Ultraskin II bezoperacyjny lifting twarzy i ciała

Autor:

„Ultraskin II to urządzenie wykorzystujące najnowsze rozwiązania w technologii skupionych fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu, tzw. HIFU. Te zogniskowane ultradźwięki wywołują wzrost temperatury na określonym obszarze, co skutkuje pobudzeniem procesów naprawy kolagenu. Po zabiegu możemy zaobserwować natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Ultraskin II daje również możliwość lipolizy miejscowych złogów tkanki tłuszczowej, dlatego świetnie sprawdza się w modelowaniu sylwetki i usuwaniu wiotkości w problematycznych partiach ciała, takich jak brzuch lub kolana.

Zabieg nie wymaga przechodzenia uciążliwego okresu rekonwalescencji, można go efektywnie wykonywać przez cały rok. Co więcej, pozwala nam uzyskać naturalne efekty ujędrnienia i liftingu bez skalpela – całkowicie bezpiecznie – właśnie na tym najbardziej zależy nam oraz pacjentom” – mówi dr n. med. M. Łopuszyńska, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella.

Ultraskin II
Obszary zastosowań Ultraskin II na twarzy

Obszary zastosowań

Twarz

  • Konturowanie twarzy
  • Redukcja podwójnego podbródka
  • Poprawa linii żuchwy
  • Redukcja zmarszczek na czole, w okolicach oczu, ust oraz szyi
  • Uniesienie brwi

Ciało

Aktualizowane: 04.07.2017

Nieinwazyjny lifting - Nowości

Więcej opinii na ten temat

AgaW 26.03.2018
Warto

Nieinwazyjny lifting preparatem Cristalis, z którego korzystam już od lat jest świetnym zabiegiem na poprawę owalu twarzy. Efekt widoczny jest od razu, a z biegiem czasu wygląd skóry jeszcze się poprawia. (Utrzymuje się ... Więcej 

2 Lubię to   2 Komentarzy  
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni