Radiesse

Do dr Ewy Rybickiej trafiłam przypadkiem szukając dobrego specjalisty medycyny estetycznej. Od dłuższego czasu przeszkadzały mi niedoskonałości, które pozostawia na twarzy upływający czas. Po dokładnej ocenie stanu mojej skory Pani dr zaproponowała mi zabieg radiesse. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, bruzdy są zdecydowanie mniej widoczne. Dr Rybicka jest miłą i przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam.

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2

Cześć, dobry specjalista to podstawa. super, że dobrze wybrałaś. Czy wcześniej korzytsałaś z innych zabiegów ? Możesz opisać cały przebieg zabiegu radiesse? jak się do niego przygotowałaś, czy bolało i bardzo było na twarzy widac ingerencję zaraz po zabiegu, ile trzeba czekać na efekt i jak długo trwa u Ciebie ? Dziękuję i pozdrawiam Z.

Odpowiedź na: Zuza

Był to pierwszy zabieg na jaki się zdecydowałam i nie żałuje. Do zabiegu nie musiałam się wcześniej przygotowywać. Najpierw zostałam znieczulona kremem emla, następnie Pani dr wprowadziła preparat. Dzięki znieczuleniu zabieg był bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu twarz była zaczerwieniona, natomiast następnego dni wszystko wróciło do normy. Efekt widziałam już po kilku dniach, ale dr Rybicka uprzedziła mnie, że końcowy efekt będzie widoczny po kilku tygodniach.
Pozdrawiam

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Radiesse

Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne
  Warto
Witam. Mam 50 lat i zawsze starałam się dbać o swój wygląd. Pracuje w banku i to dłonie są moją wizytówką, dlatego zdecydowałam się na zabieg Radiesse u dr Ewy Rybickiej. To nie pierwszy zabieg,... Więcej 

Dr Ewa Rybicka - świetny specjalista

Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne
  Warto
Witam, bardzo się cieszę, że trafiłam pod opiekę Pani dr Ewy Rybickiej. Mam 58 lat i jestem jej stałą pacjentką od dłuższego czasu. Dzięki Pani dr moja twarz wygląda dużo młodziej, radośniej, jest ... Więcej 
Specjaliści w Twojej okolicy