Bożena
Bożena

Bożena

  • 2 odpowiedzi
  • 1 Lubię to

Bożena

mazowieckie, Polska
Członkiem od 15.12.2014 | Ostatnia aktywność 08.12.2015
  • 2 odpowiedzi
  • 1 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (2)

Posty na Forum

RE: Więcej takich lekarzy

i właśnie o to mi w mojej wypowiedzi chodziło Pani Zuzanno,
oczywiście zawsze można spytać kogoś ze swojego otoczenia
czy nie zna jakiegoś lek.med.estet. godnego polecenia, ale sama wiem
że temat bardzo rzadko kobiety potrafią o tych sprawach mówić bo to jak przyznanie się do tego że coś majstrowałam przy urodzie, tym bardziej fajnie że powstał taki portal :-) Drogie Panie powodzenia i samych udanych interwencji życzę, na swoim przykładzie wiem jak ważne jest dobranie nie tylko właściwego zabiegu ale a może przede wszystkim właściwej osoby która go wykona (a czasem może i zniechęci do niego)

RE: Więcej takich lekarzy

Panią Doktor znalazłam za pośrednictwem Estheticon dlatego też podziękować postanowiłam także za pomocą tego portalu, pomyślałam że skoro ja zaufałam opinii pań tutaj piszących, to może i moja ocena Pani Doktor pomoże komuś w odpowiednim doborze lekarza.
Z obrzękiem limfatycznym pod okiem zgłosiłam się do \"sprawczyni\"owego efektu ale Pani Doktor stwierdziła, że jest ok i że ona jest zadowolona, no może troszkę \"nabrałam wody\" - tak to chyba ujęła ale z czasem to sie wchłonie, czekałam dość długo bo prawie 3 miesiące i nie było lepiej.
Być może gdybym nie czekała tyle czasu to dziś nie byłby potrzebny ponowny zabieg laserowy.
Dodam jeszcze, że Pani Doktor Radziejewska -Choma kiedy spytałam o ewentualne zabiegi estetyczne, które by mi zalecała na przyszłość nie zasypała mnie propozycjami. Dość oszczędnie wypowiadała się co do konieczności \"na siłę\" eksperymentowania z wszelakimi dobrami dostępnymi na rynku i u niej w gabinecie.
Poprzednia Pani Doktor (u której wykonywałam zabieg mezoterapii) najchętniej wykonałaby u mnie wszelkie zabiegi, które świadczyła w swoim gabinecie.
Cieszę się, że znalazłam Doktor do której mogę mieć zaufanie, że nie przesadzi z propozycjami niepotrzebnej ingerencji co do zmian. Jest przy tym bardzo uprzejma, delikatna i posiada duże wyczucie estetyki, o czym świadczy również Jej naturalny i bardzo ładny look.
Pozdrawiam
 
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (1)

Moja recenzja

Bożena

Więcej takich lekarzy

 |  Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry)
Bożena
Bożena  |  16.01.2015
  Warto

Witam, chciałabym podziękować bo za Państwa pośrednictwem trafiłam na Panią Doktor Iwonę Radziejewską - Choma z Kliniki Saska Clinic , która nie zostawiła mnie z moim problemem, którym była źle wykonana mezoterapia pod oczami tzn miałam ją wykonaną przez innego lekarza, niestety zbyt mocno...

 4 Komentarzy