Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Polecam Wszystkim

Po zabiegu Warto
anonymous377929
anonymous377929
Utworzono: 8 cze 2016
Historia

Chciałam się podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami na temat zabiegu korekcji odstających uszu, który miałam wykonany przez Panią Doktor 19.05.2016r. Zabieg przebiegł w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze - zarówno pani Doktor (która jest bardzo radosną i sympatyczną osóbką) jak i jej pracownicy starali się aby "rozluźnić" atmosferę i ograniczyć stres pacjentowi- dzięki temu podczas zabiegu czułam się bardzo swobodnie, co sprawiło że bardzo szybko i bezboleśnie zleciał mi czas:) (ok. 2 h) Gorzej było w nocy po zabiegu, ponieważ ból był naprawdę straszny i ciężko było zasnąć- ale czego się nie robi by być piękną ;) Następnego dnia rano Pani Doktor ponownie się spotkała w celu zmiany opatrunku. Później było już tylko lepiej, ból z dnia na dzień był coraz mniejszy. Nie obeszło się jednak bez drobnego krwawienia z jednego ucha. Niestety dość duża odległość dzieląca mnie od Pani doktor nie pozwoliła odrazu na bezpośredni kontakt - jednak P. Marta z dużą troską i chęcią pomocy kontaktowała się ze mną telefonicznie, udzielając rad -dzięki czemu czułam, że zawsze mogę zadzwonić i się poradzić. Jestem już dzień po zdjęciu szwów, uszy pomału dochodzą do siebie i dodam, że są bardzo dobrze zrobione:)) Ja jestem zachwycona i mogę już wymyślać nowe fryzury:) W cenę którą podałam ogółem zostały wliczone również koszty dojazdu, noclegu (ponieważ mieszkam w innym województwie), koszt 1 wizyty u Pani Doktor, koszty badań przed zabiegiem, koszty lekarstw i maści - późniejsze wizyty po zabiegu były już wliczone w tą cenę. Gdybym miała cofnąć czas to jeszcze raz poddałabym się temu zabiegowi i to u Pani Doktor - jest to kompetentna osoba. Polecam Wszystkim!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.