Polecam zabieg podania „botoxu” w okolice kurzych łapek.

Polecam zabieg podania „botoxu” w okolice kurzych łapek.

I.G.

Wprawdzie na zabiegu byłam pol roku temu i efektów juz nie widać ale tuż po byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim lekarz jest uczciwy i cena tego zabiegu była adekwatna do rynkowej wartości preparatu azzalure. U mnie To był juz któryś z kolei zabieg podania „botoxu” i któryś z kolei lekarz, który go przeprowadzał. Pierwszy raz nie musiałam zgłaszać sie na poprawkę celem dostrzykniecia bo efekt juz po 4 dniach był rewelacyjny. Poza tym lekarz jest bardzo kulturalny i szarmancki. Polecam wszystkim ten zabieg u dr Ahmeda. Niebawem mam zamiar ponownie umówić się na wizytę.

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
Ina54

Mówisz ,że cena 250 EUR za kurze łapki to "cena tego zabiegu była adekwatna do rynkowej wartości preparatu azzalure." ? A wiesz jaka jest cena rynkowa Azzalure , 300 zł. a do kurzych łapek potrzebna jest tylko znikoma część tego preparatu ,resztę lekarz wykorzysta do drugiej pacjentki .
Za kurze łapki to ja płaciłam 300 zł. co było już zwrotem ceny zakupu preparatu a w kolejce stały następne pacjentki a więc następne wstrzyknięcia to był już czysty zysk.
Jestem w szoku , że kurze łapki mogą tyle kosztować. To jest koszt braku wiedzy na temat cen.

Zobacz odpowiedź
Ina54

Jeszcze dodam ,że 300 zł.to cena ,którą zapłaci lekarz w aptece , ale jeśli zaopatruje się w hurtowni to płaci jeszcze taniej.

250 zł kosztował zabieg

I.G.

250 zł kosztował zabieg

Pokazać komentarze3 Skryć komentarze3
I.G.

Pewnie przez pomyłkę ustawiłam wartość w euro. Moim zdaniem jest to dobra cena, bo u większości lekarzy kosztuje 500-600 zł co moim zdaniem jest przegięciem biorąc pod uwagę łatwość wykonania zabiegu, który równie dobrze mogłaby wykonać pielęgniarka znająca budowę anatomiczna mięśni twarzy

Zobacz odpowiedź
Ina54

I tu masz w 100% rację ,po pierwsze 250 zł to dobra cena w stosunku do cen u innych lekarzy a mogłaby być jeszcze niższa , bo np.w przypadku Azzalure to tylko 4 wkłucia ,zabieg trwa moment więc nie wiem czemu lekarze życzą sobie wielokrotność ceny zakupu całej ampułki gdy i tak większą jej część wykorzystają dla innej osoby .Po prostu kura znosząca złote jajka.
Sam zabieg przy odrobinie wiedzy jest dziecinnie prosty.

Ina54

To co innego , w nagłówku masz Eur

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy