Mam cerę naczynkową - polecam moją Panią Doktor

Zarejestrowany użytkownik

"Witam. Na moją naczynkową cerę nie działały żadne reklamowane specyfiki. Czułam się źle, wydatki na kosmetyki wzrastały, a wygląd twarzy wcale się nie poprawiał. Na stronę dr Małgorzaty Kossut trafiłam przypadkiem. Zadzwoniłam i była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam. Żadne stosowane przez lata maski i kremy, nie zapewniły mi takiego efektu, co 20-minutowa wizyta w gabinecie pani doktor. Jakość tych usług jest niezmiennie satysfakcjonująca od lat. Dlatego, mimo że mieszkam w Warszawie, gdzie na każdym rogu można dostrzec gabinet medycyny estetycznej, a na mój ulubiony zabieg muszę dojeżdżać, wolę wsiąść w pociąg, bo nie liczy się gdzie, ale jak! Polecam serdecznie:)" Wdzięczna pacjentka.

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
Zuza

Witam serdecznie. Cera naczynkowa to problem wielu kobiet. Wymaga specjalnej pielęgnacji, ale i tak pomimo tego często pojawiają się czerwone niteczki, takie podskórne pajączki. Jak to było w Pani przypadku? W jakich miejscach pojawiły się pajączki? Czy z czasem przybywały? Co Pani zaleciła dr Kossut, żeby jak najdłużej utrzymał się efekt zabiegu?
Będę wdzięczna za więcej informacji.
Pozdrawiam i gratuluję wyboru. Do dobrego lekarza warto dojeżdżać!
Zuza

Zobacz odpowiedź
Zarejestrowany użytkownik

Dzień dobry. Przede wszystkim na poprawę kolorytu mojej cery ogromny wpływ ma regularność zabiegów. Staram się poddawać im chociaż raz do roku. Oczywiście, że w miarę upływu czasu na skórze pojawiają się czerwone niteczki, niestety, taki rodzaj skóry wymaga wiele pracy (największy problem to nos i policzki), a zabieg laserem nie wystarczy do końca życia, natomiast znacznie ten problem zmniejsza. Doktor Kossut oprócz wskazania odpowiednich kosmetyków mówiła o przeciwwskazaniach, tj. sauna, opalanie itd. Pozdrawiam.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania
Więcej opinii na ten temat
Zamykanie naczynek Warszawa dr. Broma
Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek
  Warto
Na kłopoty z naczynkami polecam klinikę Metamorfosis, dr Broma jest bardzo cierpliwy i bardzo zamknie nawet najmniejsze naczynka. Jestem po kilku wizytach i polecam laser Gentle Max Pro. Więcej 
Specjaliści w Twojej okolicy