Nice and excellently skilled doctor

Monigoni

Nice and excellently skilled doctor, nice and friendly nurses and such fantastic results. I am very happy with all the procedure and with all my stay in Berlin. ---------------------------------------------- google translate: Ładne i doskonale wykwalifikowany lekarz, ładne i przyjazne dla pielęgniarek i takie fantastyczne wyniki . Jestem bardzo zadowolony z całej procedury oraz z całego pobytu w Berlinie .

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
Zuza

Hej Monigoni,
ciekawa jestem, jakie efekty? Tzn. czy zabieg spełnił Twoje oczekiwania i odczucia są pełniejsze, większa satysfakcja itd. Dużo się na ten temat pisze, ale nie ma to, jak wrażenia prawdziwej pacjentki! A jak w ogóle się taki zabieg odbywa?
Dzięki i pozdrawiam
Zuza

Zobacz odpowiedź
Monigoni

Well, it is a pretty personal question..., but yes, yes, superb, I am very satisfied.
And in the meantime I underwent some other sutrgery at the same genital region anf by the same doctor, and I am again very happy with the results.
Polish: Naprawde godne polecenia.
German: Mit waermsten Empfehlungen.

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Nej.cak 11.12.2018
Warto

Od jakiegoś czasu borykałam się z problemem braku orgazmów, nie chcialam się do tego przyznawać nikomu, nawet nie rozmawialam o tym z mezem (wstyd), ale to jest tak krepujace dla kobiety, że dramat. Jestem pacjetnką pana... Więcej 

Ang52 30.09.2018
Warto

Po porodzie orgazm zanikł, staraliśmy się z mężem na wszystkie sposoby, ale niestety dalej nic. Powiedziałam o tym Panu Doktorowi podczas wizyty kontrolnej a on uspokoił mnie i uświadomił, że nie jestem pierwszą pacjentk... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy