Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Niechirurgiczna korekcja nosa

Po zabiegu
pati9102
Utworzono: 2 mar 2018 · Zaktualizowano: 3 mar 2018

Witam, Jestem zainteresowana niechirurgiczną korektą nosa - miałam juz robiony taki zabieg około rok temu, ale już widzę że powoli muszę zrobić ponownie. Mam garbek na nosie i opadająca końcówka nosa - z tym ostatnio nie wiele udało sie zrobić, ale efekt i tak był bardzo dobry.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

magd

· Wrocław

· 3 mar 2018

Pati,

Ja też jestem umówiona na tego rodzaju zabieg tyle tylko że po raz pierwszy. Dlatego chciałam cię zapytać czy robiłaś dobi dr Diany Kopczyńskiej a jeśli tak to czy do niej wracasz czy będziesz próbować u kogoś innego? Ja również mam czubek nosa opadający (tylko przy uśmiechu) i na korekcie tego najbardziej mi zależy. Czy więc warto, skoro piszesz że z tym ostatnim niewiele udało się zrobić. Wielkie dzięki za odpowiedź. Może miałabyś jakieś zdjęcia przed i po i chciała się nimi podzielić. Byłabym niezmiernie wdzięczna!!!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.