Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Zabieg otoplastyki Kraków - opinia o dr Muraszko

Po zabiegu Warto
plonkakasia743300
plonkakasia743300
Utworzono: 11 wrz 2018

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Zabieg otoplastyki Kraków - opinia o dr Muraszko

Historia

Jestem już półtora miesiąca od zabiegu korekcji uszu u Pani dr. Marty Raczkowska-Muraszko. Zarówno Pani Marta, jak i pracujące w klinice pielęgniarki są świetnymi specjalistami dbającymi, aby w trakcie zabiegu, ale także przed i po nim pacjent czuł się jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Zabieg został wykonany w znieczuleniu miejscowym. Po zejściu znieczulenia ból niestety był ogromny.. Każdego dnia powoli było już coraz lepiej, a po nieco ponad tygodniu w zasadzie mogłam już wyjść do ludzi (oczywiście dbając o chronienie uszu). Po zabiegu dostajemy kartę z zaleceniami, takimi jak nie korzystanie z pływalni, czy brak ekspozycji uszu na słońce przez kilka tygodni. Teraz mogę już w pełni cieszyć się efektem! Takiego specjalisty nie można nie polecić. Dziękuję.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.