Lipoliza brzucha i boczków - koszt, efekt, znieczulenie

Marilyn Monnroe

Chcialam zrobic laserowa lipolize brzucha i boczkow! Ile kosztuje? Jakie sa skutki uboczne? Czy efekt jest trwaly i w jakim znieczuleniu sie go wykonuje?

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2

Dzień dobry,

zabiegi liposukcji wykonywane są w Klinice przez dr Wojciecha Rybaka. Pierwszym etapem jest osobista konsultacja w Klinice, podczas której po przeprowadzeniu wywiadu oraz dokładnym obejrzeniu Pani problemu, lekarz jest w stanie zakwalifikować Panią do odpowiedniej procedury. Wówczas jest również informowana Pani o koszcie procedury. Niestety bez zobaczenia Pani nie jesteśmy w stanie podać konkretnej ceny zabiegu. Orientacyjny koszt liposukcji tłuszczu z brzucha i boczków to 10500 PLN. Koszt konsultacji kwalifikacyjnej to 200 PLN.

Proszę o informację, czy byłaby Pani zainteresowana konsultacją w Klinice. Jeżeli tak, to jaki termin byłby dla Pani najdogodniejszy? Lekarz dostępny jest we Wrocławiu zazwyczaj od poniedziałku do czwartku w godzinach 13- 19.

Z wyrazami szacunku,
Aleksandra Gołda
fizjoterapeuta, kosmetolog

email: agolda@arsestetica.pl I siedziba tel. 71 7... Pokaż I tel. kom. 691 ... Pokaż I www.arsestetica.pl

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Oddział we Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 56a/2 I tel. + 48 7... Pokaż 993 I mail: wroclaw@arsestetica.pl

Oddział w Warszawie
Al. Jerozolimskie 56C I tel. + 48 2... Pokaż 876 I mail: warszawa@arsestetica.pl

dr n. med. Artur Sandelewski

Dzień dobry Zabiegiem, który przynosi widoczne efekty jest liposukcja N.I.L. Zabieg może być wykonany w znieczuleniu miejscowym lub znieczuleniu ogólnym Proszę obejrzeć video, na którym omawiam ten zabieg na tym portalu

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Karolina11 04.06.2017
Warto

Witam, 12/4/17 miałam wykonaną przez Dr Kłosa liposukcję ud wewnetrznych i zewnętrznych, brzucha, boków i przeszczep do piersi. Po pierwsze - to nie jakiś  tam mało  inwazyjny Vaser jak piszą, ale OPERACJA... Więcej 

5 Lubię to   21 Komentarzy  
Specjaliści w Twojej okolicy