Labioplastyka - jako człowiek panika ;) dziś już wiem, że najbardziej "boli" strach...

Labioplastyka - jako człowiek panika ;) dziś już wiem, że najbardziej "boli" strach...

Wieia

Od kilku lat obserwowałam zmieniający się wygląd moich narządów i to co widziałam coraz bardziej mi się nie podobało...
Jako antyszczep ;) i ogólnie człowiek unikający lekarzy, wszelkich zabiegów, doznający stanu przedzawałowego, gdy mam przyjąć jakiś lek, było mi bardzo trudno komukolwiek zaufać i powierzyć w czyjeś ręce swoje zdrowie i wygląd...
Zaufałam internetowym opiniom na temat dr Serafina... Dziś jestem prawie 2 miesiące po zabiegu i mogę z czystym sumieniem przyznać, że żadna z pozytywnych opinii nie jest przesadzona. Dr Serafin to uosobienie spokoju, cierpliwości, ze świetnym poczuciem humoru, a co najważniejsze fachową wiedzą, którą potrafi w przystępny sposób przekazać, rozwiewając tym samym wszelkie obawy, lęki i wątpliwości pacjentki. W czasie zabiegu czułam się jak na spotkaniu towarzyskim, a nie operacji :) Duża w tym zasługa również personelu Serafin Clinic, Panie położne przemiłe i rozgarnięte :)
Jako człowiek panika ;) dziś już wiem, że najbardziej "boli" strach... Podanie znieczulenia odrobinę nieprzyjemne, sam zabieg zupełnie bezbolesny, leki przeciwbólowe brałam tylko w dniu zabiegu (po zażyciu leków spałam 13 godzin) i dzień po nim, a jestem naprawdę wrażliwa na ból. Operacja była we wtorek, w czwartek poszłam na 4 godziny do pracy (biuro mam w tym samym budynku co mieszkanie), a w sobotę oprowadzałam przyjezdną kuzynkę po swoim mieście (ponad 5 km bez bólu!). Sam efekt wizualny przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, widać rękę Mistrza :) Panu Doktorowi serdecznie dziękuję, a wszystkie Panie, które borykają się z podobnym problemem mogę zapewnić, że lepiej trafić nie mogą :)

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
Emka

Cześć Wieia,

piszesz, że obserwowałaś zmianę wyglądu narządów z wiekiem, mam nadzieję, że wybaczysz mi niedyskretne pytanie w jakim wieku jesteś?
Jedna moja znajoma boryka się z podobnym problemem, ale uważa, że w jej wielu już się nie opłaca wykonywać takiego zabiegu, zupełnie się z nią nie zgadzam i próbuję ją przekonać żeby udała się przynajmniej na konsultację.
Pozdrawiam serdecznie!
Emka

Zobacz odpowiedź
Wieia

Przed 40 :) Koleżanka z pewnością podejmie najlepszą dla siebie decyzję :)
Pozdrawiam gorąco

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy