Bożena
Bożena

Bożena

  • 2 odpowiedzi
  • 1 Lubię to

Bożena

mazowieckie, Polska
Członkiem od 15.12.2014 | Ostatnia aktywność 08.12.2015
  • 2 odpowiedzi
  • 1 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (1)

Moja recenzja

Bożena

 |  Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry)
Bożena
 |    Warto

Witam, chciałabym podziękować bo za Państwa pośrednictwem trafiłam na Panią Doktor Iwonę Radziejewską - Choma z Kliniki Saska Clinic , która nie zostawiła mnie z moim problemem, którym była źle wykonana mezoterapia pod oczami tzn miałam ją wykonaną przez innego lekarza, niestety zbyt mocno...

 4 Komentarzy
Forum (2)

Posty na Forum

Więcej takich lekarzy

i właśnie o to mi w mojej wypowiedzi chodziło Pani Zuzanno,
oczywiście zawsze można spytać kogoś ze swojego otoczenia
czy nie zna jakiegoś lek.med.estet. godnego polecenia, ale sama wiem
że temat bardzo rzadko kobiety potrafią o tych sprawach mówić bo to jak przyznanie się do tego że coś majstrowałam przy urodzie, tym bardziej fajnie że powstał taki portal :-) Drogie Panie powodzenia i samych udanych interwencji życzę, na swoim przykładzie wiem jak ważne jest dobranie nie tylko właściwego zabiegu ale a może przede wszystkim właściwej osoby która go wykona (a czasem może i zniechęci do niego)

Więcej takich lekarzy

Panią Doktor znalazłam za pośrednictwem Estheticon dlatego też podziękować postanowiłam także za pomocą tego portalu, pomyślałam że skoro ja zaufałam opinii pań tutaj piszących, to może i moja ocena Pani Doktor pomoże komuś w odpowiednim doborze lekarza.
Z obrzękiem limfatycznym pod okiem zgłosiłam się do \"sprawczyni\"owego efektu ale Pani Doktor stwierdziła, że jest ok i że ona jest zadowolona, no może troszkę \"nabrałam wody\" - tak to chyba ujęła ale z czasem to sie wchłonie, czekałam dość długo bo prawie 3 miesiące i nie było lepiej.
Być może gdybym nie czekała tyle czasu to dziś nie byłby potrzebny ponowny zabieg laserowy.
Dodam jeszcze, że Pani Doktor Radziejewska -Choma kiedy spytałam o ewentualne zabiegi estetyczne, które by mi zalecała na przyszłość nie zasypała mnie propozycjami. Dość oszczędnie wypowiadała się co do konieczności \"na siłę\" eksperymentowania z wszelakimi dobrami dostępnymi na rynku i u niej w gabinecie.
Poprzednia Pani Doktor (u której wykonywałam zabieg mezoterapii) najchętniej wykonałaby u mnie wszelkie zabiegi, które świadczyła w swoim gabinecie.
Cieszę się, że znalazłam Doktor do której mogę mieć zaufanie, że nie przesadzi z propozycjami niepotrzebnej ingerencji co do zmian. Jest przy tym bardzo uprzejma, delikatna i posiada duże wyczucie estetyki, o czym świadczy również Jej naturalny i bardzo ładny look.
Pozdrawiam