Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Zabieg się nie odbył ponieważ urządzenie zgłosiło błąd.

Po zabiegu Nie warto
Katarzyna420489
Utworzono: 10 gru 2016 · Zaktualizowano: 11 gru 2016

Zabieg się nie odbył ponieważ urządzenie zgłosiło błąd. Pani Obsługująca z rozbrajającą szczerością oświadczyła (po dwukrotnym chłodzeniu mojego brzucha) że nie wie co się stało i taki błąd widzi pierwszy raz. To ja zrezygnowałam z zabiegu, zwyczajnie się wystraszyłam zarówno lasera jaki i braku kompetencji Pani obsługującej. Nie skorzystam z żadnej oferty Centrum E. Zabieg za 5.000 PLN nie jest obsługiwany przez lekarza tylko mało kompetentną Panią, która twierdzi, że jest fizjoterapeutą. Skutecznie zniechęciłam się do tego miejsca. Pozdrawiam

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

ina54
Użytkownik wyróżniony

· Bytom

· 11 gru 2016

Ja rozumiem ,że chciałaś sobie ulżyć i coś sobie popisałaś na Tobie tylko znany temat ,ale gdy pisze się na forum i jeszcze może oczekuje się jakiejś reakcji to warto napisać o czym się pisze czyli jaki miałaś mieć zabieg ,jakim urządzeniem i gdzie a że osoba obsługująca nie chciała wykonać zabiegu urządzeniem ,które sygnalizowało błąd to bardzo rozsądne z jej stroby,Ty myślisz ,że lekarz to sam naprawia lasery? Żaden ,od tego jest specjalistyczny serwis.

Ty obsługujesz telewizor a gdy on zgłasza błąd to wzywasz fachowca,prawda?

Swoją drogą podziwiam tych ,którzy za 5.000 zł.wykonują zabieg laserowy ,który i tak nie daje trwałych efektów.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.