Usuwanie kurzych łapek botoksem - ocena najwyższa z możliwych

Usuwanie kurzych łapek botoksem - ocena najwyższa z możliwych

Gabi

Ocena najwyższa z możliwych. Zdecydowałam się w końcu na wyeliminowanie kurzych łapek i teraz żałuję że tak późno. Pan doktor godny zaufania, profesjonalny, wszystko dokładnie wytłumaczył, przedstawił- jak będzie wygadał zabieg, na co pomoże a na co nie, jaki preparat, ile, co można po zabiegu a czego nie wolno etc. Jako że byłam pierwszy raz miałam też dodatkowe pytania które nie zostały bez odpowiedzi. Sam zabieg jak dla mnie bezbolesny ( miałam 3 wkłucia/ stronę) bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Efekt zauważyłam już po kilku dniach - moje straszne "kurze łapy" po prostu zniknęły. I nie są w stanie mi się pojawić nawet gdy się śmieję czy mrużę oczy. Podsumowując- na pewno zostaję stałą pacjentką Pana doktora i wszystkim serdecznie Go polecam. Bardzo fajnie że jest możliwość skorzystania z usług Pana doktora w Jaworznie (akurat tutaj mieszkam), ale nie widziałabym problemu pojechać na wizytę gdzieś nawet sporo dalej ponieważ naprawdę warto.

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
Emka

Cześć Gabi,
super, że podzieliłaś się swoją opinią. Na zdjęciach widać naprawdę fajny efekt! :)
Wiele osób obawia się botoksu i woli najpierw wypróbować różne inne metody na pozbycie się zmarszczek, czy Ty przedtem stosowałaś jakieś inne zabiegi? Czy to Twój pierwszy? I jeśli mogę zapytać w jakim wieku jesteś?
Pozdrawiam Cię ciepło
Emka

Ina54

Wow, wow, wow, naprawdę super efekt a jak oczy się odmłodziły.Ja też żałuję, że zbyt późno zdecydowałam się na botoks, ale już się z nim nie rozstaję i nie wyobrażam sobie go nie robić.
Jeśli kobieta dostanie się w dobre ręce to efekt zawsze jest "wow".
Moja pierwsza przygoda z botoksem była droga i zupełnie nieudana, nie było żadnego efektu,zmieniłam lekarza a znalazłam go na gruponie i efekt był wreszcie super choć tanio.

Cześć Emka :-) Dziękuję, choć one były z…

Gabi

Cześć Emka :-) Dziękuję, choć one były z jakoś 5go dnia po no ale ja już bylam nawet i wcześniej zadowolona😁 Nic wcześniej nie próbowałam to był totalnie mój pierwszy raz. Powiem Ci że jechałam do Doktora zestresowana i na początku wizyty też się denerwowałam ale szybko dzięki Jego podejściu cały stres minął. Teraz żałuję że wcześniej ( tak z co najmniej 2 lata bo od tego czasu mnie one tzn kurze łapki denerwowały) się nie zdecydowałam ( nie wiem nawet czemu) 37 l w tym roku(82’) Pozdrawiam 😁!

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy