Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Botoks na kwadratową twarz

Po zabiegu Nie warto
LisaLiz
Rzeszów · Utworzono: 19 kwi 2021 · Zaktualizowano: 21 lis 2021
Historia

Witam, Jestem dwa miesiące po ostrzyknięciu zwaczy botoksem. Koszmar to mało powiedziane. Pani doktor doradziła mi ten zabieg na kwadratową, i jak to określiła, męską żuchwę. Teraz moja żuchwa stała się bardzo wąska, skóra i mięśnie na policzkach obwisły, pojawiły się chomiki, nie mam panowania nad dolną warga, usta są wykrzywione, jedna strona twarzy jest grubsza, a druga chudsza, to samo z brodą.

Miałam być piękna na wiosnę, a mam obwisłą, wykrzywioną twarrz, postarzyło mnie to o co najmniej 10 lat. To nie zabieg dla każdego! A już na pewno nie dla kobiet w wieku średnim, kiedy skóra nie jest już taka jędrna jak w młodości. Zabiegspowodował u mnie paraliż mięśni, czego następstwem jest obwiśnięcie całej dolnej części twarzy. Do tego rysy całkowicie zmienione. Teraz mój kształt twarzy to gruszka. Dziewczyny, zastanówcie się naprawdę dwa razy, zanim poddacie się temu zabiegowi.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

nataliap

· Małomice

· 21 lis 2021

Czy po upływie czasu twarz wróciła do normy?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.