Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Mam bardzo odstajace uszy

Po zabiegu
arus082373334
arus082373334
Utworzono: 25 maj 2016 · Zaktualizowano: 1 cze 2016
Historia

Dzień dobry. Mam 16 lat i okropny problem psychiczny. Mam bardzo odstajace uszy, wszyscy się ode mnie odwracają, wstydzą chodzić ze mną. Rówieśnicy bardzo mi dokuczają, nie kończy się na słowach obelg w moją stronę a "pstryczkach", popychaniach. Często z tego powodu płacze, jednak nie daje tego po sobie poznać. Psychicznie jestem juz na skraju. Proszę o pomoc i czy byłaby możliwość ratalnej zapłaty?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 1 cze 2016

Witaj Arus082. Nie będę ci radzić, żebyś się nie przejmował, bo wiem, jak okrutni potrafią być niektórzy ludzie, często bliscy koledzy! Jeśli jesteś zdecydowany na zabieg korekcji uszu, bo nie masz ochoty wysłuchiwać ich komentarzy, musisz jednak tę kwestię omówić z rodzicami, ponieważ do 18 roku życia pozostajesz pod ich opieką i po prostu potrzebna Ci będzie zgoda. Wielu lekarzy współpracuje z firmami, które ułatwią sfinansowanie zabiegu na raty, więc zawsze jest jakieś rozwiązanie, kiedy nie dysponujesz wymaganą kwotą. Wybierz lekarza, najlepiej chirurga plastycznego, w miejscu zamieszkania lub w pobliżu. Wyślij do niego email przedstawiając całą sprawę - ile masz lat, jakie możliwości finansowe, kiedy chciałbyś poddać się zabiegowi. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że uda Ci się wszystko załatwić zgodnie z Twoimi wyobrażeniami.

Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.