Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

13 cze 2022 · Zaktualizowano: 21 cze 2022

Świetne rezultaty po zabiegu

Warto

O lekarzu

Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jestem niezwykle zadowolona efektami końcowymi zabiegu. Trochę obawiałam się widocznego mniej naturalnego wyglądu pomimo, że u mojej koleżanki rezultat końcowy był super. Pani doktor Lenartowicz okazała się prawdziwą czarodziejką, a piękny wygląd ust mojej koleżanki to nie przypadek. Moje usta są pełne, wyglądają wspaniale i naturalnie. Serdecznie polecam ten gabinet.

1

Komentarz (1)

Jaka cena
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Dermapen i Botox u dr Mudel

Jestem po kolejnej wizycie u Pani Doktor, ostatnio zrobiłyśmy zabieg przy użyciu dermapena oraz botoks na lwią zmarszczkę. Efekt - skóra gładsza, z mniejszymi bliznami potrądzikowymi i mniejszą ilością przebarwień + super natychmiastowy efekt...

Czytaj więcej
Poprawa kształtu żuchwy i likwidacja zmarszczek na czole
Bardzo miła i fachowa lekarka. Bardzo ładnie poprawiła mi owal twarzy. Teraz moja szczęka wygląda bardziej męsko. Zrobiłem sobie też czoło botoxem i nawet nie było potrzeby późniejszego dostrzykiwania, bo wszystko było symetrycznie.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.