Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Labioplastyka dr Jakub Kunkiewicz. Polecam każdej, która się zastanawia ❤️

Po zabiegu Warto
paulaemm
Wrocław · Utworzono: 27 lut 2021
Historia

Przed zabiegiem

Cześć! Miałam robiony zabieg 3 dni temu (środa). Szłam pełna obaw, że boli, ze stracę czucie, że metoda nie taka itp. Trafiłam na doktora Jakuba Kunkiewicza. Człowiek o wielkim sercu, zrozumieniu, co najważniejsze w tak delikatniej sprawie ogromnym poczuciu taktu i estetyki.

Zabieg

Na konsultacji zostało mi wszystko wyjaśnione, pokazane na rysunku, po podjęciu decyzji dr nałożył znieczulenie w maści, no i przeszliśmy na sale zabiegową. Położna Ewa, kobieta o gołębim sercu, uspokajała mnie i wspierała na każdym kroku. Za co z całego serca dziękuje. Samo wkłucie znieczulenia naprawdę nie bolało. Zabiegu nie czułam, szycia również.

Rekonwalescencja i efekty

Jestem 3 dni po zabiegu i jestem zachwycona, choć wiem, że na efekt finalny jeszcze muszę zaczekać, to wiem, że będzie pięknie. Pierwsza doba naprawdę dobrze, przespałam całą noc. Później też nie było źle. Dziś mam problemy z chodzeniem dłużej, bo ciągną szwy, ale nie określiłabym tego bólem, a dyskomfortem, rany troszkę bolą, ale wiedziałam, że nie będzie kolorowo. Mimo że jestem miło zaskoczona, bo słyszałam różne opinie, że bardzo boli itp. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Apap spokojnie wystarcza. Teraz tylko ściągnięcie szwów i powili zapominam, że coś robiłam.

Polecam każdej z Was dr Jakuba, Całość przed zabiegiem zabieg i opieka po oceniam 10/10 ból i dyskomfort hmm 3/10. Serdecznie polecam ❤️🙈🙈 Wrzucam dwie fotografie przed i po.

Ps. Opieka po zabiegu, jak i kontakt przed i po rewelacyjne.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.