edzia899908
Piękne uszy
Edzia899908

Miałam ogromne kompleksy związane z odstającymi uszami od kiedy pamiętam. Na szczęście znajoma poleciła mi dr Boligłowę, który wykonał operację koncertowo! Moje uszy są obecnie idealne! Mogę w pełni cieszyć się różnorodnymi fryzurami, nie muszę już kamuflować się włosami i nakryciami głowy. Dziękuję za pomoc!

W ubiegłym miesiącu miałam wykonywany zabieg korekcji małżowin usznych u prof. dr hab. Piotra Wójcickiego z Polanicy Zdrój. Zabieg przebiegał bez żadnych komplikacji, Pan doktor ma bardzo duże poczucie humoru dzięki czemu rozładowywał stres towarzyszący zabiegowi, w klinice panuje bardzo rodzinna atmosfera, doktor słucha z uwagą wszystkich pytań pacjenta. Gorąco polecam tego specjalistę, jeżeli ktoś szuka lekarza z województwa dolnośląskiego, to uważam, że decydując się na zabieg u doktora Wójcickiego podejmie najlepszą decyzję. Ja decydując się na zabieg sugerowałam się wyłącznie opiniami pacjentów doktora, i cieszę się, że podjęłam tą decyzję, która jest jedną z lepszych w moim życiu :) Pozdrawiam gorąco!!!

przemek792347

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu. Przede wszystkim z podejścia Pani doktor Bożeny Jendrysik (jak i całego personelu) do pacjenta, które łączy konkretność z, bez mała, matczyną opieką :). W klinice panuje wspaniała atmosfera a zabieg był bez mała przyjemnością :)

dominika847158

Pan Doktor jest świetnym specjalistą, poprawiającym wygląd, w moim przypadku, wygląd uszu. Ma ogromną wiedzę, a swoją pracę wykonuje z wielką pasją i entuzjazmem. Odpowiada na wszystkie pytania zarówno te, związane z zabiegiem, jak i procesem rekonwalescencji. Jestem bardzo zadowolona z moich uszu i jeśli jeszcze raz bym miała przechodzić zabieg korekty odstających małżowin usznych, czy może inny w przyszłości, to na pewno wybiorę Pana Doktora. :)

lyudmylabulyey748265

Dzień dobry! Chcę podzielić się swoim doświadczeniem przede wszystkim z tymi, którzy nie mogą się zdecydować na operację, ponieważ obawiają się ... Czekałem na tę chwilę przez 36 lat, kiedy ostatecznie zdecyduję się na operację. A potem na końcu zrozumiałem, że moje obawy były daremne. Sama operacja jest absolutnie bezbolesna, tylko nieprzyjemne odczucia w ciągu 1-2 dni. Specjalne PODZIĘKOWANIE dla chirurga i personelu medycznego !!! wszystko było na szczycie, dobrze skoordynowana praca profesjonalistów! Dziękuję bardzo! Będę dziękować za każdym razem, gdy patrzę na siebie w lustrze))

dorcia860723

Około pół roku temu robiłam u doktora A. Kuny korektę moich wielkich, odstających uszu. Chciałam mieć możliwość czesać włosy tak, aby pokazać uszy, a nie ukrywać pod fryzurą. Pierwsze wrażenie po zdjęciu opatrunków nie było dobre. Ale Pan Doktor wytłumaczył mi, że trzeba poczekać, aż wszystko się wygoi i wyrówna. I faktycznie. Dziś mogę powiedzieć, że jestem całkiem zadowolona z efektów tego zabiegu.

kasia6

Aktualnie jestem po zabiegu "korekcji małżowin usznych". Z przebiegu całego zabiegu jak również efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor okazał się bardzo rzetelnym, dokładnym i kompetentnym specjalistą. Opieka i personel na wysokim poziomie, jak przystało na nowoczesna klinikę. Dzięki Panu Doktorowi spełniłam swoje marzenie i poprawiłam jakoś życia, za co jestem bardzo wdzięczna. Śmiało mogę powiedzieć, że mam NAJPIĘKNIEJSZE USZY NA ŚWIECIE !

ciapamartyna770307

W wieku 29 lat zdecydowałam się na operację plastyczną uszu. Była to pierwsza w moim życiu operacja, dlatego z wielką dawką niepewności i niepokoju o niej myślałam. Zdecydowałam się na operacje u Doktora Pietrasika i była to świetna decyzja. Na konsultacjach Doktor dokładnie obejrzał uszy, wysłuchał mojej wizji nowych uszu i ustali ze mną przebieg operacji. Otrzymałam wytyczne dotyczące wymaganych badań, zaleceń przed operacją i po operacji. W dniu zabiegu Doktor kolejny raz rozwiał wszystkie moje wątpliwości i spokojnie krok po kroku przeprowadzał przez wszystkie etapy operacji, która miała miejsce w maju 2018r. Po zabiegu odbyły się wizyty kontrolne (tydzień po, dwa tygodnie po, miesiąc po, trzy miesiące po i ostatnia siedem miesięcy po operacji) Za każdym razem Doktor oglądał stan uszu, postęp w gojeniu itp) Podczas każdej wizyty Doktor podchodził profesjonalnie, indywidualnie, z ogromom dozą doświadczenia i spokoju do wszelkich moich pytań, obaw. Operacja przebiegła w idealnej atmosferze, efekt jest wyśmienity. Polecam serdecznie i z pewnością kolejny raz swoje zdrowie i wygląd zawierzyłabym Doktorowi.

Doktor robił mi uszy, dość skomplikowany zabieg, który polegał na korekcji odstawania (jedno ucho) oraz zmniejszeniu małżowiny poprzez wycięcie klina chrząstki w górnej części ucha i ponownym zszyciu (oba ucha). Już na pierwszej konsultacji lekarz wzbudził we mnie całkowite zaufanie, a sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Tutaj na podziękowania zasługuje również asystentka pana doktora - Pani Małgosia :) Jeśli chodzi o Pana doktora to trafiłam na niego całkiem przypadkowo, sugerując się opiniami na forum, lekarz bardzo konkretny, udzielił mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a było ich bardzo dużo, i uwaga, odbiera telefony od swoich pacjentów!!! A teraz już wiem że Dr hab. n. med. JERZY JANKAU TO PROFESJONALISTA I NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYK NA WYBRZEŻU!!!! wyleczył nie tylko moje kompleksy ale także moją duszę!!!! dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił !!!! dla niego to pewnie tylko praca a dla mnie to szansa na NOWE ŻYCIE!!!!!! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA PANIE DOKTORZE!!!! będę wdzięczna do końca życia... K.L. jeśli ktoś ma podobne kompleksy do moich i chciałby znać więcej szczegółów to z chęcią odpowiem na maila: panikuntakinte@tlen.pl

max21

Bardzo polecam panią dr. Bożenę Jaklik ! Panie pielęgniarki przesympatyczne! Pani doktor wykonała bardzo profesjonalnie i bezproblemowo zabieg, a atmosfera na sali była bardzo pozytywna. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam każdemu kto ma z tym problem.

We wrześniu miałam u Pana Doktora korekcję uszu i czubka nosa. Z obu zabiegów jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor oraz Pani Małgosia tworzą zgrany zespół, do tego mili dla pacjenta ( szczerze). Ja czułam się bezpiecznie w ich rękach, zniwelowali stres do minimum. Zabiegi miałam robione w znieczuleniu miejscowym, jedynym dyskomfortem było znieczulenie nosa, ale do wytrzymania bo długo to nie trwa. Niepotrzebnie przed zabiegami się stresowalam. Żałuję tylko tego że tak późno się zdecydowałam (w wieku 27 lat ). Pacjentka z Legnicy

Moim wielkim kłopotem były odstające uszy. W szkole byłem stałym obiektem przeróżnych "dowcipów" i "żartów". Coraz rzadziej wychodziłem z domu, nie miałem znajomych. Na studiach było podobnie. Ostatnio postanowiłem, że muszę z tym coś zrobić. Po konsultacjach z Panią Doktor okazało się, że zabieg nie jest trudny. Decyzję podjąłem bardzo szybko. Operacja przebiegła sprawnie i bez problemów. Po operacji także nie było żadnych komplikacji. Pani Doktor doskonale się mną zajęła zarówno przed operacją, w jej trakcie jak i po operacji. Od trzech miesięcy jestem nowym człowiekiem - znowu chce mi się żyć.

milena755479

Nad operacja zastanawiałam sie bardzo długo. Po długim szukaniu i czytaniu opinii różnych lekarzy trafiłam właśnie na dr Janusza Jaworowskiego i to było najlepsze co mogło mnie spotkać. Doktor wyleczył mnie z mojego największego kompleksu. Z efektu jestem mega zadowolona. Polecam każdemu kto ma jakieś wątpliwości. Pan doktor to mistrz w swoim fachu i jeszcze planuje tam wrócić!!!