Liposukcja brzucha i ud - wstępna wycena zabiegu

beatadd

Dzień dobry,
Interesuje mnie liposukcja brzucha i ud i moje pytanie póki co brzmi czy na podstawie zdjęć jestem wstanie otrzymać od panstwa wstępną wycenę zabiegu?

Pozdrawiam

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1

Szanowna Pani Beato,

zabiegi liposukcji wykonywane są w Klinice przez dr Wojciecha Rybaka. Pierwszym etapem jest osobista konsultacja w Klinice, podczas której po przeprowadzeniu wywiadu oraz dokładnym obejrzeniu Pani problemu, lekarz jest w stanie zakwalifikować Panią do odpowiedniej procedury. Wówczas jest również informowana Pani o koszcie procedury. Niestety bez zobaczenia Pani nie jesteśmy w stanie podać konkretnej ceny zabiegu. Orientacyjny koszt liposukcji tłuszczu z okolicy ud i brzucha to 11 500 PLN. Koszt konsultacji kwalifikacyjnej to 200 PLN. Może wysłać Pani także zdjęcia poglądowe, na podstawie których lekarz wstępnie zakwalifikuje Panią do procedury oraz oszacuje jej koszt.

Proszę o informację, czy byłaby Pani zainteresowana konsultacją w Klinice. Jeżeli tak, to jaki termin byłby dla Pani najdogodniejszy?

Z wyrazami szacunku,
Aleksandra Gołda
fizjoterapeuta, kosmetolog

email: agolda@arsestetica.pl I siedziba tel.  71 7... Pokaż 71 707 09 93  Telefon I tel. kom.  691 ... Pokaż 691 818 624  Telefon I www.arsestetica.pl

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Oddział we Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 56a/2 I tel. +  48 7... Pokaż 48 71 70 70  Telefon 993 I mail: wroclaw@arsestetica.pl

Oddział w Warszawie
Al. Jerozolimskie 56C I tel. +  48 2... Pokaż 48 22 26 60  Telefon 876 I mail: warszawa@arsestetica.pl

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy