Dr Bujok to pierwszy lekarz, który odpowiedział na każde moje pytanie

Dr Bujok to pierwszy lekarz, który odpowiedział na każde moje pytanie

JuLo

Od początku drugiej ciąży miałam problem z żylakami, dlatego poszłam do dr Bujoka 2tyg temu. Zostałam mile zaskoczona, bo to pierwszy lekarz, który odpowiedział na KAŻDE moje pytanie. Sam zabieg nie był zbytnio przyjemny, ale poszedł bardzo sprawnie. datkowym plusem jest to, że nie płaciłam osobno za konsultacje i wszystko udało się zrobić w czasie jednej wizyty ;)
Pozdrawiam i na pewno wrócę

Pokazać komentarze4 Skryć komentarze4
Zuza

Witaj JuLo,
w którym miesiącu ciąży byłaś na zabiegu? Jak to wyglądało ze znieczuleniem Czy lekarz nie radził, aby poczekać? Ciekawi mnie to, ponieważ słyszy się, żeby w ciąży nie chodzić na zabiegi. Więc jak to jest???
Pozdrawiam

Zobacz odpowiedzi 3
JuLo

Zuza,
fakt, trochę mało precyzyjnie to opisałam. Na zabiegu byłam już dawno po ciąży, a dokładniej 5 lat po rozwiązaniu, więc żadneggo problemu nie było ;)

Odpowiedź na: JuLo
Zuza

Dzięki za wyjaśnienia! Czy żylaki były widoczne i przeszkadzało Ci to ze względów estetycznych, czy miałaś również dolegliwości bólowe? Moja znajoma ma widoczny żylak na jednej łydce, ale twierdzi, że dopóki nie boli, nie ma co ruszać.

Odpowiedź na: Zuza
dr Jan Bujok

Nie u wszystkich pacjentów przewlekłej niewydolności żylnej objawiającej się żylakami towarzyszą dolegliwości bólowe lub uczucie ciężkości nóg. Pacjenci, którzy odczuwają takie dolegliwości stosunkowo szybko zgłaszają się do gabinetu flebologa, natomiast pacjenci, którym nie towarzyszą nieprzyjemne dolegliwości często zaniedbują problem doprowadzając problem niewydolności żylnej do bardzo poważnych powikłan jak przewlekłe owrzodzenie troficzne. W piśmiennictwie najczęściej przedstawiany jest pogląd, że bezwzględnym wskazaniem do leczenia zabiego niewydolności żylnej są przebarwienia troficzne na podudziach (4 stopień niewydolności wg CEAP), wszystkie niższe stopnie, czyli teleangiektazje, żylaki czy pajączki mają głównie wskazania estetyczne, choć należy zaznaczyć, że wcześnie rozpoczęte leczenie daje zdecydowanie lepsze wyniki i jest tańsze dla pacjenta

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy