Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Odmładzanie botoksem - na pewno powtórzę!

Po zabiegu Warto
JoannaS
Utworzono: 13 kwi 2020 · Zaktualizowano: 14 kwi 2020

O lekarzu

lek. med. Anna Bachleda-Curuś Kraków, Małopolskie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Odmładzanie botoksem - na pewno powtórzę!

Historia

Nadszedł czas, kiedy na mojej twarzy zaczęły być widoczne pierwsze oznaki starzenia (zwłaszcza na czole i w okolicach oczu). Skontaktowałam się z SCM estetic i umówiłam na wizytę u dr Bachledy-Curuś. Przedstawiła mi wszystkie dostępne sposoby na utrzymanie młodości. Zdecydowałam się w końcu na botoks. Dziwi mnie, że ta substancja w dalszym ciągu kojarzy się dość negatywnie. Ja mam zupełnie odmienne doświadczenia. Moja twarz wygląda młodziej i bardzo naturalnie! Wizytę u dr Bachledy-Curuś na pewno powtórzę!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

ina54
Użytkownik wyróżniony

· Bytom

· 14 kwi 2020

Dziś, w świecie hejtu i dyskredytacji wszystkiego niektórzy a nawet niektóre kolorowe pisma botoks wyśmiewają. Wiele osób nawet nie ma pojęcia co to jest botoks i do czego służy. jedna z moich znajomych wyraziła się niedawno o innej znajomej: ale ona ma nabotoksowane usta. Przyznanie się przez znaną osobę, że robi botoks albo nie daj Boże zrobiła lifting jest odbierane bardzo negatywnie i choć wszyscy dobrze wiemy, że w pewnym wieku już nie jest możliwe niepojawienie się zmarszczek, chomików czy luźnej skóry na szyi to wolimy wierzyć, że to sprawa "dobrych genów" i zdrowego trybu życia niż usłyszeć, że ta osoba zrobiła lifting i botoks. Tak więc bez rozgłosu i chwalenia się panie szturmują gabinety chirurgii estetycznej i cieszą się pięknym wyglądem tak jak Ty i raczej swój wygląd "obwinią" rewelacyjnymi maseczkami i przejściem na zdrowszą dietę niż przyznają się do np.botoksu i niech tak zostanie .

Gratuluję ci świetnych efektów

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.