Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Amputacja piersi po zabiegu Aqafilling

Po zabiegu Nie warto
mgj
mgj
Utworzono: 2 gru 2019
Historia

Po zabiegu miałam komplikacje, które zakończyły się amputacją piersi. Ten preparat jest niebezpieczny dla ludzi. Nie jestem jedyną osobą. która straciła pierś w wyniku powikłań po zabiegu. Ostrzegam - nie róbcie sobie krzywdy dziewczyny. Nie jestem z żadnego lobby, które optuje za implantami. Dla lekarzy zabieg Aqafilling jest korzystniejszy od zabiegu powiększania implantami. Każdy chirurg plastyk, może wykonywać ten zabieg bez problemu i jeszcze lepiej na trym wyjdzie finansowo, dlatego nie mają wcale interesu w dyskredytacji tego zabiegu - po za moralnym dylematem. Ci którzy tego nie robią to dlatego, że są odpowiedzialni. Ta metoda jest po prostu niebezpieczna dla pacjentów.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.