Wskaźnik odpowiedzi: statystyki przedstawiające Twoją reakcję na zapytania od pacjentów

Twój „Wskaźnik odpowiedzi” informujący, czy odpowiadasz na pytania pacjentów i jak szybko, jest teraz wyświetlany w Twoim profilu.

Nasza analiza wykazała, że około 40% zapytań przesłanych przez naszą witrynę nie doczekało się odpowiedzi od lekarza w ciągu tygodnia. Chcemy ulepszyć nasze usługi dla osób odwiedzających nasz serwis i stale nagradzamy lekarzy, którzy komunikują się z potencjalnymi pacjentami, nawet jeśli nie zapewniają usług poszukiwanych przez danych pacjentów.

Jak to działa
Wysłaliśmy wiadomość e-mail z prośbą o opinię wszystkich potencjalnych pacjentów, którzy przesłali zapytanie za pośrednictwem formularza w Twoim profilu. Pacjenci otrzymali tę wiadomość e-mail 7 dni po wysłaniu zapytania. Mogą wybrać jedną z pięciu ocen w wiadomości e-mail, aby zgłosić, czy otrzymali odpowiedź w ciągu 24 godzin, 1-2 dni, 3-4 dni, 5-7 dni lub nie otrzymali odpowiedzi w ciągu 7 dni.

Nie pytamy, jaką odpowiedź otrzymali - interesuje nas, czy w ogóle otrzymali odpowiedź.

Twój wskaźnik odpowiedzi będzie wyświetlany po prawej stronie profilu po kliknięciu ocen wymienionych powyżej przez co najmniej trzech potencjalnych pacjentów.

W przypadku osiągania niskiego wskaźnika odpowiedzi coraz mniej pacjentów będzie się z Tobą kontaktować w przyszłości.

Reaguj na wszystkie zapytania pacjentów, nawet jeśli musisz odpowiedzieć „nie”.

Publikowane: 13.10.2014