Polecam to miejsce kazdemu pacjentowi

Jak ktoś szuka uczciwych i porządnych lekarzy to plecam własnie to miejsce. Trafiłam tam, szukając ratunku po nieudlonie przeprowadzonej operacji nosa. Moją sprawą zajął się dr Kamil Pietrasik. Ten lekarz uratował nie tylko mój wygląd, ale przede wszystkim moją psychikę. Kiedy trafiłam do kliniki Malii byłam zdruzgotana, i nie miałam za grosz zaufania do lekarzy. Po wcześniejszej operacji, którą robilam w Czechach moj nos wygladał fatalnie… jeszcze gorzej niz przed operacja, platki nosa byly doslownie rozjechane… . Doktor Pietrasik opowiedzial i pokazal mi co mozna uratować, uczciwie powiedział też, czego już nie możemy zmienić. Kiedy przyszyłam do niego do gabinetu byłam załamana, a po pierwszej wizycie wyszłam z nadzieją, że jeszcze coś da się zmienic. Oprócz pana Pietrasika wspanialy jest takze personel. ktory wspiera pacjenta. Poznałam tez wlascicielkę kliniki dr Marię Sowę Molską - przemiła osoba i znakomity lekarz. To czego najbardziej w życiu zaluje to, to ze nie trafilam do tej kliniki od razu. Co wiecej poprawnie mojego nosa nie było wcale tak drogie jak sądzilam. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które pracują w Malii. Polecam to miejsce kazdemu pacjentowi!

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1

Witam serdecznie,
bardzo się cieszę, że udało się Pani znaleźć świetnego chirurga, który uratował Pani nos. Jak wyglądał nos przed zabiegami? Jaki defekt chciała Pani skorygować? Ile czasu minęło między pierwszą i drugą operacją?
Pozdrawiam
Zuza

Opinia o lekarzu

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

Warszawa
Dr Maria Sowa-Molska

Dr Maria Sowa-Molska

Chirurgia Plastyczna, Warszawa
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Nos prosty

Korekcja nosa (Operacja nosa)
  Warto
Pan Doktor Dębski operował mój nos. Konieczne było jego łamanie z czym najdłużej musiałam się oswajać przed bo wpierw zdecydowana byłam na mniej inwazyjne metody , które obyłyby się bez złamania... Więcej 
Specjaliści w Twojej okolicy