Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Usunięcie pieprzyków

Po zabiegu Warto
magda_m418037
magda_m418037
Utworzono: 30 paź 2016

O lekarzu

Face and Body Institute
Face and Body Institute Kraków, Małopolskie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Usunięcie pieprzyków

Historia

Ponad rok temu usunęłam 5 znamion barwnikowych (pieprzyków) w Face and Body Institute w Krakowie. Zabieg wykonywała dr Klaudia Zwiorek-Czech. Jestem bardzo zadowolona i z jej podejścia do pacjenta, i z efektu wykonanego zabiegu. Pani doktor jest przemiłą osobą, dokładnie przebadała moje znamiona, odpowiedziała na wszystkie pytania. Rzetelnie doradziła, które pieprzyki powinnam usunąć, a których nie ma potrzeby ruszać, czy i jakie blizny mogą ewentualnie zostać itp. Po ponad roku od zabiegu w miejscu jednego z cięć mam niewielkie przebarwienie, inne są już niemal niewidoczne. Jeśli ktoś zastanawia się nad usunięciem pieprzyków, a boi się zabiegu lub/i zależy mu na dobrym efekcie estetycznym, to bardzo polecam wizytę u dr Zwiorek-Czech.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.