Korekta dziąsłowego uśmiechu

Szczesliwa Pacjentka

Zdecydowanie warto! Nawet nie warto się zastanawiać, tylko jak najszybciej zapisać się do Pani Doktor Radziejewskiej. Już 4 dni po zabiegu był widoczny zdumiewający efekt. Żałuję, że nie zdecydowałam się na ten zabieg wcześniej. Na pytanie czy warto najlepiej odpowiada zdjęcie mojego uśmiechu przed i po zabiegu. Polecam serdecznie!

Pokazać komentarze33 Skryć komentarze33
Ina54

Rzeczywiście,efekt zdumiewający .Gratuluję

Zobacz odpowiedzi 4
Dr Iwona Radziejewska-Choma

Bardzo dziękuje!!!! Zabieg został wykonany tylko przy użyciu toksyny botulinowej. Bardzo się cieszę, że udało się uzyskać tak dobry efekt, a przede wszystkim bardzo dziękuję mojej Pacjentce.
Pozdrawiam serdecznie
Iwona Radziejewska

Odpowiedź na: Dr Iwona Radziejewska-Choma
Ina54

Jak często taki zabieg trzeba powtarzać?

Odpowiedź na: Ina54
Dr Iwona Radziejewska-Choma

Wszystko zależy od tego jak silne są mięśnie. Najczęściej efekt utrzymuje sie od 4 do 6 m-cy.
Pozdrawiam serdecznie
Iwona Radziejewska

Odpowiedź na: Dr Iwona Radziejewska-Choma
Ina54

Dziękuję za odpowiedź,na pewno jest to jakieś rozwiązanie.
Ja kiedyś też miałam dziąsłowy uśmiech ,to były czasy gdy botoksu się nie stosowało .Bardzo pilnowałam tego aby tych dziąseł nie odsłaniać i dziś tego efektu nie mam i nie wiem tak naprawdę co się stało.
Nie mam też innego efektu-defektu - zmarszczek na czole i lwiej zmarszczki a mam 63 lata i mogę śmiało powiedzieć ,że sama sobie zapracowałam na to gładkie czoło .
Zmarszczki na czole to nie jest efekt naszych przeżyć , to efekt naszej bezmyślności i nie ma z czego być dumnym.

BUNIA

Witam,
Efekt super! Jak to jest zrobione???

Magd

Witam, na załączonym zdjęciu również nos jest bardzo inny (czubek nosa jest wyżej niż na zdjęciu sprzed) do tego stopnia, że ma się wrażenie że to inna osoba. Jak to możliwe? Czy nos też był modyfikowany? Dziękuję za odpowiedź

Zobacz odpowiedzi 8
Szczesliwa Pacjentka

Zapewniam, że zdjęcia nie były w żaden sposób retuszowane, a nos nie był modyfikowany żadnym innym zabiegiem. W razie wątpliwości mogę wysłać zdjęcia całej twarzy na adres email.

Ina54

Na pierwszy rzut oka widać ,że zdjęcia zostały zrobione z różnych ujęć więc twarz wygląd trochę inaczej ,to normalne.

Odpowiedź na: Ina54
Dr Iwona Radziejewska-Choma

Witam
Nos w żaden sposób nie był modyfikowany. Prawdopodobnie podczas zablokowania mięśnia odpowiedzialnego za zbyt wysokie unoszenie wargi górnej, zrelaksował się również mięsień obniżający końcówkę nosa. Dało to równoczesny efekt podniesienia końcówki nosa i ogólną poprawę wyglądu. Zdjęcia nie były wykonywane w gabinecie, tylko przez samą pacjentkę ( bardzo dziękuję ), dlatego ujęcia mogą być nieco inne. Niemniej efekt bardzo dobry. Cena to 350 zł ( 650 zł to cena toksyny botulinowej na żwacze).
Pozdrawiam serdecznie
Iwona Radziejewska

Odpowiedź na: Dr Iwona Radziejewska-Choma
Magd

Pani doktor,
Dziękuję za odpowiedź. Pytałam o nos dlatego właśnie że mam opadający czubek nosa przy uśmiechu i słyszałam że wstrzykując botox w mięsień znajdujący się między dziurkami nosa, u jego podstawy, można podnieść jego czubek i sprawić by nie opadał podczas uśmiechu. Czy potwierdza pani to twierdzenie i czy wykonuje pani takie zabiegi a jeśli tak to jaka jest cena? Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź!

Odpowiedź na: Magd
Dr Iwona Radziejewska-Choma

Witam
Oczywiście, bardzo często wykonujemy tego typu zabiegi. Efekt końcowy zależy od tego, jak silny jest mięsień obniżający końcówkę nosa. Paradoksalnie im jest on silniejszy, tym efekt będzie lepszy. Koszt to 350 zl. Jeżeli równocześnie wykonujemy korektę kształtu nosa kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem, toksyna botulinowa jest w ramach tego zabiegu, czyli bezpłatnie.
Pozdrawiam serdecznie
Iwona Radziejewska

Odpowiedź na: Dr Iwona Radziejewska-Choma
Magd

Pani doktor, dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy istniałaby możliwość przeslania Pani na mail zdjęć mojego nosa by mogła pani ocenić co należałoby by w nim poprawić, jakich produktow w tym celu uzyc i podać mi cenę takiej korekty? Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Odpowiedź na: Magd
Dr Iwona Radziejewska-Choma

Oczywiscie. Czekam na zdjęcia.
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedź na: Dr Iwona Radziejewska-Choma
Magd

Dziękuję ! Na jaki adres mail przesłać zdjęcia?

Konwalia

a co mialas podane? Efekt jest super!

Zobacz odpowiedź
Dr Iwona Radziejewska-Choma

Witam
Proszę o zdjęcia na adres: iwona@radziejewska.pl
Pozdrawiam serdecznie

evievi

wg mnie są to zdjęcia różnych osób..
chociażby porównanie uzębienia ( na które botox (chyba ???) nie działa)
dwójka i trójka po lewej stronie są inne na obu zdjęciach
również długość zębów jest różna

Zobacz odpowiedzi 11
Dr Iwona Radziejewska-Choma

Zdjęcie zrobiła sama pacjentka i dzięki swojej uprzejmości wysłała je nam na maila z podziękowaniem za tak dobry efekt zabiegu. Nieprofesjonalne zdjęcia i zdjęcia bez retuszu wykonywane są w różnych warunkach oświetlenia i odcień zębów może być inny. Nie sądzę, żeby w ciągu dwóch tygodni Pani nałożyła licówki. U niektórych osób, zwłaszcza za pierwszym razem, efekty bywają tak dobre bez żadnej dodatkowej korekcji.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Odpowiedź na: Dr Iwona Radziejewska-Choma
Konwalia

Bruzdy nosowo-wargowe rowniez znikly,i chyba pacjentka przeprowadzila rhinoplastyke w ciagu tych 2 dni ;)

Odpowiedź na: Konwalia
Ina54

To jest przecież młoda osoba to o jakich bruzdach tu mowa, po prostu inne ujęcie a przy tym gdy ktoś się śmieję to nawet największe bruzdy nosowo-wargowe są niewidoczne

Odpowiedź na: Dr Iwona Radziejewska-Choma
evievi

Nie mam na myśli odcienia zębów ..napisałam że ustawienia zębów są inne, inna długość zębów, inna nasada przy dziąsłach..itd...wystarczy powiększyć zdjęcia choć i bez tego to widać. I nie ma znaczenia ze aparat był trzymany jeden lub dwa centymetry wyżej lub niżej, że inne oświetlenie. Zęby są INNE co świadczy ze jest to inna osoba.
I z innej beczki - jezeli ktoś wystawia swoje zdjęcia na publicznym forum musi się liczyć że będą komentowane.to chyba logiczne.
Dalej - botox może troszke zmienić twarz ale na pewno nie zmieni wielkości zębów i ich ustawienia.
Nie, nie jestem zazdrosna ani nie mam innych kompleksów...wypowiedziałam tylko swoje zdanie na temat owych zdjęć/''efektów'' po botoxie i mam do tego prawo.
Nikogo nie obrażam stwierdzeniem że na zdjęciach wg mnie jest dwie różne osoby ale ja zostałam już delikatnie ''nadepnięta'' tym że z pewnością targa mną zazdrość...
Dość niemiła uwaga ( być może napisana przez samą panią dr :) w celach marketingowych..
Taka jest cena upubliczniania swojej osoby.
!!!!!! ps..dziś miałam wstrzyknięty botox :) w lwią zmarchę :) i przy okazji pokazałam panu doktorowi owe sporne fotki. Jego zdanie = jeżeli jest to ta sama osoba - takie przeobrażenie jest możliwe ale w kolejności chirurg plastyk --> botox --> kwas hialuronowy + licówki i wszystko stało się piękne :)
miłego wieczoru życzę bo szkoda czasu na głupotki :)

Odpowiedź na: evievi
Szczesliwa Pacjentka

No to niestety z przykrością muszę stwierdzić, że Pani lekarz jest w błędzie... Mam nauczkę na przyszłość, żeby więcej żadnych zdjęć nie publikować, bo jak widać niektórym wydaje się że wiedzą lepiej jakie zabiegi były wykonywane niż sam pacjent. To jakiś absurd... Ewentualna różnica widoczna na zdjęciach wynika tylko z tego jak zostały one wykonane. Jeżeli chodzi o zdjęcie przed, to nie zrobiłam sobie żadnego normalnego zdjęcia pokazującego mój szczery uśmiech, bo to jest mój największy kompleks. Musiałam się więc posiłkować jakimś zdjęciem wykonanym kiedyś przez inną osobę z zaskoczenia - stąd różnice w oświetleniu, kącie z którego zdjęcie było wykonane. Natomiast zdjęcie po zrobilam sobie po prostu smartfonem i wyszło zupełnie innej jakości.

Odpowiedź na: evievi
Ina54

Ustawienie zębów jest takie samo,ale jeśli poprawiła sobie również wygląd zębów to chyba nie ma w tym nic złego ani nie jest to powód do zaprzeczanie autentyczności efektu.

Odpowiedź na: Ina54
evievi

jessssuuuu !!!! o co ten lament od wczoraj ???? ja tylko skomentowałem zdjęcia Ale widzę że wywołało to jakąś chorą lawinę...
I zdecydowanie wygląda to już na wpis "usprawiedliwijący" tego gabinetu. ..żeby wyjść z twarzą z niefortunnego posunięcia...
Bez sensu..Ale nic mi do tego..bo szkoda na to czasu i "papieru" ...

Odpowiedź na: evievi
Ina54

Ja nie jestem z tego gabinetu i nigdy tam nie byłam, nie znam też dr.Radziejewskiej-Choma a autorkę tematu znam wyłącznie z Estheticon więc Twoje wpisy jakoby ta lekarka czy gabinet się usprawiedliwiał są nie na miejscu.
Ja często krytykuję jeśli jest powód, ale akurat w tym przypadku to szukanie dziury w całym i nieznajomość robienia zdjęć a późniejszy wygląd zębów nie ma tu nic do rzeczy.
Lamentu ja tu nie widzę, no, może Ty robisz lament, bo myślałaś, że wszyscy Ci przytakną. Nie czepiaj się nikogo bezpodstawnie to nie będziesz lamentować.

Odpowiedź na: Ina54
evievi

papier wszystko przyjmie więc nie wiadomo kto jest kim i proszę czytać że zrozumieniem to co piszę A takie przeciąganie tematu dość kiepsko świadczy o np. Tobie ( kimkolwiek jestes)
aczkolwiek po sposobie wyrażania się Twoje wpisy są identyczne z treścią wpisów p. dr

pozdrawiam

Odpowiedź na: Ina54
evievi

ps...jest takie powiedzenie że tłumaczy się winny :)
niewinny tylko krótko się wypowie i nie ciągnie tematu. :)

pozdr.

Odpowiedź na: evievi
Ina54

dobre

evievi

ps...chyba ze w miedzy czasie osoba ze zdjęcia miała zrobiony ''lifting'' uzębienia czyli nałożone licówki
ale jednak przychylam się do innych opinii że są to dwie różne osoby

Zobacz odpowiedzi 3
Szczesliwa Pacjentka

No nie wierzę w to,co tutaj czytam... Chciałam podzielić się świetnymi rezultatami zabiegu, a tu doszukiwanie się jakichś spisków o innych zabiegach (których nie
było) lub podważanie wiarygodności mojej osoby. Jest mi bardzo przykro, że mój wpis został w taki sposób odebrany.

Odpowiedź na: Szczesliwa Pacjentka
Ina54

Nie przejmuj się, to chyba zazdrość, że uzyskałaś tak świetny efekt. Każdy kto robi choćby sobie samemu zdjęcia to wie jak różne efekty można uzyskać a zależności od kąta padania światła i kąta robienia zdjęcia i wiele osób (pomijam tu profesjonalnych fotografów) wykorzystuje te triki w celu osiągnięcia najlepszego efektu. Ty najprawdopodobniej nawet nie myślałaś o tym, zrobiłaś po prostu 2 zdjęcia w różnym czasie i wiadomo, że nie jest możliwe powtórzenie tych samych warunków.
Mam nadzieję, że nadal cieszysz się pięknym uśmiechem. Czy powtarzasz zabiegi czy może nauczyłaś się już nowego uśmiechu?

Odpowiedź na: Ina54
Szczesliwa Pacjentka

Dziękuję za wsparcie. Efekt po pierwszym zabiegu był rewelacyjny, byłam przeszczęśliwa. Niestety okazał się dość krótkotrwały (4 miesiące). Poszłam potem drugi raz na zabieg, ale efekt był już o wiele słabszy :( Od tamtej pory nie byłam już na żadnym zabiegu i niestety uśmiech wrócił mi całkowicie do stanu sprzed zabiegu... Chciałabym powtórzyć jeszcze zabieg za jakiś czas, bo tęsknię za tym pięknym uśmiechem. Pozdrawiam serdecznie

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy