Zły wyglad po botoksie i hialuronidazie

Zły wyglad po botoksie i hialuronidazie

Muminek666
Muminek666

Dzien dobry, zwracam sie do panstwa o rade. W listopadzie mialam wstrzyknieta toksyne w zwacze i powiekszone policzki. Lekarz podal za duzo kwasu, wygladalam karykaturalnie, wiec dwokrotnie zostala mi podana hialuronidaza. Na poczatku nie wygladalam zle, ale sytuacja sie zmienia, teraz jak patrze w lustro dostaje ataku histerii, zupelnie nie przypominam siebie sprzed kilku miesiecy. Czy jest szansa, ze odzyskam swoj poprzedni wyglad? Uprawiam sport, zdrowo sie odzywiam, dbam o cere robiac peelingi chemiczne i mezoterapie. Wykonalam serie zabiegow falami radiowymi. Ostatnio lekarz zaimplantowal mi tez nici pdo, ale nie widze zadnej poprawy, wrecz przeciwnie. Nie wiem co jeszcze mialabym zrobic:( Dla porownania zamieszczam zdjecie z dzisiejszego dnia i z sierpnia zeszlego roku czyli na 3 miesiace przed jakimikolwiek "poprawkami".

Pokazać komentarze9 Skryć komentarze9
Emka

Cześć Muminek,
bardzo mi przykro z powodu tego co Cię spotkało. Jesteś śliczną dziewczyną i jak czytam Twoją historię to mi smutno, ale jak patrzę na zdjęcie (to dzisiejsze to to nieostre?) to mówiąc szczerzę ja nie widzę tragedii! Być może nie oddaje ono dobrze rzeczywistości, ale według mnie wyglądasz tak samo dobrze i przypominasz siebie sprzed kilku miesięcy jak najbardziej.
Poczekaj może chwilkę, spróbuj udać się na konsultację do innego lekarza, ale przede wszystkim zachowaj spokój, widzę, że jesteś młoda i ja nie widziałabym potrzeby ingerować w Twoją urodę.
Głowa do góry!
Pozdrawiam Cię ciepło :)
Emka

Zobacz odpowiedź
Muminek666
Muminek666

Dziekuje za slowa pocieszenia:)

Ina54

No własnie ,nie widać żadnej różnicy .Na jednym zdjęciu masz makijaż a na drugim nie więc jest trochę różnica w ogólnym wyglądzie ,ale nie widać żadnych ujemnych skutków podania hialuronidazy czy zbyt dużej ilości kwasu .Szkoda ,że nie napisałaś ,które zdjęcie jest z dnia dzisiejszego a ,które wcześniejsze ,bo nie sposób to odgadnąć.
Myślę ,że nie masz absolutnie żadnego powodu do zmartwień.

Zobacz odpowiedzi 6
Muminek666
Muminek666

A jest pani lekarzem?

Odpowiedź na: Muminek666
Ina54

Akurat po to aby ocenić czyjś wygląd nie trzeba być lekarzem jak też nie trzeba być fotografem aby zrobić odpowiednie zdjęcia i je opisać ,choćby napisać,zdjęcie po lewej jest sprzed kilku miesięcy a po prawej dzisiejsze ,t.zn.to tylko przykład ,bo u Ciebie nie wiadomo które jest które .Również nie trzeba być specjalistą od fotografii aby wiedzieć ,że do jakiejkolwiek oceny zdjęcie powinno być zrobione z bliska i en face.
Gdybyś miała podane zbyt dużo kwasu to wyobraź sobie ,że też jestem to w stanie ocenić ,wiele innych nieprawidłowości również.
Zauważ ,że nie tylko ja napisałam ,że wyglądasz na obu zdjęciach dobrze a jeśli myślisz ,że makijażu nie widać to sorry ,też się na tym znam.

Odpowiedź na: Ina54
Muminek666
Muminek666

Po kwasie nie zostalo sladu, bo zostal rozpuszczony przez hialuronidaze i fale radiowe. Chodzi o to, ze opadla mi twarz po botoksie podanym w zwacze. Bylam tydzien temu na konsultacji u lekarza, ktory powiedzial, ze moj organizm silnie zareagowal na botoks i to sie zdarza, rzadko, ale sie zdarza. Powiedzial, ze za kilka miesiecy, kiedy naturalne rusztowanie w postaci miesni sie odbuduje wszystko powinno wrocic do normy, ale gwarancji mi nie dal. Na obydwu zdjeciach mam pomalowane tylko rzesy, to po lewej jest aktualne

Odpowiedź na: Muminek666
Ina54

Co do niezamierzonego działania botoksu to pewnie gdyby był dobrze podany to nie doszłoby do opadnięcia twarzy .Lekarze zawsze tak mówią gdy np.opadną brwi i powieki .Ja tak miałam i dziś wiem ,że botoks azzalure był podany zbyt blisko brwi ,0,5 cm. i musiało się tak skończyć ,ale lekarz powiedział mi dokładnie to co Tobie ,ze to się zdarza.
Przy botoksie najlepiej jest nie robić nic tylko czekać aż "puści" ,bo choć teoretycznie botoks szybko się rozpada to chyba nie do końca tak się dzieje i wiele osób ,które robiły różne zabiegi w postaci fal radiowych czy masaży pogorszyły swój stan nawet bezpowrotnie .
Tak jak napisałam w poprzednim poście , Twoje zdjęcia nie są w stanie pokazać ewentualnych niepożądanych następstw działania botoksu ,bo i zbyt oddalona na nich jesteś i nie jesteś zwrócona twarzą do obiektywu ,niemniej uważam ,że tragedii nie ma .Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać .
Co do makijażu to sprzeczać się nie będziemy ,pozostanę jednak przy swoim zdaniu.na pewno masz też podkład ,bo na zdjęciu po lewej masz widoczne sińce pod oczami a po prawej nie i koloryt twarzy jest wyrównany no i pomalowane usta.
Tak w ogóle jesteś piękną kobietą ,ale to znamienne ,że urodę poprawiają właśnie piękne kobiety.
A czemu zdecydowałaś się na ten botoks w żwacze?

Odpowiedź na: Ina54
Muminek666
Muminek666

Nie uzywam podkladu, prosze mi nie wmawiac.. mam bruksizm, zniszczone zeby. Mialam robic szyne relaksacyjna, zrobilam botoks, gwoli scislosci azzalure.

Odpowiedź na: Ina54
Muminek666
Muminek666

Z reszta, ta dyskusja nie ma juz sensu. Od lekarza dowiedzialam sie juz wszystkiego. Powiedzial mi "wspolczuje pani". A lekarz, ktory podawal toksyne nie chcial mi zdradzic ile jednostek, mi wstrzyknal. To zastanawiajace. Biore leki na uspokojenie, czuje sie strasznie. Botoks to zlo, nie robcie tego ludzie. Dziekuje za uwage

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy