Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powikłania botoks opadajaca powieka

Po zabiegu
nomii
Utworzono: 4 mar 2018 · Zaktualizowano: 5 mar 2018

Witam, Dwa tygodnie temu miałam robiony zabieg botoksu na kurze łapki. Był to mój trzeci już zabieg tym razem u nowego lekarza wybranego po pozytywnych opiniach. Po ok tygodniu zaczęła mi opadach lewa powieka, czuje nieprzyjemne ciągnięcia. Nie mam nawet ochoty iść do tej Pani Doktor na konsultacje bo zrazilam się do zabiegu z efektu którego u innego Doktora byłam bardzo zadowolona. Mam pytanie jak długo powieka będzie opadac czy jest to wogole odwracalne?czy przy kolejnych zabiegach moze sie to znowu powtorzyc? Poprzedni botoks utrzymywał mi się ok 4mies. Pozdrawiam

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

ina54
Użytkownik wyróżniony

· Bytom

· 5 mar 2018

Nie wygląda to u Ciebie tak źle,u mnie powieka dosłownie wisiała jak policzki u mopsa.U mnie zaczęło wszystko wracać do normy po ok.5-6 tygodniach ..Ja miałam wstrzyknięty botoks tuż nad brwią czego myślący lekarz nie powinien w ogóle zrobić .Przy kurzych łapkach nigdy tego efektu nie miałam a więc nowa "lepsza" lekarka popełniła jakiś błąd.

U Ciebie może to trwać nieco dłużej skoro botoks utrzymywał się ok.4 miesiące , u mnie 3 miesiące.

Oczywiście ,idź do lekarki na konsultację ,ale ona nic Ci nie pomoże,powie ,że to się zdarza albo ,że ona nie widzi aby opadała Ci powieka . Nie ma na to lekarstwa.Tu potrzebny jest czas ,powieka powinna wrócić do poprzedniego stanu.

Nie wykonuj żadnych masaży ,bo tylko pogorszy się.Możesz gimnastykować tą powiekę wykonując nią ruchy.

Nie pierwszy raz piszą tu osoby ,które miały dobrze wykonywane zabiegi ,ale chciały jeszcze lepiej a skończyło się tak jak u Ciebie.

Bądź dobrej myśli ,wszystko wróci do normy.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.