Obwisły brzuch po dwóch ciążach

Katarzyna88

Moim problemem jest strasznie obwisły brzuch po dwóch ciążach jest rozciagniety i bardzo brzydki. Czuję dyskomfort ponieważ bardzo mnie ogranicza i obniża samoocenę. Chciałbym się go pozbyć i mieć normalny brzuch ktory nie zwisa.

oczywiście, bardzo to rozumiem. Proszę o…

lek. med. Agata Dombek

oczywiście, bardzo to rozumiem.
Proszę o zdjęcia a najlepiej o osobistą konsultację. Zdjęcia na początek wystarczą, coś poradzimy.
Pozdrawiam!

Pokazać komentarze5 Skryć komentarze5
Katarzyna88

Przesyłam zdjęcia. Serdecznie pozdrawiam i czekam na Pani profesjonalną ocenę

Zobacz odpowiedzi 4
lek. med. Agata Dombek

Prawdopodobnie sama liposukcja nie wystarczy. Myślę też o plastyce brzucha tzn o wycięciu nadmiaru skóry, co wiąże się z dużą blizną. Często jednak najpierw robimy liposukcje Vaser i po 3 miesiacach oceniamy, czy ew nadmiar skóry trzeba wyciąć. Proces gojenia jest sprawą indywidualną i nie potrafimy przewidzieć ostatecznych efektów ujedrnienia skóry. W razie dalszych pytań, zapraszam!

Odpowiedź na: lek. med. Agata Dombek
Katarzyna88

Ok. Więc gdybym się zdecydowała na ten zabieg toPani zdaniem proszę mi powiedzieć co by było lepszym rozwiązaniem. Jakie mniej więcej były by koszty zabiegu i co najistotniejsze dla mnie? Czy to bezpieczny zabieg, czy jest pod całkowitą narkozą czy miejscowe znieczulenie? Czy i jakie wyniki badań są niezbędne? Pozdrawiam

Odpowiedź na: Katarzyna88
lek. med. Agata Dombek

Liposukcja brzucha to koszt około 7000. Plastyka zdecydowanie drożej, ale musiałaby Pani skorzystać z konsultacji chirurga plastycznego, aby poznać dokładne koszty i szczegóły dot operacji pełnej plastyki brzucha. My w klinice często wykonujemy liposukcję u osób, które nie chcą dużych blizn a chcą zmniejszenia obwodu brzucha. Znieczulenie jest miejscowe i dożylne.
Pozdrawiam

Odpowiedź na: lek. med. Agata Dombek
Katarzyna88

Kiedy można spodziewać się najbliższego terminu konsultacji osobistej z odpowiednim chirurgiem

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Karolina11 04.06.2017
Warto

Witam, 12/4/17 miałam wykonaną przez Dr Kłosa liposukcję ud wewnetrznych i zewnętrznych, brzucha, boków i przeszczep do piersi. Po pierwsze - to nie jakiś  tam mało  inwazyjny Vaser jak piszą, ale OPERACJA... Więcej 

6 Lubię to   23 Komentarzy  
Specjaliści w Twojej okolicy