Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Usuwanie kurzych łapek botoksem - ocena najwyższa z możliwych

Po zabiegu Warto
gabi772446
Gabi772446
Jaworzno · Utworzono: 22 sty 2019 · Zaktualizowano: 24 sty 2019

O lekarzu

dr n. med. Artur Sandelewski
dr n. med. Artur Sandelewski 4 ośrodki w Śląskie, Małopolskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Usuwanie kurzych łapek botoksem - ocena najwyższa z możliwych

Historia

Ocena najwyższa z możliwych. Zdecydowałam się w końcu na wyeliminowanie kurzych łapek i teraz żałuję że tak późno. Pan doktor godny zaufania, profesjonalny, wszystko dokładnie wytłumaczył, przedstawił- jak będzie wygadał zabieg, na co pomoże a na co nie, jaki preparat, ile, co można po zabiegu a czego nie wolno etc. Jako że byłam pierwszy raz miałam też dodatkowe pytania które nie zostały bez odpowiedzi. Sam zabieg jak dla mnie bezbolesny ( miałam 3 wkłucia/ stronę) bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Efekt zauważyłam już po kilku dniach - moje straszne "kurze łapy" po prostu zniknęły. I nie są w stanie mi się pojawić nawet gdy się śmieję czy mrużę oczy. Podsumowując- na pewno zostaję stałą pacjentką Pana doktora i wszystkim serdecznie Go polecam. Bardzo fajnie że jest możliwość skorzystania z usług Pana doktora w Jaworznie (akurat tutaj mieszkam), ale nie widziałabym problemu pojechać na wizytę gdzieś nawet sporo dalej ponieważ naprawdę warto.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

ina54
Użytkownik wyróżniony

· Bytom

· 24 sty 2019

Wow, wow, wow, naprawdę super efekt a jak oczy się odmłodziły.Ja też żałuję, że zbyt późno zdecydowałam się na botoks, ale już się z nim nie rozstaję i nie wyobrażam sobie go nie robić.

Jeśli kobieta dostanie się w dobre ręce to efekt zawsze jest "wow".

Moja pierwsza przygoda z botoksem była droga i zupełnie nieudana, nie było żadnego efektu,zmieniłam lekarza a znalazłam go na gruponie i efekt był wreszcie super choć tanio.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.