Sześciopak i brazylijskie pośladki bez skalpela

Autor:

Smukła talia, wyrzeźbiony brzuch i jędrne pośladki zaledwie w dwa tygodnie. Bez wysiłku, bez ćwiczeń, bez skalpela!? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – BTL EMSCULPT! Dla kogo przeznaczone są zabiegi z wykorzystaniem tego urządzenia, jakie efekty mogą przynieść i jak działa EMSCULPT dowiesz się w tym artykule.

IMG 6028 1
BTL EMUSCULPT - spala tłuszcz i buduje mięśnie

EMSCULPT – urządzenie, które rzeźbi ciało

Dostępne dotąd zabiegi modelujące sylwetkę tj. liposukcja, lipoliza, czy kriolipoliza skupiały się jedynie na redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry. EMSCULPT to coś więcej. To prawdziwa rewolucja i pierwsze takie urządzenie na świecie, które spala tłuszcz i jednocześnie buduje i rzeźbi mięśnie.

Obecnie wszyscy szukają metody, która umożliwi im nie tylko usunięcie tłuszczu, ale także zbudowanie napięcia mięśni, szczególnie brzucha i pośladków. To, co wydaje się nieprawdopodobne teraz jest możliwe dzięki EMSCULPT. Badania rentgenowskie i rezonansem magnetycznym pokazały, że EMSCULPT nie tylko usuwa tkankę tłuszczową, ale również nadbudowuje mięśnie. Efekty, które wielu z dużym wysiłkiem osiąga na siłowni, my w Say WOW! oferujemy bez wysiłku i bez bólu – mówi dr Grzegorz Turowski, chirurg plastyk w Say WOW!

30-minutowy zabieg = 20 000 brzuszków

Jak to możliwe? To zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności tzw. HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic). W trakcie jednej sesji EMSCULPT wywołuje ona ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Takiego efektu nie da się osiągnąć podczas samodzielnych ćwiczeń. Nie tylko ze względu na rekordową liczbę poszczególnych skurczów, ale i wielokrotnie dłuższy czas ich trwania.

Spala tłuszcz i buduje mięśnie

Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To natomiast prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Wynikiem nadmiernego przepływu wolnych kwasów tłuszczowych jest apoptoza, a więc zaprogramowana śmierć komórek tłuszczowych. Martwe komórki tłuszczowe zostają w naturalny sposób wydalone przez organizm. Taki właśnie mechanizm spalania tkanki tłuszczowej ma miejsce podczas zabiegu EMSCULPT.

To nie wszystko, co potrafi EMSCULPT. Tkanka mięśniowa pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów, przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich objętość i gęstość. W efekcie mięśnie stają się większe, bardziej napięte i widoczne.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg EMSCULPT?

EMSCULPT to zabieg dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej. To także idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, które mimo regularnych ćwiczeń, nie mogą zbudować i wyrzeźbić mięśni.

Efekty zabiegu EMSCULPT

Mniej tkanki tłuszczowej, smukła talia, lifting pośladków, redukcja rozstępu mięśni prostych brzucha, a także efektywniejsze samodzielne treningi mięśni.

Efekty EMSCULPT potwierdzone zostały w 7 niezależnych amerykańskich badaniach klinicznych. Oto fakty:

  • 92% wzrost średniego poziomu apoptazy w komórkach tłuszczowych 8h po zabiegu
  • 19% redukcja tkanki tłuszczowej w 30 min.
  • 4 cm mniej w talii
  • 80% pacjentów z widocznym efektem liftingu pośladków
  • 16% wzrost masy mięśniowej brzucha
  • 11% redukcja rozstępu mięśni prostych brzucha po porodzie
  • 96% zadowolenia pacjentów

Optymalny protokół zabiegowy przewiduje 4 sesje EMSCULPT, po 2 na tydzień.

Chcesz pozbyć się kilku centymetrów w talii, a dodatkowo wzmocnić mięśnie brzucha i pośladków? Twoją pamiątką po ciąży jest rozstęp mięśni prostych brzucha? Zapraszamy na konsultację ze specjalistą Say WOW!

Aktualizowane: 13.08.2019

Autor

Polsko – amerykańska klinika medycyny estetycznej, oddział New Horizons Center for Cosmetic Surgery z Chicago. Profesjonalny zespół specjalistów Say WOW!, poszerzający swoją wiedzę u amerykańskich lekarzy medycyny estetycznej, gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu - Nowości

VANQUISH

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i...

Najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

VANQUISH
Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i...

Więcej opinii na ten temat

Anonymous 10.09.2012
Warto

Jestem pacjentka Dr Kepy od kilku lat. Przyjezdzam do niego z Berlina i musze przyznac ze warto, jestem bardzo zadowolona z mojego wygladu. Ostatnim sprobowalam nowego zabiegu usuwajacego tluszcz Po jednej sesji 6 cm mni... Więcej 

1 Lubię to  
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni