Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Polecam botoks u dr Kupczyńskiej wszystkim niezdecydowanym, zwłaszcza tym dziewczynom z wyraźną mimiką, które chodzą "złe"

Po zabiegu Warto
filomenka
Filomenka
Utworzono: 23 lis 2018

O lekarzu

dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA
dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA 2 ośrodki w Mazowieckie, Dolnośląskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Polecam botoks u dr Kupczyńskiej wszystkim niezdecydowanym, zwłaszcza tym dziewczynom z wyraźną mimiką, które chodzą "złe"

Historia

Polecam botoks u Pani doktor wszystkim niezdecydowanym, którzy obawiają się pierwszego zabiegu. Zwłaszcza tym dziewczynom, z wyraźną mimiką, które chodzą "złe". Długo zwlekałam z botoksem, bo nie miałam lekarza z polecenia. Pierwszy zabieg zrobiłam dopiero po trzydziestce. Panią doktor znalazłam na podstawie dobrych opinii. Do tej pory miałam u niej kilka zabiegów, każdy bez powikłań. Jedyne czego mogę żałować, to że za pierwszym razem nie zrobiłam od razu całego czoła, jak radziła Pani doktor. Przez to pogłębiły się zmarszczki poziome. Na szczęście w kolejnym zabiegu zeszły bruzdy poziome. Z czego jestem bardzo zadowolona. Czoło jest piękne. Takiego efektu nie dałby żaden krem. Dodam, że Pani doktor zależy na zadowoleniu klientek i jest z nią łatwy kontakt przez maila.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.