowa Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach

Światowa medycyna w zasięgu ręki - nowa Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach
Prywatny ośrodek założony i prowadzony przez chirurga plastycznego Zbigniewa Mazana. Działa w Katowicach, oferując pacjentom mniej inwazyjne i chirurgiczne metody poprawy wyglądu.
Utworzono: 15 lis 2012 · Zaktualizowano: 11 lis 2020

Posiadamy blok operacyjny z dwiema salami operacyjnymi wyposażonymi w najnowszej generacji sprzęt medyczny, np. śródoperacyjny rtg cyfrowy. Planujemy przeprowadzać w nich operacje klasyczne i przede wszystkim z zastosowaniem technik małoinwazyjnych. Równie nowocześnie została wyposażona sala intensywnego nadzoru medycznego.

klinika mazan 2

Ponadto wygodne pokoje pobytowe, wszystkie klimatyzowane z indywidualną regulacją temperatury, z szybkim, bezprzewodowym Internetem, pokoje hotelowe dla bliskich pozwalają zapewnić naszym Pacjentom komfortowe warunki leczenia.

Również sam budynek Kliniki został zaprojektowany tak, aby spełniał najnowsze standardy w zakresie projektowania placówek medycznych. Zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne, systemy klimatyzacji, wentylacji z filtrami i kontrolą wilgotności powietrza zmniejszają ryzyko zakażeń i podnoszą komfort hospitalizacji. Również system obiegu dokumentacji medycznej, który będzie funkcjonował w Klinice, to wciąż rzadkość w innych placówkach medycznych. System pozwala na rejestrację wizyty drogą telefoniczną, sms-ową i mailową. Cała dokumentacja pacjenta: wywiad, wyniki badań, zapisy usg, rtg i inne, a także zalecenia, przepisane leki - wszystko to będzie automatycznie rejestrowane w historii choroby. Osobista rejestracja odbędzie się na podstawie karty NFZ lub naszej karty wydawanej dla stałych Pacjentów. Wyprzedzamy w tym względzie przepisy unijne, które od 2014 roku będą narzucały obowiązek prowadzenia takiej właśnie dokumentacji.

klinika mazan

Klinika Chirurgii Mazan świadczy usługi medyczne w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, proktologii. Największy zespół naszej Kliniki, ponad 10 specjalistów, stanowi oddział ortopedii i traumatologii. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece zdrowotnej dla osób amatorsko i zawodowo uprawiających różnorodne dyscypliny sportowe. Leczymy również najmłodszych pacjentów - dzieci operujemy w zakresie chirurgii ogólnej i kardiochirurgi. Świadczymy usługi medyczne z zakresu: ginekologii, gastroenterologii, urologii, neurologii, hematologii. Prowadzimy konsultacje i operacje bariatryczne z wsparciem dietetyka i psychologa. Świadczymy również usługi z zakresu medycyny pracy. W naszej Klinice Pacjenci będę mieli do dyspozycji 50 specjalistów z różnych specjalizacji.

Klinika Chirurgii Mazan to obecnie również siedziba Centrum Chirurgii Plastycznej, które do tej pory mieściło się przy ulicy Reymonta. Kompleksowej ofercie chirurgii plastycznej towarzyszy teraz cały wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, łącznie z konsultacjami i zabiegami dermatologicznymi oraz kosmetologicznymi.

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.