Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Mam cerę naczynkową - polecam moją Panią Doktor

Po zabiegu Warto
hosz84
hosz84
Utworzono: 7 kwi 2016 · Zaktualizowano: 7 kwi 2016

O lekarzu

dr Małgorzata Kossut
dr Małgorzata Kossut 2 ośrodki w Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Mam cerę naczynkową - polecam moją Panią Doktor

Historia

\"Witam. Na moją naczynkową cerę nie działały żadne reklamowane specyfiki. Czułam się źle, wydatki na kosmetyki wzrastały, a wygląd twarzy wcale się nie poprawiał. Na stronę dr Małgorzaty Kossut trafiłam przypadkiem. Zadzwoniłam i była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam. Żadne stosowane przez lata maski i kremy, nie zapewniły mi takiego efektu, co 20-minutowa wizyta w gabinecie pani doktor. Jakość tych usług jest niezmiennie satysfakcjonująca od lat. Dlatego, mimo że mieszkam w Warszawie, gdzie na każdym rogu można dostrzec gabinet medycyny estetycznej, a na mój ulubiony zabieg muszę dojeżdżać, wolę wsiąść w pociąg, bo nie liczy się gdzie, ale jak! Polecam serdecznie:)\" Wdzięczna pacjentka.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 7 kwi 2016

Witam serdecznie. Cera naczynkowa to problem wielu kobiet. Wymaga specjalnej pielęgnacji, ale i tak pomimo tego często pojawiają się czerwone niteczki, takie podskórne pajączki. Jak to było w Pani przypadku? W jakich miejscach pojawiły się pajączki? Czy z czasem przybywały? Co Pani zaleciła dr Kossut, żeby jak najdłużej utrzymał się efekt zabiegu?

Będę wdzięczna za więcej informacji.

Pozdrawiam i gratuluję wyboru. Do dobrego lekarza warto dojeżdżać!

Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.