Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Polecam goraco

Po zabiegu Warto
Izabela229515
Utworzono: 23 lip 2014

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Polecam goraco

Historia

Jesli ktoras z Pan chce zdecydowac sie na zabieg powiekszenia piersi- goraco polecam pania doktor Malgorzate Kuzlan. Jestem po zabiegu powiekszenia piersi ponad dwa tygodnie- czuje sie doskonale, prowadze normalny (dla mnie aktywny) styl zycia- mam implany podpowieziowe, ktore umozliwaiaja szybsza rekonwalescencje- wszystkie szczegoly pani doktor wyjasnia na konsultacji (na ktorej jest skupiona na pacjentce, udzila aodpowiedzi na KAZDE pytanie, powsieca czas pacjentce). Na drugi dzien po operacji czulam sie rowniez bardzo dobrze, leki przeciwbolowe bralam zaledwie 2- 3 dni, pozostale leki- wedlug zalecen podanych przez pania doktor na karcie informacyjnej. Efekt operacji jest rewelacynjy- piersi wygladaja bardzo naturalnie (mam implanty anatomiczne), sa ksztaltne i jedrne- o to mi wlasnie chodzilo. Pani doktor doskonale wsluchala sie w moje potrzeby i polecila okreslona wielknosc implantu- trafione w przyslowiowa dziesiatke. Nie zdawalam soboe sprway, ze zabieg u chirurga plastycznego, jakim jest pani doktor Malgorzata Kuzlan poprawi mi tak bardzo samopoczucie i samooecene. To lepsze niz psychoterapia. Poza swietnym efektem operacji na uwage zasluguje wysoka kultura osobista Pani Doktor, usmiech i pelen profesjonalizam. Polecam goraco. Izabela.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.