Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Kompleks na punkcie piersi zniknął!

Po zabiegu Warto
Paulaa
Utworzono: 12 lip 2018

Jestem miesiąc po zabiegu powiększania piersi implantami u Pani dr. Marty Raczkowska-Muraszko. Pani doktor to przede wszystkim wpspaniały człowiek ! Strasznie się bałam tego zabiegu i miałam duże obawy do wyboru lekarza natomiast teraz już wiem ze to był najlepszy wybór skorzystać z usług Pani Marty. Jest ona ciepła osoba która we wszystkim doradzi. Największym moim obawem był rozmiar implantów ale Pani doktor powiedziała ze muszę jej zaufać. Dobraliśmy 3 rozmiary natomiast zeszte zostawiłam w rękach Pani doktor. Piersi się maja wyśmienicie a moj kompleks na ich punkcie zniknął. Jeśli miała bym zrobić to jeszcze raz tez bym wybrała Panią Martę ! Polecam z całego serca!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

Ocena:

Kompleks na punkcie piersi zniknął!

Paulaa
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.