Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekcja uszu - szwy

Po zabiegu
dominika_obajtek
dominika_obajtek
Utworzono: 12 sie 2018
Historia

W lutym br. odbyłam zabieg korekcji uszu. Niedługo po ściągnięciu szwów, za uszami wyczuwalne były pozostałe szwy, które nie zostały usunięte. Usunęłam je na własny rachunek u pielęgniarki , ponieważ w klinice, której to przeprowadzałam operację terminy były jak dla potencjalnych następnych Klientów, niestety nie jak dla pacjentów, pomimo tego że od razu zwróciłam uwagę na problem. Z czasem kiedy te uszy się goiły, "pracowały" co też sprawiło że nieznacznie odchyliły się. zauważyłam kolejne szwy , miałam jednak nadzieję, że to nie to co myślę , ale pojawił się stan zapalny - dostałam antybiotyk , szwy zostały usunięte właściwie do końca ( już w klinice) i to było miesiąc temu. Od dwóch dni podczas przebywania ich odczulam , że po raz kolejny mi coś haczy, zauważyłam że jest to szew wewnętrzny o którym mówiłam mi wcześniej doktor i ontyk że one już dożywotnio tam zostaną. I teraz pytanie co w sytuacji kiedy ten wewnętrzny szew mi haczy? I czy jest to możliwe ?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.