Lifting odmładzający twarz - Katowice klinika Beauty Medica

Zarejestrowany użytkownik

Po długich poszukiwaniach na Śląsku, licznych konsultacjach trafiłam poprzez innego lekarza z polecenia na Szanowną Panią dr n. med. Agnieszkę Ledniowską.
Zważywszy, iż jestem osobą, która szczególnie musi dbać o swój wygląd zewnętrzny nie chciałam powierzyć "swojej twarzy" komuś niedoświadczonemu.
Po przyjściu do Kliniki doświadczyłam samych pozytywnych wrażeń od samej recepcji po Panią Doktor. Panie Kosmetolog także bardzo ale to bardzo miłe, uczynne i profesjonalne.
Zabieg praktycznie bezbólowy, jestem 6 miesięcy po zabiegu, efekt jeszcze się spotęgował po zaleceniu i wykonaniu serii mezoterapii. Wspólnik z pracy się uśmiecha, ze wyglądam jak aktorka z Hollywood. Nie jest prawdą, ze to zabieg z efektem utrzymującym się 4-6 miesięcy. Dla mnie wart wydanych pieniędzy a tą opinię pisze po pół roku od zabiegu. Szanowne Panie, szczerze polecam Beauty Klinikę, dr Ledniowską, a dodatkowy personel jest także niezmiernie miły i profesjonalny. Gorąco jeszcze raz polecam !

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
Emka

Witaj,
dużo ostatnio się pisze o niciach liftingujących. Czy mogłabyś nam napisać jakie zastosowano u Ciebie? Wiem, że na rynku jest wiele rodzajów, nici APTOS, nici PDO, nici haczykowe i in.
Pozdrawiam serdecznie!
Emka

Ina54

Nie napisałaś jaki właściwie miałaś zabieg i ile masz lat. Lifting odmładzający to rozumiem, że miałaś chirurgiczną korektę twarzy?

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Bogusia65 11.06.2019
Warto

Chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami z wizyty u pani Doktor. Udałam się na wizytę z polecenia koleżanki ponieważ chciałam poprawić swój wygląd. Już od samego wejścia pani Doktor przywitała mnie uśmiechem i stres mi... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy