Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Przyleganie uszu w górnej części miesiąc po zabiegu

Po zabiegu
zenia
zenia
Utworzono: 25 sie 2017 · Zaktualizowano: 3 lis 2017
Historia

Dzień dobry, Zabieg miałam wykonywany miesiąc temu. Ustaliłam z panią doktor, że zależy mi na bardzo naturalnym efekcie, tak aby uszy nie przylegały do głowy. (Pierwotnie były bardzo odstające). Efekt jest taki jak na zdjęciach: górna część przylega całkowicie, wygląda to wręcz tak, jakby była przyklejona, aż wystaje nieestetycznie chrząstka (zaznaczona na czerwono). Z przodu wyglądam jakbym nie miała uszu. Czy istnieje szansa, że jakoś ta górna część odejdzie choć trochę? Doktor, która wykonała zabieg, po obejrzeniu zdjęć napisała tylko, że dla każdego co innego jest naturalne i nie ma jednego wzorca, oraz żeby przyjść na konsultację po roku od zabiegu. Proszę o pomoc.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

anka84
anka84

·

· 3 lis 2017

Witam-chciałam zapytać czy uszy choć troszkę odeszły od głowy? I jeszcze jedno pytanie u kogo je robiłaś? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ☺

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.