Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Wątpliwość co do rozmiaru implantów - powiększanie biustu

Po zabiegu
Brazylia
Utworzono: 3 wrz 2018 · Zaktualizowano: 4 wrz 2018

Mam taką wątpliwość co do umówionego zabiegu, a właściwie co do wybranego rozmiaru implantów. Mam teraz rozmiar 65aa i po przymierzeniu pierwszych implantów, ktore dr zasugerował, od razu się zgodzilam, bo naprawdę nie chcę duzych, a te wydawały mi się wystarczające, ale jak dr powiedział, ze to są anatomy mentor o poj. 175 ml, to się zastanawiam, czy wyjdzie mi z tego roz. B stanika, bo z tego, co czytam na wszelkich forach, to wszystkie dziewczyny nie wybierają mniejszych jak 250 ml. Mam co prawda wąską klatkę piersiową, ale czy z takim rozmiarem implantów będzie widoczny efekt? Czy to nie jest tak, że po operacji rozmiar wychodzi mniejszy niż to było widać na przymiarce? Zwłaszcza, jak ja będę miała umiejscowione implanty pod mięsień.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

karolina696751

· Szczecin

· 4 wrz 2018

Po operacji schodzi opuchlizna poczytaj popisz z dziewczynami ja też mam wąską klatkę ijestem szczupła ale moim zdaniem i tylko moim rozmiar klatki piersiowej nie ma tu znaczenia,ja gdybym miała to wiedzę co dziś w życiu nie wziełabym tak małych implantów !!!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.