Polecenie od zadowolonego pacjenta jest bez wątpienia najlepszą rekomendacją dla lekarza. Możemy zamieścić zdjęcie jednego z Twoich pacjentów na naszej stronie głównej. Chociaż nie jest to informacja bezpośrednio promująca Ciebie – rezultatem wypromowania Twojego pacjenta będzie zwiększenie renomy Twojego gabinetu. Zadowolony pacjent stanie się Twoim ambasadorem.

Zdjęcie Twojego pacjenta może być umieszczone na stronie głównej naszego portalu. Pod sylwetką pacjenta pojawi się jego pseudonim i jeden z zabiegów, które ocenił na naszym portalu.

Tekst na zdjęciu będzie aktywnym linkiem, który będzie odsyłał na stronę z rekomendacją gdzie będziesz wymieniony. Nie jest to reklama, nie przypomina też kampanii banerowych, jest to kolejne narzędzie nowoczesnego PR pomagające budować dobrą reputację.

cz header do eng

Jakie parametry powinna spełniać fotografia na stronę główną:

 1. Powinna być profesjonalna.
 2. Rozmiar zdjęcia to co najmniej 1440 x 540 pikseli lub większy z możliwością przycięcia do pożądanego formatu.  Wielkość pliku (.jpg lub .png) nie powinna przekraczać 150 KB.
 3. Na zdjęciu musi znaleźć się sylwetka pacjenta w podobnym rozmiarze i proporcjach jak na powyższym przykładowym zdjęciu.
 4. Fotografia powinna być zrobiona na zewnątrz – w mieście, na łonie natury. Tło musi być rozmazane (ten efekt w większości przypadków można uzyskać jedynie lustrzanką, w przypadku aparatu kompaktowego czy też aparatu w telefonie to prawie niemożliwe).
 5. Zdjęcie musi być unikalne. Nie może być użyte na stronach internetowych lekarza, czy kliniki.
 6. Na zdjęciu nie może się pojawić lokowanie produktu (rozmazany budynek kliniki, logo, personal i in. w tle).
 7. Na stronie głównej może pojawić się więcej zdjęć różnych pacjentów, będą się wtedy pojawiały w przypadkowej kolejności.

Jak wybrać odpowiednią pacjentkę?

 1. Pacjentka musi być aktywnym członkiem naszej społeczności – tzw. Estheticon Friend.
 2. Nie musi być modelką, ale powinna być naturalnie piękna.
 3. Naturalne piękno sprzedaje się najlepiej – zabieg, któremu poddała się klientka nie powinien być widoczny na pierwszy rzut oka.
 4. Warto postarać się również o delikatny makijaż. Pacjentka będzie najlepiej wyglądać na fotografii z naturalnym makijażem i w ponadczasowym stroju. Nie polecamy przesadnie wyszukanych czy też zbyt oficjalnych ubrań. Dla kompozycji zdjęcia niekorzystne będą również ubrania w bardzo ciemnych barwach.
 5. Pacjentka na konkretnej językowej wersji musi pochodzić z danego kraju (polska klientka na polskiej wersji językowej, niemiecka na niemieckiej wersji portalu Estheticon).
 6. Pacjentka musi być klientką lekarza czy kliniki, które na portalu mają prezentację w wersji Premium.

Skontaktuj się z nami

Aktualizowane: 18.05.2017