Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Mezoterapia - odmłodzenie i rewitalizacja skóry

Po zabiegu Warto
kryspin
Kryspin
Utworzono: 16 sty 2019 · Zaktualizowano: 16 sty 2019

O lekarzu

dr Katarzyna Osipowicz
dr Katarzyna Osipowicz Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Mezoterapia - odmłodzenie i rewitalizacja skóry

Historia

Niedawno skorzystałem z zabiegu mezoterapii - zmianom została poddana twarz. Dr Katarzyna Osipowicz zajęła się mną bardzo profesjonalnie i pokazała bardzo duże umiejętności. Rzeczowa, konkretna specjalistka, która stara się wykonać zabieg zadowalająco dla pacjenta i na najwyższym poziomie. Pani Doktor starała się dostosować zabieg indywidualnie do zaistniałych mankamentów związanych z nabytymi z racji wieku rysami twarzy. Byłem bardzo mile zaskoczony efektami rewitalizacji. Moja twarz stała się w znacznym stopniu odmłodzona, odświeżona, nie ma efektu ciągłego zmęczenia. Rysy oraz praca mięśni twarzy po zabiegu zachowały swą naturalność. Jestem zadowolony, że skorzystałem z rad p. Doktor - dzięki temu efekt końcowy wywołał u mnie szczery uśmiech zadowolenia. Przyznam się, że obawiałem się jakiś nieprzewidzianych niespodzianek ale wszystko odbyło się zgodnie z założonym przez nas planem. Moja inwestycja w poprawę własnego wizerunku okazała się trafna. Pozostaje mi tylko polecić dr Kasię i jestem przekonany, że spotkamy się ponownie na innych zabiegach. Z pewnością zaimponował mi jej profesjonalizm i podejście do pacjenta, którym bardzo zjednuje sobie konsultowane osoby. To bardzo dobry lekarz - doktor który zyskał moje maksymalne zaufanie.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

kryspin
kryspin

·

· 16 sty 2019

Bardzo dziękuję za wszystko.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.