Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Gojenia trwał jeszcze około tygodnia

Po zabiegu Warto
emibo1
Utworzono: 20 lut 2015

O lekarzu

dr n. med. Wojciech Rybak - ARS ESTETICA
dr n. med. Wojciech Rybak - ARS ESTETICA 2 ośrodki w Mazowieckie, Dolnośląskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Gojenia trwał jeszcze około tygodnia

Historia

Pozostaję pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i mistrzowskiego kunsztu Pana Doktora. W Klinice przeszłam zabieg laserowego usunięcia dużej brodawki o nieregularnym kształcie i ciemnej barwie. Moje wcześniejsze kontakty z lekarzami nie należały do najprzyjemniejszych, a próby usunięcia bardzo szpecącej zmiany kończyły się fiaskiem. Pan Doktor wykazał się ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością, której często na próżno dziś szukać w gabinetach, gdzie pacjenci traktowani są przedmiotowo. W sposób jasny i zrozumiały opisał przebieg zabiegu oraz ewentualne konsekwencje. Zupełnie bezbolesny zabieg minął w przemiłej atmosferze i wyjątkowej trosce o mój komfort. Rezultat przeszedł mojej najśmielsze oczekiwanie. Choć podczas pierwszej wizyty nie miałam najmniejszych wątpliwości, że to jest lekarz, któremu w końcu mogę bez wahania powierzyć wykonanie zabiegu , bo wykona go z sercem i w pełni profesjonalnie , to wręcz nierealne było dla mnie to, by zabieg nie pozostawi blizny po tak sporej zmianie. Po około 2 tygodniach wysuszony strupek odpadł niepostrzeżenie. Proces całkowitego gojenia trwał jeszcze około tygodnia. Po 4 tygodniach miejsce usunięcia zmiany wygląda tak perfekcyjnie, że patrząc w lustro zastanawiam się , gdzie ulokowana była szpecąca brodawka. Zabieg przyniósł nie tylko ogromne zmiany estetyczne, ale i psychiczne. Bez wahania zdecydowałam się na kolejne zabiegi i pozbycie się pozostałych zmian. Serdecznie polecam Państwu współpracę z doskonałym lekarzem i życzliwym człowiekiem dla którego najważniejszy jest pacjent i jego problem.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.