Mam cerę naczynkową - polecam moją Panią Doktor

Mam cerę naczynkową - polecam moją Panią Doktor

"Witam. Na moją naczynkową cerę nie działały żadne reklamowane specyfiki. Czułam się źle, wydatki na kosmetyki wzrastały, a wygląd twarzy wcale się nie poprawiał. Na stronę dr Małgorzaty Kossut trafiłam przypadkiem. Zadzwoniłam i była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam. Żadne stosowane przez lata maski i kremy, nie zapewniły mi takiego efektu, co 20-minutowa wizyta w gabinecie pani doktor. Jakość tych usług jest niezmiennie satysfakcjonująca od lat. Dlatego, mimo że mieszkam w Warszawie, gdzie na każdym rogu można dostrzec gabinet medycyny estetycznej, a na mój ulubiony zabieg muszę dojeżdżać, wolę wsiąść w pociąg, bo nie liczy się gdzie, ale jak! Polecam serdecznie:)" Wdzięczna pacjentka.

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2

Witam serdecznie. Cera naczynkowa to problem wielu kobiet. Wymaga specjalnej pielęgnacji, ale i tak pomimo tego często pojawiają się czerwone niteczki, takie podskórne pajączki. Jak to było w Pani przypadku? W jakich miejscach pojawiły się pajączki? Czy z czasem przybywały? Co Pani zaleciła dr Kossut, żeby jak najdłużej utrzymał się efekt zabiegu?
Będę wdzięczna za więcej informacji.
Pozdrawiam i gratuluję wyboru. Do dobrego lekarza warto dojeżdżać!
Zuza

Odpowiedź na: Zuza

Dzień dobry. Przede wszystkim na poprawę kolorytu mojej cery ogromny wpływ ma regularność zabiegów. Staram się poddawać im chociaż raz do roku. Oczywiście, że w miarę upływu czasu na skórze pojawiają się czerwone niteczki, niestety, taki rodzaj skóry wymaga wiele pracy (największy problem to nos i policzki), a zabieg laserem nie wystarczy do końca życia, natomiast znacznie ten problem zmniejsza. Doktor Kossut oprócz wskazania odpowiednich kosmetyków mówiła o przeciwwskazaniach, tj. sauna, opalanie itd. Pozdrawiam.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy