Ina54
ef
Ina54
ef

Ina54

  • 302 odpowiedzi
  • 105 Lubię to

Ina54

Ina54 jest Przyjacielem Estheticon

Hessen, Niemcy
Członkiem od 09.03.2015 | Ostatnia aktywność 27.03.2017
  • 302 odpowiedzi
  • 105 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (2)

Moja recenzja

Ina54
ef

Facelifting - podniesienie powłok twarzy

 |  Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
Ina54
ef
Ina54  |  09.06.2016   Warto , Cena ogółem: 5 700 zł

Jestem 2 tygodnie po zabiegu .Lekarze i pielęgniarki bardzo profesjonalni i sympatyczni , bardzo przyjazna klinika i bardzo dobre warunki. Zabieg standardowy,już teraz widzę,że nie będę miała widocznych blizn co miło mnie zaskoczyło. Lekarz bardzo szybko odpowiada na maile,udziela odpowiedzi na...

 4 Lubię to  |   6 Komentarzy
Ina54
ef

Polecam Czechy

 |  Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  03.06.2016   Warto , Cena ogółem: 3 000 zł

Operacje plastyczne sa coraz bardziej popularne i decyduja sie na nie juz nie tylko gwiazdy filmowe,ale takze gospodynie domowe i wydawaloby sie ,ze powinny one byc coraz tansze,ale niestety,z roku na rok sa coraz drozsze a podanie w cenniku przez lekarza rzetelnej ceny graniczy z cudem. Bylam...

 4 Lubię to  |   23 Komentarzy
Forum (100)

Posty na Forum

RE: Korekta powiek górnych i dolnych - szukam dobrego lekarza

Ja dobrze wiem jak wyglądają konsultacje przed zabiegiem ,chciałam tylko zobaczyć co Pan odpowie i czy w ogóle Pan odpowie a jak wyglądają "badania" przed zabiegiem to niżej jest też wypowiedź dr.Chęcińskiego w tej sprawie ,która zawiera wszystko co w takich "badaniach" się zawiera i proszę nie mylić z ewentualnymi badaniami krwi ,których lekarz przecież nie robi i z wywiadem gdzie to pacjentka udziela odpowiedzi.
Mam kontakt z wieloma pacjentkami chirurgii plastycznej więc wiem jak to wygląda.

RE: Plastyka powiek gornych - efekt koncowy nie do konca zadowalajacy

Bardzo Ci współczuję .To jest lekarka na ,której ja zawiodłam się już na etapie wstępnych konsultacji i uzgodnień i może dobrze ,że z niej zrezygnowałam .Proszę zauważyć,że swoją stronę w internecie od wielu lat ma w przebudowie i zauważyłam ,ze jest na niej coraz mniej.
To niestety prawda,że przed zabiegiem lekarze mówią o pięknym efekcie a po zabiegu gdy nie wszystko jest ok.to już mają tysiąc wykrętów i to im wyższa półka tym gorzej z jakąkolwiek poprawką.Nie robią poprawek a tym samym w statystykach mają 100% udanych zabiegów.
Kwalifikują do zabiegu , no własnie .Wczoraj tez jednej pacjentce lekarz napisał żeby przyjechała do niego na wizytę to ją zbada przed plastyką powiek .Zadałam pytanie , na czym polega to badanie.Oczywiście ,nie otrzymałam odpowiedzi .To może ja sama odpowiem ,na niczym .Na konsultacji lekarz co najwyżej popatrzy na pacjentkę ,powie jak będzie wyglądał zabieg i spyta czy mamy jakieś pytania.Lekarz nie robi żadnych badań i proszę nie mylić z badaniem krwi , lekarz tego nie robi.
Znam przypadki gdy przed liftingiem lekarz naciąga rękoma skórę i mówi ,proszę zobaczyć,te chomiki i bruzdy nosowo wargowe znikną ,będzie pani wyglądać młodziej. Gdy po zabiegu bruzdy i chomiki nadal są to lekarz mówi , to nie chomiki ,to tłuszcz i nie ma mowy o poprawce.A przed liftingiem to nie wiedzą,że chomiki to głównie tłuszcz?
Może Tobie odrosły tłuszczaki ,może masz jakieś inne powikłania ,czy lekarka zbadała to w jakikolwiek sposób ?

RE: Korekta powiek górnych i dolnych - szukam dobrego lekarza

Zawsze powtarzam ,że lekarze z Czech nie mają problemu z podaniem ceny a lekarze w Polsce dla każdego pacjenta mają inną cenę ,bo bez przerwy mówią ,ze to zależy od zakresu więc 100 pacjentek ma różną cenę ,bo było 100 zakresów? Bzdura ,wszystkie te korekty robione są jednakowo i cena powinna być jasno określona jak u dr.Polaka a tak tylko jest pole do manipulacji i bazowanie na niewiedzy pacjentek. Niestety ,miałam okazję przekonać się o tym osobiście a jak powstają wysokie ceny zabiegów to nam tu już jeden lekarz powiedział.

RE: Dolina łez opuchlizna pod okiem

Nie odpisał Ci do tej pory żaden lekarz? Gdybyś napisała,że zabieg robiła kosmetyczka to byłoby tu już z 10 wypowiedzi i rad żeby nie robić u kosmetyczki tylko u specjalisty lekarza choć lekarz specjalista gdy chce robić tego typu zabiegi musi rozszerzyć działalność o usługi fryzjerstwo i kosmetyka.

Pierwszą radę jaką byś dostała to udać się do lekarza ,który wykonywał zabieg i ja też Ci to radzę aczkolwiek taki stan rzeczy może być normalnym następstwem wstrzyknięcia kwasu , po kilku dniach opuchlizna powinna zniknąć , może już jej nie masz .
Niepokojący jest jednak fakt ,że opuchlizna jest tylko pod jednym okiem co może wskazywać na stan zapalny .Tak czy inaczej najlepiej zgłosić się do lekarza.

RE: Klinika nie odpowiada na telefony i maile

Słuchaj , to co napisałaś nie ma żadnego znaczenia .To tak jakbyś napisała : dziś świeci słońce .
Napisz jaka klinika i gdzie.
Odezwałam się ,bo ja miałam podobnie , lekarka sporadycznie odpowiadała na maile ,ale wcześniej musiałam wiele razy dzwonić z zagranicy do recepcji kliniki i wręcz błagać aby odpowiedziała .
W recepcji podano mi nawet nr tel.do tej lekarki , mówiąc ,tak ,można do pani doktor zadzwonić i choć chwilę wcześniej pani doktor rozmawiała przez telefon to już mojego telefonu nie odbierała ,nie dlatego ,ze wiedziała kto dzwoni ,przeciwnie ,nie wiedziała ,ale tak wygląda arogancja lekarzy.
Jeśli nie chcesz aby po zabiegu traktowano Cię równie arogancko ,bo dopóki nie zapłacisz to są mili a potem już nie muszą to czym prędzej zmień klinikę .Wcześniej poczytaj opinie o klinice ,ale nie te na stronach kliniki.

RE: Modelowanie polików - liposukcja i przeszczep tłuszczu

No ,niestety , z przeszczepem tłuszczu jest trochę jak z wróżeniem z kart ,teoria sobie a życie sobie,nie dość ,że tłuszcz może nie pozostać w implantowanych miejscach to jeszcze może być tak ,że pozostanie tylko w niektórych i zamiast poprawić wygląd to oszpeci.Poczytaj opinie tych ,którzy takim zabiegom się już poddali.
Jesteś naprawdę przystojnym facetem i na pewno nie jeden chciałby tak wyglądać jak Ty.

RE: Niepomyślne efekty po zabiegu wypełniania bruzd nosowo-wargowych

Absolutnie nie jestem żadnym fachowcem .Każdy może posiąść trochę wiedzy jeśli będzie się danym tematem interesował .Przeczytałam wiele fachowych publikacji i setki wypowiedzi osób o dobrze przeprowadzonych zabiegach i źle przeprowadzonych zabiegach w większości jednak przez lekarzy.
Zawsze piszę,że aby zajmować się medycyną estetyczną trzeba być nie tylko rzemieślnikiem ,ale jeszcze artystą , bo to jest tak jakby rzeźbiło się czyjąś twarz a do tego potrzebny jest talent.
Wiadomo ,ze nie każdy rodzi się z talentem i stąd nie każde wypełnienie poprawia urodę.

Ja z moim kwasem obok bruzd nie robiłam nic,nie było efektu,nie byłam zadowolona,ale też nie było takiego efektu jak u Ciebie więc cierpliwie czekałam aż kwas zniknie , zresztą w tamtym czasie o wypełnieniach nie wiedziałam nic.
Mam też asymetrię ust i chciałam ją skorygować również u tego samego lekarza z co najmniej 20 certyfikatami.Ta asymetria polega na tym ,że dolna warga z lewej strony jest węższa niż z prawej .Lekarz powiedział,że aby wyrównać asymetrię trzeba wstrzyknąć kwas po obwodzie całej wargi co już wtedy wydało mi się bezsensowne , no ,ale byłam przecież u fachowca .Oczywiście ,nie było żadnego efektu korekty asymetrii a kupa kasy poszła w błoto.
Czytałam ,oglądałam i doszłam do wniosku ,że sama sobie zrobię wypełnienia i od tamtej pory zawsze miałam kwas tam gdzie trzeba ,asymetrię ust też zlikwidowałam dlatego teraz mogę wypowiadać się nie tylko jako teoretyk ,ale też jako praktyk. Oczywiście , te wypełnienia robiłam tylko sobie ,nikomu więcej.
Wypełniania kwasami na studiach nie uczą tylko na kursach gdzie jednocześnie szkolą się lekarze i kosmetyczki więc nie wiem czemu jest taka nagonka na kosmetyczki .To są proste zabiegi ,potrzeba tylko trochę wyobraźni.
Oczywiście nie usprawiedliwia to kosmetyczki ,która Tobie źle zrobiła zabieg .Czemu masz efekt deformacji twarzy? Nawet gdy kwas nie jest wstrzyknięty tam gdzie powinien to nie powinno być deformacji , może przyczyny należałoby dopatrywać się w samym kwasie , jego pochodzeniu?
Znam przypadek gdy lekarka aplikowała jakiś nowy ,ponoć rewelacyjny kwas i wszystkie pacjentki nim ostrzyknięte miały bardzo poważne problemy.

RE: Modelowanie polików - liposukcja i przeszczep tłuszczu

Przecież fajną masz twarz .jedno co powinieneś zmienić to fryzura,która sprawia ,że twarz wydaje się być pełniejsza czyli nie w czub na środku głowy tylko włosów powinno być więcej po bokach głowy wtedy twarz będzie trójkątna z podstawą trójkąta u góry.U modela,którego zdjęcie zamieściłeś również kształt twarzy podkreślony jest fryzurą . Czub na środku głowy sprawia ,że twarz wygląda jak jajo.
lekki zarost jaki masz jest ok.tylko włosy muszą byc inne.

RE: Tydzien po botoxie zmarszczek poziomych opadnięte brwi

Np. Niemcy hodują sobie od młodych lat taki układ ust w podkowę z końcami skierowanymi do dołu.Oni maja to w naturze ,że bez przerwy podciągają brodę do góry a kąciki ust ciągną w dół .Wygląda to strasznie i sprawia , że na ulicy widzi się wszystkich z takimi podkowami a przecież można było tego uniknąć nie robiąc głupich min .Nawet Polacy długo tu przebywający jakby \"zarazili się \" od nich tą mimiką i też mają taki wygląd .
Warto trochę popracować nad swoją mimiką , unikniemy wtedy wielu niepożądanych zmarszczek.Często słyszy się , ja na swoje zmarszczki pracowałam całe moje życie ,całe moje życie jest zapisane na mojej twarzy ,ale czy to jest właściwe miejsce do zapisywania swojego życia? 

RE: Tydzien po botoxie zmarszczek poziomych opadnięte brwi

To nie są żadne powikłania , Kkkk ma niepożądane efekty po źle zrobionym botoksie natomiast tak własnie działa botoks i o to chodzi aby sparaliżować odpowiednie mięśnie co da nam efekt wygładzonego czoła. Dobrze zrobiony botoks nie powoduje opadnięcia brwi.
Dlaczego piszesz : "matko 30 lat I botox" ? Nie ma określonego wieku kiedy wstrzykuje się botoks ,wstrzykuje się go wtedy gdy jest uzasadnienie i gdy osoba posiadająca jakieś zmarszczki chce tego.
Ja bym raczej powiedziała tak , 30 lat i zmarszczki na czole? 30 lat i lwia zmarszczka? Ja mam znacznie więcej lat niż wy i czoło mam gładkie oraz nie mam lwiej zmarszczki więc może zamiast wiecznie się dziwić i każdy grymas teatralnie odzwierciedlać na czole i twarzy lepiej popracować nad mimiką twarzy ,umiar jest zawsze wskazany.
A jeszcze widzę jak zupełnie młode osoby oprócz normalnie przesadzonej mimiki mają dodatkowo swoje ulubione grymasy to już tragedia,to wszystko potem będzie zapisane na twarzy jako dodatkowe zmarszczki.

RE: Tydzien po botoxie zmarszczek poziomych opadnięte brwi

lekarz Ci to zrobił? Gdyby to był efekt po kosmetyczce to zupełnie inaczej lekarze by tu pisali a tym czasem lekarz bez wyobraźni podał Ci prawdopodobnie zbyt dużą dawkę botuliny i zbyt blisko brwi i stąd taki efekt.
Mnie na moje życzenie lekarz (z certyfikatami a jednak bez wyobraźni i chyba wiedzy) wstrzyknął botulinę nad zewnętrznym łukiem brwi to na ustąpienie efektu czekałam 6 tygodni ,ale na wygładzenie zmarszczek czoła podaje się mocniejsze dawki więc być może będziesz czekać dłużej .
Z każdym tygodniem zły efekt będzie pomału ustępował,za miesiąc powinno już być lepiej.
Nic z tym nie rób a już na pewno nie masuj ,bo tylko pogorszysz sytuację.Możesz ćwiczyć unoszenie brwi.

RE: Wypełnianie kwasem doliny łez - obrzęk po 3 tygodniach

Czasami użycie hialuronidazy daje dobry efekt ,ale czasami tragiczny .Hialuronidaza rozpuszcza nie tylko wstrzyknięty kwas ,ale także nasz własny .Lepiej tego nie rób a sam kwas w miejscu doliny łez rzeczywiście powinien być podany dość głęboko .
lepiej przeczekaj to wszystko ,wory pod oczami też pewnie znikną a skoro kwas widać tylko wtedy gdy naciągniesz skórę to dasz radę.
Tu lekarze krytykują kosmetyczki ,ale lekarze robią takie same buble a kosmetyczkom zdarza się robić naprawdę dobrą robotę.

RE: Wypełnianie kwasem doliny łez - obrzęk po 3 tygodniach

Nawet do 2 lat ,ale może najpierw zniknie jednak obrzęk.Usunięcie kwasu nie oznacza ,że obrzęk zniknie ,przyczyną obrzęku nie jest kwas,bo obrzęk byłby po obu stronach tylko prawdopodobnie infekcja i ten problem należy leczyć.Powinnaś iść do miejscowego lekarza ,który być może przepisze antybiotyk (a nie paracetamol)

RE: Nieudane powiększanie ust

Na ostatnim zdjęciu czyli jak piszesz przed zabiegiem miałaś piękne usta choć też już wypełniane , pytanie,co chciałaś poprawiać?
Dziewczynom jest wciąż mało i mało. Nawet jak rozpuścisz hialuronidazą to ciekawa jestem czy uzyskasz kształt sprzed feralnego zabiegu .Uwierz mi ,chciałabym mieć takie usta jakie miałaś przed tym zabiegiem.
Życzę Ci oczywiście aby Twoje usta powróciły do pierwotnego kształtu.

RE: Jak pozbyć się za dużej ilości kwasu podanego w policzki..

Tak ,tylko godnie to by było bez oznak starzenia a tu czasami pomimo naszych starań wychodzi jeszcze gorzej.
Własnie takie słowa jak napisałaś w poprzednim poście " "wszystko jest ślicznie", "kto Pani naopowiadał, że Pani źle wygląda", "Tak miało być" , inni lekarze też mówią pacjentkom nawet po nieudanych operacjach plastycznych,nawet gdy pękł implant piersi to pacjentka usłyszała ,że wszystko jest dobrze i ,że nie wie czego chce a jest to lekarz z najwyższej półki ,a przynajmniej sam się za takiego uważa.

RE: Jak pozbyć się za dużej ilości kwasu podanego w policzki..

Oczywiście ,że błędy zdarzają się wszystkim i wszystko zależy od tego na kogo trafisz i nie ma znaczenia czy to lekarz czy kosmetyczka .Nawet sobie nie wyobrażasz jak lekarze potrafią iść w zaparte wobec oczywistego błędu i dotyczy to niektórych lekarzy udzielających się tu na tym forum i biorących niebotyczne pieniądze za swoje knoty .

RE: Efekt \"napompowanych\" ust mnie nie interesował!

Oczywiście ,że wszystko zależy od tego co się komu podoba.Najważniejsze jest aby właścicielka ust czuła się z nimi dobrze.
Ja widzę ,że temat jest już trochę stary i te usta prawdopodobnie już dawno tak nie wyglądają i nie jest pewne czy ich właścicielka nadal jest zadowolona,ponieważ na ostatnim zdjęciu gdzie szminka jest delikatna przebijają ślady po wkłuciach igły a to oznacza ,że zdjęcie zostało zrobione niedługo po zabiegu ,może jakiś tydzień .Efekt trzeba oceniać trochę później , 10 - 14 dni po i może się okazać ,że jest niewielki a wręcz znikomy ,ale być może naturalny choć dla pacjentki może być zbyt mały .Sądząc po cenie podany został 1 ml. a to nie jest zbyt dużo,efekt powinien być naturalny.Powinna być powiększona przede wszystkim górna warga.
Na zdjęciach widać jak schodzi opuchlizna.

RE: Niepomyślne efekty po zabiegu wypełniania bruzd nosowo-wargowych

Chyba wkradł się tu błąd ,bo napisałaś :

"Spytałam, w jakim konkretnie miejscu należy działać falami radiowymi - i otrzymałam odpowiedź, że centymetr od bruzdy w górę... Zgłupiałam całkiem. Wydawało mi się, że kwas podaje się dokładnie w bruzdę-"
Czyli powiedziano,że falami trzeba działać centymetr od bruzdy a nie podawać kwas.

RE: Niepomyślne efekty po zabiegu wypełniania bruzd nosowo-wargowych

Dorotko,widzę,że masz ewidentnie problem i zastanawiam się ile tego kwasu Ci wstrzyknięto ,że powstał taki efekt uboczny,może przyczyna jest w jakości kwasu ,bo żeby aż tak wypchnąć tą część twarzy trzeba by wstrzyknąć go naprawdę bardzo dużo.
To co piszesz,że zażądano od Ciebie pieniędzy za naprawianie błędów i brak poczucia winy oczywiście są skandaliczne.
Piszesz,ze może będzie to przestrogą dla innych aby nie wykonywać zabiegów u kosmetyczki a na tym forum w większości są osoby z powikłaniami po podaniu kwasu przez lekarzy specjalistów więc jakże złudne jest przeświadczenie ,że tylko lekarz zrobi zabieg dobrze a kosmetyczka źle.
Ja sama miałam kiedyś podany kwas w bruzdy wargowo nosowe obok bruzd .Kwas podał lekarz specjalista z co najmniej 20 certyfikatami.
Brak odpowiedzialności po źle zrobionym zabiegu to rzadkość nie tylko u kosmetyczek ,ale i u lekarzy a im bardziej renomowana klinika tym bardziej obwarowana jest umowami ,które są tak skonstruowane ,że nie zrobisz nic a klinika nie zrobi żadnej poprawki.
Tu na tym forum wypowiadają się lekarze z bardzo renomowanych klinik ,którzy po koszmarnym efekcie swojej pracy patrzą pacjentce prosto w twarz i mówią,że efekt jest dobry i nie mają sobie nic do zarzucenia .
Twój kwas z czasem się wchłonie ,ale np.po źle zrobionej operacji plastycznej nic się nie wchłonie a lekarz idzie w zaparte .
To w tych mało sławnych klinikach prędzej lekarze są skłonni pomagać i ewentualnie naprawiać błędy i uwierz mi ,prędzej się to zdarza kosmetyczkom niż lekarzom ,Ty po prostu miałaś pecha.

I jeszcze jedno ,nie wiadomo jak zareagujesz na chialuronidazę ,ona niszczy również Twój własny kwas chialuronowy ,może ona wyrządzić jeszcze większe szkody.Ja czytałam o wielu takich przypadkach a chialuronidazę podawał lekarz .
Te wyspecjalizowane,renomowane kliniki wyglądają czasami tak jak ta w której byłaś.Opinii szukaj zawsze nie na stronie internetowej danej kliniki czy lekarza ,ale wśród pacjentów.
Miejmy nadzieję,że wszystko u Ciebie dobrze się skończy.

RE: Lfting twarzy - cena

Właściwie to obnażył Pan szczerze aż do bólu jak powstaje cena za zabieg .Ja nigdy nie miałam złudzeń ,że taka cena odzwierciedla wartość zabiegu .To zimna jak lód analiza wszystkiego : czynszu ,ilości innych zabiegów w tym samym czasie a nie wiem nawet czy podana cena liftingu nie jest zaniżona ,bo proszę pomyśleć ile w tym samym czasie można by zrobić korekt powiek no i wliczenie raty kredytu właściciela budynku jest wymownym zwieńczeniem tej fantastycznej ceny.

I jeszcze jedno ,nie ma takiego powiedzenia "ile płacisz tyle dostajesz"; , jest coś tak ,ile sam dajesz tyle otrzymujesz ,ale to ma zupełnie inne znaczenie.

RE: Lfting twarzy - cena

Dziękuję za miłe słowa .Próbuję walczyć z zakłamaniem ,arogancją lekarzy ,z nadużyciami przy określaniu cen zabiegów . Dziś pacjent nie jest ciemny i niczego nieświadomy a jeśli jest to na tym forum może się wielu rzeczy dowiedzieć ,wiele tematów przestaje być tabu.

RE: Facelifting - podniesienie powłok twarzy

Witam , to bardzo przykre gdy lekarz nie poczuwa się do odpowiedzialności a z tego co czytam to właśnie tak najczęściej bywa a , przecież dobro i zadowolenie pacjentki powinno być na pierwszym miejscu.Prawdopodobnie chodzi o to ,że w ramach reklamacji musiałby zrobić poprawkę za darmo.

RE: Lfting twarzy - cena

\"Generalnie w życiu jest taka zasada, że \"ile płacisz tyle dostajesz\";\"

I tu niestety nie zgadzam się ,bo w innych ,nawet w polskich klinkach jest taniej a pacjenci dostają to samo .Inni lekarze powinni już poczuć się obrażeni ,bo to wygląda tak jakby tylko Pan zapewniał to co zapewnia ,przecież każda klinika . Operacja to nie zboże ,że im więcej się zapłaci to więcej się go ma a warsztat pracy każdy musi sobie przygotować co nie oznacza ,że cena produktu może być wzięta z kosmosu.
To co inwestor budynku sobie życzy to już jest śmieszne ,to jego biznes , nie pana.
Ja zapłaciłam 6.000zł i dostałam w zamian to samo co Pan wymienił a po zabiegu ,który był wykonywany od południa do godzin popołudniowych , pielęgniarka opiekowała się mną aż do następnego dnia.
Cena ta zawierała wszystko ,absolutnie wszystko a więc Pana pierwsze zdanie nie jest prawdziwe.

RE: Volume princess w usta...długotrwałe zgrubienia

Korekta jest  możliwa ,ale musisz iść do artysty a nie do rzemieślnika jakimi jest większość lekarzy medycyny estetycznej .To może być nawet kosmetyczka ,ale do tego oprócz umiejętności posługiwania się strzykawką potrzebna jest odrobina wyobraźni i talent.
Pamiętaj jeszcze o dobrym makijażu ,jego siła czyni cuda.
A Ty pewnie chciałabyś taki ideał:

RE: Volume princess w usta...długotrwałe zgrubienia

Zgadzam się z dr.Chęcińskim ,dolna warga jest zbyt mała w stosunku do dolnej.
Jeśli opisujesz swój problem to powinnaś bardziej precyzyjnie określić o co chodzi , np.na górnej wardze po lewej stronie ,albo po prawej stronie,albo po środku pozostała grudka ,ale Ty tego nie sprecyzowałaś więc nawet nie wiadomo w którym miejscu jest ten problem ,bo usta takie jakie Ty masz to mają miliony kobiet na świecie.Jedyny defekt to górna warga jest zbyt mała.Można to skorygować.
Popatrz tu są inne usta tego typu

RE: Lfting twarzy - cena

O kurczę , mało nie spadłam z krzesła ,ale widzę ,że wreszcie wymuszam na lekarzach podawanie ceny .

Ja to samo mam zrobione za 6.000zł. , też wszystko razem .

Zapraszam wszystkich zainteresowanych , tu jest fajny link do filmiku ,który pokazuje lifting twarzy,lekarze będą mówić o zakresach a w rzeczywistości wszystko sprowadza się do standardu ,tylko cenę każdy ma inną.
Myślę,że nie jedna osoba z chęcią zobaczy jak to wygląda.
https://www.youtube.com/watch?v=-XMoZfTbnvI

RE: Lfting twarzy - cena

Tu nikt Ci nie poda ceny ,bo każdy lekarz będzie zasłaniał się mnóstwem zakresów choć ostaetcznie zabieg robiony jest standardowo i jednakowo u wszystkich.
Ja zawiodłam się na polskich lekarzach i postanowiłam zobaczyć jak to jest w innych państwach i byłam w szoku.
Przeczytaj moje wypowiedzi na ten temat,może skorzystasz.
https://www.estheticon.pl/pacjenci/274772/polecam-czechy-i154524?%24fallback_url=https%3A%2F%2Fwww.estheticon.pl%2Ffeed%2Fshow%2Fid%2F232336&utm_term=gmail.com&id=154524&login_hash=90f65f437d254d1b76d8e6f182ca067caf4e474b&utm_content=TL_1&utm_campaign=daily_digest&%24deeplink_path=comment&locale=PL&utm_source=visitor&utm_medium=email

RE: Korekcja powiek dolnych w Czechach i usuwanie przepuklin tłuszczowych - polecam.

Hej ,to chyba ja Ci poleciłam te Czechy i cieszę się ,że jesteś zadowolona .Pamiętam jak tu lekarze wydziwiali a ceny to rzeczywiście podają z kosmosu za zabieg ,który w końcu trwał ile ? Pewnie jakieś 30 min.
Prawda ,że lekarz przemiły i pielęgniarki też? I nie ma problemów językowych .

Już dużo osób skorzystało z moich poleceń , otrzymuję bardzo dużo prywatnych wiadomości z prośbą o szczegóły.
Jeszcze raz polecam Czechy .
Nawet gdy macie daleko to i tak wychodzi dużo taniej niż w Polsce . Ja jechałam 1.200 km. Było warto.

RE: Komplikacje po blepharoplastyce - czy po 3 miesiącach możliwy zez porażenny?

Widząc tą wydzielinę z oczu powinnaś od razu pójść do lekarza .Niektórzy lekarze od razu po zabiegu przepisują krople z antybiotykiem ,bo nigdy nie można wykluczyć infekcji,przepisują też maść z antybiotykiem do zabezpieczenia szwów .
Kobiety również same bardzo dbają o niedopuszczenie do infekcji .Sterylne waciki,przemywanie borasolem i w ogóle mycie oczu czego niektóre kobiety nie robią w obawie ,ze to złe,czyli najpierw mycie mydłem i dużo wody a potem borasol, krople,maści.
Ty poszłaś do lekarza dopiero miesiąc po zabiegu,to trochę późno.Ja bym się nie dopatrywała następstw operacji a raczej następstw związanych z infekcją a tego zeza to sama widzisz ,że on jest?
Idź koniecznie do lekarza ,który robił zabieg , niech wreszcie zainteresuje się tym co zrobił albo czego nie zrobił.
Miejmy nadzieję ,że wszystko skończy się dobrze.

RE: Zmarszczki - jak się nazywa pozioma linia między nosem a czołem?

Szkoda ,że nie załączyłaś zdjęć,bo z tego co piszesz trudno ocenić gdzie tą zmarszczę masz.Nic nie piszesz aby była ona na nosie lub na nosie między brwiami stąd ja myślę,ze to nie jest zmarszczka królicza tylko zmarszczka na czole ,ale nisko nad nosem.
Tu masz przykładowe zmarszczki królicze , czy o coś takiego chodzi ? Jakie by one nie były to można je zniwelować botoksem,oczywiście nie na stałe ,ale zabieg można powtarzać.

RE: Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych - efekt rewelacyjny!

Niekoniecznie ,bo lekarz nie jest duchem świętym i nie ma pojęcia czy akurat przebija naczynie czy nie,może tylko ominąć te naczynia,które prześwitują przez skórę.
Od przebicia naczynia krwionośnego też może pojawić się siniak,ale jest też dużo innych przyczyn zależnych właśnie od naszego organizmu.
Łatwość tworzenia się sińców może być np. cechą osobniczą, wynikającą z wrodzonej, nadmiernej kruchości naczyń, może też mieć związek z przyjmowanymi stale lekami albo z jakąś chorobą, która wpływa na kruchość naczyń krwionośnych. Czasami przyczyną takiego stanu jest stosowanie kortykosteroidów lub leków rozrzedzających krew, takich jak heparyna lub warfaryna, lub leków dostępnych bez recepty, takich jak aspiryna czy ibuprofen. Skłonność do powstawania siniaków może wystąpić u osób z niedoborem witaminy C, która wzmacnia ścianki włosowatych naczyń krwionośnych, a więc utrudnia ich pękanie i wysączanie się krwi do tkanek.
Bardzo pomocne przy takich zabiegach jest przyjmowanie preparatów np.z rutyną i wit.C,efekt jest rewelacyjny.

Autorka założonego tematu ,jak wynika z wpisu ,ma mocne naczynia krwionośne.

RE: Mam za dużo wyciętej jednej powieki w stosunku do drugiej

Ja własnie jestem bardzo obiektywna i nawet napisałam ,że wiem ,że masz problem więc nie rozumiem skąd tyle złości w Twojej wypowiedzi .Już w poprzednim temacie napisałam Ci ,że zdjęcia nie pokazują problemów o których piszesz a wręcz przeciwnie ,ale Ty uparcie załączasz zdjęcia ,które pokazują Cię niemal jak gwiazdę filmową (chyba nie ubliżam Ci tym?).Na tym nowo załączonym zdjęciu widać tylko,że jedna powieka jest bardziej odsłonięta od drugiej ,ale i tak to zdjęcie nie jest dobre ,powinno być zrobione en face czyli od przodu , również z zamkniętymi powiekami,ale to Ty chcesz pomocy więc załączaj zdjęcia jakie tylko chcesz.

RE: Różnice pomiędzy powiększaniem ust kwasem hialuronowym a własnym tłuszczem

Nie warto . Zdarza się ,że efekt końcowy jest bardzo zły , bo nikt nie przewidzi , w którym miejscu komórki tłuszczowe pozostaną a w którym znikną , efekt może być przeciwny do oczekiwanego.
Dziś na tym forum napisała kobieta o przeszczepie własnego tłuszczu na dłonie,jakoś żaden lekarz nie odpisał jej i nie napisał ,że to nie prawda ,że efekt zawsze jest dobry.
Tu krótkie cytaty:
"poddalam sie zabiegowi odmlodzenia dloni wlasnym tluszczem."
"Dzis mam wglebienia , powierzchnia zewnetrzna dloni jest nierowna i pokryta bardzo nieestetycznymi, twardymi jak kamien grudkami."

A o takich niechcianych efektach pisze bardzo dużo osób , a więc piękne teorie i zamiary to jedno a rzeczywistość to drugie.

RE: Mam opadające powieki

To świetny pomysł , przeczytaj może moje wypowiedzi w tym temacie pod tytułem "Polecam Czechy" , może to pomoże Ci podjąć decyzję.
Tu jest link:
https://www.estheticon.pl/pacjenci/274772/polecam-czechy-i154524?%24fallback_url=https%3A%2F%2Fwww.estheticon.pl%2Ffeed%2Fshow%2Fid%2F232336&utm_term=gmail.com&id=154524&login_hash=90f65f437d254d1b76d8e6f182ca067caf4e474b&utm_content=TL_1&utm_campaign=daily_digest&%24deeplink_path=comment&locale=PL&utm_source=visitor&utm_medium=email

RE: Mam za dużo wyciętej jednej powieki w stosunku do drugiej

Ja wiem ,że masz te problemy o których piszesz ,bo już wcześniej o tym pisałaś ,ale nie rozumiem takich ludzi jak Ty ,którzy piszą ,że to i to jest źle zrobione i jednocześnie zamieszczają zdjęcia z których nic nie wynika, z widokiem nie od przodu i maleńkie.
Albo chcesz pokazać swój problem i oczekujesz rzeczywistej pomocy ,albo pozujesz na gwiazdę,musisz się zdecydować.
Z tych zdjęć widać rewelacyjny efekt.

RE: Jak pozbyć się za dużej ilości kwasu podanego w policzki..

Witaj,aż trudno uwierzyć,że powstała asymetria .Ile tego kwasu Tobie wstrzyknięto , bo zazwyczaj podawane ilości są jednak tak niewielkie ,że nawet jeśli nie są jednakowe to nie powodują asymetrii.
Załącz zdjęcia tego obszaru to nawet lekarzom będzie łatwiej się wypowiedzieć.
Podanie hialuronidazy może pogorszyć problem ,bo np. może rozpuścić się zbyt dużo kwasu wstrzyknietego i Twojego własnego też.Może lepiej na drugim policzku dołożyć kwasu?

RE: Polecam Czechy

Przepraszam za brak odpowiedzi ,moje wpisy jakoś nie chcą się zapisywać.

Oczywiście ,że miałam zakładane szwy a potem trzeba było je zdjąć .Ponieważ mieszkam daleko to zamieszkałam w pięknym apartamencie nad kliniką i zaczekałam na zdjęcie szwów.
Można też zamieszkać po stronie polskiej w jakimś hotelu lub wrócić do domu i ponownie przyjechać na zdjęcie szwów, i tak wyjdzie taniej niż w Polsce.

RE: Polecam Czechy

Witaj
Ja tą klinikę znalazłam tu na Estheticon i tu przez formularz kontaktowy nawiązałam kontakt .
Klinikę znajdziesz też normalnie wpisując w google nazwę kliniki i miasto Ostrawa.
Na stronie kliniki są wpisy osób wykonujących tam zabiegi ,ale po czesku.
Napisałam do wielu klinik,ale po wielkim zniechęceniu po kontaktach z polskimi lekarzami ,gdy szybko otrzymałam odpowiedź i brak jakiegokolwiek "kręcenia" i zasłaniania się zakresami ,zdecydowałam się właśnie na tą klinikę.
Mam kontakt z wieloma osobami robiącymi zabiegi w Czechach i uwierz mi ,że nie ma różnicy.
Ja nie mogę oczywiście diagnozować Ciebie i mówić czy tam Ci zrobią zabieg czy nie , musisz do tej kliniki napisać .
Tu na Estheticon ,na samej górze kliknij napis "Lekarze" , następnie tam gdzie pisze "Polska" wybierz "czeska Republika" i zaraz znajdziesz tam klinikę Kleopatra i lekarza Zakout .Możesz pisać po polsku ,załącz też zdjęcia pokazujące wyraźnie Twój problem.Na pewno otrzymasz odpowiedź.
Ja miałam usuwane tłuszczaki a co do terminu to na pewno się dogadasz.

RE: Polecam Czechy

Pełny lifting dotyczy twarzy i szyi ,czoło to odrębna operacja a , ponieważ ja na czole nie mam żadnych zmarszczek to nie interesowałam się tym.

RE: Plastyka powiek gornych - efekt koncowy nie do konca zadowalajacy

Te zdjęcia nie pokazują tego o czym piszesz , raczej wygląda to na świetny efekt.
Zdjęcie powinno być zrobione od przodu gdy patrzysz na wprost .
Kolejne poprawki mogą doprowadzić do tego,że z kolei drugie oko będzie sprawiało wrażenie ,że zbyt mało jest wycięte skóry a blizny po cięciach rzeczywiście znikają bez śladu choć sporadycznie bywa inaczej.
Mnie wydawało się,że mam zbyt długie cięcia ,wychodzące poza powieki i martwiło to mnie ,ale nie ma po nich śladu .Ja jestem trochę ponad 7 miesięcy po zabiegu.Nie piszesz ile Ty jesteś po.

RE: Plastyka powiek gornych - efekt koncowy nie do konca zadowalajacy

A mnie się wydaje , że zbyt wyidealizowałaś swoje oczekiwania co do końcowego efektu.Być może Twoje oczekiwania opierały się na tym co widzimy w kolorowych pismach gdzie fotografowie starają się pokazać gwiazdy kina w jak najlepszych ujęciach ,gdy często wyeksponowane oczy są nie tylko pięknie pomalowane ,ale też fotograf każe tak gwieździe patrzeć ,że my widzimy pięknie odsłonięte powieki i zazdrościmy im tak pięknych oczu.Tymczasem gdy ta sama gwiazda patrzy normalnie na wprost to okazuje się,że ma takie same oczy jak wiele z nas.
Jako taki klasyczny przykład wzięłam tu zdjęcia Marilyn Monroe.Czy na tym drugim zdjęciu nie powiedziałabyś,że ma opadające powieki? Taka jest budowa oczu .
To co piszesz ,że w kąciku prawego oka skóra opada bardziej to nie przejmuj się ,jesteś 8 miesięcy po operacji i powieki jeszcze cały czas kształtują się ,za miesiąc czy 2 nie będzie po tym śladu.Ja też tak miałam i myślałam ,że trzeba się z tym pogodzić ,ale to zniknęło .U mnie wcześniej niż u Ciebie ,ale każdy z nas jest inny i w innym czasie powstaje ostateczny efekt.
Obserwuj inne osoby a przekonasz się,że Twoje powieki nie odbiegają od normy a teraz popatrz na zdjęcia sławnych piękności.
Na początek ,tak jak napisałam Marilyn Monroe.Na końcu Weronika Rosati,jej powieki całkowicie dotykają rzęs,ale chyba nie myśli o tym aby to zmieniać. Chyba najbardziej zgodne z Twoimi oczekiwaniami będą tu oczy Salmy Hayek,ale to już jest taka jej uroda.

RE: Mam 45 lat i obwisłe policzki, głębokie bruzdy nosowo wargowe

Gojenie się blizn ,ustępowanie obrzęków i siniaków to indywidualna sprawa każdego człowieka,ale w większości przypadków po 2 tygodniach można wyjść do ludzi .
U mnie szło to bardzo szybko,siniaków prawie nie miałam(brałam preparaty wzmacniające naczynia krwionośne na długo przed zabiegiem) ,opuchlizna szybko zeszła ,szwy szybko się zagoiły .Dzień po zdjęciu szwów zrobiłam makijaż i pojechałam do koleżanki ,która wiedziała,że robiłam zabiegi ,powiedziałam do niej ,no to szukaj tych blizn ,ona przyjrzała się i powiedziała,że nie nie wie gdzie one są.
Ale to nie znaczy ,że już wszystko jest pięknie,to tylko makijaż zamaskował.Dochodzenie do formy zarówno powiek jak i twarzy trwa wiele miesięcy .Chciałam Ci tylko pokazać,że można funkcjonować wśród ludzi a oni nie zorientują się,że coś robiliśmy.
Zawsze też warto mieć jakieś uzasadnienie gdyby jednak ktoś coś zauważył np.że oczy jakieś dziwne to mówisz,że masz zapalenie spojówek ,gdy obrzęk wolno schodzi to oczywiście spuchłaś od zębów.Da się to przeżyć.

RE: Mam 45 lat i obwisłe policzki, głębokie bruzdy nosowo wargowe

W Czechach,ja robiłam w Ostrawie , w klinice Kleopatra ,ale w innych klinikach też zrobisz tanio.
Cena mojego liftingu to ok.6.000 zł (trochę mniej ,nie więcej).
Możesz szukać tu na Estheticon.Powyżej wybierz "Lekarze" ,pojawi się nowe okno , tam gdzie pisze "Polska" wybierz "Republika Czeska" i szukaj ,ale nawet wynik sam się pojawi i zobaczysz też innych lekarzy ,którzy robią lifting w tej cenie .Możesz skontaktować się z nimi przez formularz kontaktowy,pisz po polsku.
Innym miejscem ,którego nie ma na Estheticon to Tryniec - dr.Brzuchalski,Furmanek i inni.
Efekt taki sam jak za kilkanaście tysięcy .
Powieki górne i dolne - ok.3.000 zł.

RE: Korekcja powiek u bardzo młodej osoby

Tu masz wypowiedź osoby ,która jasno daje do myslenia: "Polarraksa 2016.11.14 [16:05]
Ja miałam już dwa zabiegi Plexr i nie polecam, efekt marny niestety. Po zabiegu wygląda się tragicznie, oczy są mocno spuchnięte, śmiem nawet stwierdzić, że moja mama po operacji powiek górnych wyglądała i goila się lepiej niż ja po tym cudzie, a 2000 w portfelu brakuje, tak samo płaci się za plastykę powiek, która wystarczy zrobić raz .. dlatego warto się zastanowić nad sensem zabiegu, który może nie dać żadnych efektów co w chirurgii plastycznej się nie zdarza."

RE: Korekcja powiek u bardzo młodej osoby

No nie do końca jest to prawdą ,osoby po takich zabiegach narzekają na rany,strupy a skuteczność maksymalnie 2 lata więc trudno tu mówić o prawdziwej skuteczności ,ale jeśli kogoś ta "skuteczność " zadowala to można wydać kilka tysięcy zł.
Nieinwazyjny? tu cytat osoby po plexr: "polaraksa 2016.07.15 [11:54]
Prawda jest taka, że po zabiegu likwidacji opadających powiek wygląda się przez tydzień jak po walce z Gołotą smutas.gif buzia w okolicach wykonanego zabiegu jest opuchnięta, zaczerwieniona i pisanie że można powrócić do normalnej aktywności zaraz po zabiegu jest kłamstwem, trzeba siedzieć w domu i tyle, wygląda się bardzo nieciekawie ."
Następny cytat: "gość 2016.08.26 [10:50]
Ja tego zabiegu w ogóle nie polecam! Po pierwsze bardzo bolesny, opuchlizna ogromna, po trzecie ciemne placki po tych stronach mam do dzisiaj 4 miesiące jestem oszpecona!! 1200 zł wywalone w błoto efekt ZERO jak dla mnie ściema jak ktoś chce zdj po zabiegu to udostępnię "

"PannaMigotka01 2016.08.28 [17:54]
Ten zabieg to jakas pomylka! Moze komus z niewielkim problemem pomorze, ale nie ma co liczyc na spektakularne efekty!! Ja po 1,5 mies.nie mam zadnej poprawy a tylko jeszvze czerwone plamki na powiekach, trudne do zakamuflowania"

I może najbardziewj wartościowa opinia: "gość 2016.10.21 [15:44]
Za darmo bym nie chciała powtórzyć tego zabiegu, wszystkie pozytywne opinie są zamieszczane tutaj przez lekarzy robiących ten zabieg dla kasy. Nie polecam bo efektów nie ma a poza tym dużo bólu i wielkie obrzęki."

Dziś zanim się coś zrobi warto poczytać jakie zdanie mają inni a i lekarze nie zaprzeczają ,że efekt nie jest powalający i trwały.

RE: Ektropia - czy to możliwe?

Jasne ,że możliwe .Czy na zdjęcie szwów wracasz do tej kliniki gdzie miałaś zabieg? Jak czytam co się robi przy takich powikłaniach to widzę ,że nawet przeszczepia się skórę aby dosztukować nadmiar wyciętej skóry .
Nie wiem czy jest taka możliwość ,że wszystko samo powróci do normy ,może kiedyś tak ,bo skóra rozciągnie się ,ale trwa to bardzo długo,bo jedna z piszących tu osób po zabiegu w renomowanej berlińskiej klinice już rok łzawi co znaczy ,że też ma wycięte za dużo skóry.
Ja zabieg robiłam w Czechach a mieszkam w Niemczech , jednak nie wracałam do domu ze szwami ,pozostałam w hotelu do zdjęcia szwów i oceny efektu zabiegu.
Myślę ,że powinnaś wrócić do kliniki i lekarz powinien podjąć decyzję co dalej robić , oczywiście ,wszystko w ramach reklamacji.Nie wahaj się.

RE: Korekcja powiek u bardzo młodej osoby

Plexr to bardzo nietrwała metoda a przy tym bardzo droga . Lepiej idź do chirurga plastyka i powiedz,że chcesz wykonać plastykę powieki,cenowo wyjdzie tak samo albo taniej a efekt będzie trwały.
Nie bój się zabiegu ,to prosty zabieg i trwa bardzo krótko i warto go zrobić.

RE: Zgrubienia w miejscu szwów w 3 miesiące po korekcji powiek

Ciekawa jestem czy robiłaś cokolwiek aby zadbać o to żeby nie pozostały tego typu następstwa .Domyślam się ,że lekarz nie dał Ci żadnych wskazówek a nawet pewnie powiedział ,że nic nie trzeba robić i to jest własnie ta ruletka ,bo nikt , nawet lekarz nie jest w stanie przewidzieć jak zachowają się blizny a na swoich stronach piszą głupoty,że rehabilitacja po korekcie powiek trwa 7-10 dni i panie myślą ,że po tym czasie to wszystko będzie już pięknie ,ale rzeczywistość niestety nie wygląda tak różowo.
To ,że na zewnątrz rana się zagoiła to jest dopiero czubek góry lodowej , wewnątrz nadal proces gojenia trwa i warto mu dopomóc przez lekkie masaże ,które pomogą usunąć zrosty i zastoje limfy . Same blizny też jest bardzo dobrze uciskać kilka razy dziennie po 30 sek.co bardzo wpływa na ich spłycenie oraz smarować je maścią na blizny lub choćby kremem do powiek .Blizny powinny być zawsze nawilżone ,nie mogą pozostać suche.
3 miesiące po zabiegu to jakby musztarda po obiedzie ,ale warto jeszcze próbować ,przykładaj palce wskazujące do zgrubień ,uciskaj i wykonuj maleńkie kółeczka nie odrywając palców,takie same masaże rób na całe dolne powieki .Najpierw to wszystko natłuść oliwką dla niemowląt.
Jeśli jednak zgrubienia zastaną a niestety wszystko na to wskazuje ,bo po takim czasie blizny powinny być już niewidoczne to powinnaś zgłosić się do swojego lekarza w celu rozwiązania problemu .
Ja na Twoim miejscu nie wahałabym się przed chirurgicznym usunięciem widocznych blizn .Właściwie to już teraz powinnaś się do lekarza zgłosić .Zabieg nie jest tak straszny aby odżegnywać się od korekty , nie po to robiłaś powieki i wydałaś kupę kasy aby teraz chodzić z widocznymi bliznami .Idź koniecznie na konsultację reklamacyjną czyli niepłatną ,to Ci się należy a poprawka też musi być darmowa .
O blizny trzeba dbać od początku a takich zaleceń raczej nie dostałaś i na to się powołuj.

RE: KWAS HIALURONOWY: dolina łez / ubytek w policzku / nieudany zabieg?

Spokojnie , nie można oceniać efektów zabiegu na drugi dzień po zabiegu,lekarz odpowie to samo.Dziś masz po prostu opuchliznę i siniaki,które bardzo często pojawiają się po takich zabiegach.Na przyszłość zażywaj preparaty wzmacniające naczynia krwionośne ,to bardzo minimalizuje powstawanie siniaków.
Napięcie miejsc w których został podany kwas nie jest związane z efektem tylko z opuchnięciem.Równie dobrze może okazać się później ,że kwasu zostało wstrzyknięte zbyt mało.
Nic nie rób i spokojnie odczekaj 7-10 dni ,wtedy będziesz mogła ocenić efekt.
Jeśli lekarka po jednej stronie podała więcej kwasu to widocznie stwierdziła asymetrię,ale nie bój się ,to są tak małe ilości preparatu ,że nie wpłynie to na odwrócenie i pogłębienie asymetrii teraz po przeciwnej stronie.
Ja myślę,że wszystko będzie dobrze , w najgorszym razie okaże się ,że kwasu trzeba dostrzyknąć.

RE: Botoks - negatywny rezultat po operacji i co z nim zrobić?

Centymetr od oczodołu na czole jest absolutnie niedopuszczalny .To powoduje opuszczenie brwi i powiek nawet w niewielkiej dawce .Ja nad zewnętrzną częścią brwi mam dosłownie po takiej kreseczce (czytaj oczywiście ,zmarszczce) ,jak robiłam kurze łapki to poprosiłam aby lekarz "wygładził" mi te kreseczki ,lekarz chyba z 20 certyfikatami z medycyny estetycznej bez chwili zastanowienia wstrzyknął mi po 1 dawce tuż koło tych kresek czyli ok.1 cm.od brwi .Efekt był taki,że owszem ,kreski były zupełnie niewidoczne ,ale brwi i powieki opadły i chodziłam jak przydeptana kapciem .Ja nie miałam pojęcia jaki będzie efekt ,ale lekarz powinien wiedzieć ,tym bardziej ,że na kursie jest o tym mowa i Twój lekarz też powinien o tym wiedzieć.
Masz przykre doświadczenie ,ale nie rezygnuj w przyszłości z botoksu ,musisz tylko pytać lekarza gdzie zamierza wstrzyknąć botoks . Na czole tylko środkowa część czoła , koło brwi tylko lwia zmarszczka no i kurze łapki .
Sama musisz tego dopilnować.


U mnie zaczęło puszczać właśnie po 6 tygodniach ,ale pamiętaj ,że każdy organizm jest inny . Pociesz się tym ,że np.efekt źle podanego kwasu może utrzymywać się nawet 2 lata.
Na błędach człowiek się uczy , w przyszłości będziesz mądrzejsza , ciekawe tylko czy lekarz czegoś się nauczył ,mam nadzieję,że byłaś z tym u niego. Jak nie będzie wiedział ,że zrobił źle to dalej będzie robił takie buble.

Ciekawe ,że żaden lekarz nie wypowiedział się w Twojej sprawie . Kruk krukowi oka nie wydziobie?
Za to jak się pastwili nad babką,która sama sobie wstrzyknęła kwas ,jak to pisali ,że tylko fachowiec może to robić ,ale jak "fachowiec" spartaczy to cisza .

RE: Botoks - negatywny rezultat po operacji i co z nim zrobić?

W czoło ok. , nad brwiami byłoby dobrze ,ale tylko po wewnętrznej stronie do likwidacji lwiej zmarszczki ,przy oczach minimum 1 cm.od krawędzi oczodołu do likwidacji kurzych łapek , miałaś je? a ciekawe co to znaczy mała dawka pod oczy ,w którym miejscu ?
Robił Ci to lekarz?
Jeśli wszystko będzie u Ciebie prawidłowo przebiegać to po 6 tygodniach może botoks zacząć odpuszczać ,ale do zaniknięcia efektu może upłynąć 3-4 miesiące.
Poruszaj mięśniami w miarę możliwości ,ale nie nagrzewaj .Były tu osoby ,które nagrzewały i masowały i miały później problemy z widzeniem , nie rób tego lepiej ,samo minie.

RE: Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Powikłań nigdy nie można wykluczyć ,ale też trzeba być nastawionym pozytywnie.W Niemczech jest taka znana piosenkarka Andrea Berg , ma 50 kilka lat i miała typowe dla swojego wieku objawy starości czyli zmarszczki ,chomiki ,ale zawsze mówiła,że nigdy nie podda się operacji plastycznej ,bo ona jest dumna ze swoich zmarszczek aż tu nagle ta nieprawdziwa przecież duma , no bo z czego , prysła i Andrea wyszła na scenę wyglądając jak ..........27-latka .Kochana , wszystko do czasu ,jak koleżankom zaczną wisieć policzki,nie będą mogły patrzeć na swoje odbicie w lustrze to nawet nikomu nie przyznają się ,że poprawiły to i owo .Są oczywiście takie kobiety ,które w ogóle w jakikolwiek sposób nie dbają o siebie ,ale to ich problem. One potrafią tylko krytykować te ,które wyglądają lepiej od nich.
Trzymaj tak dalej , będzie dobrze .

RE: Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Ale dlaczego Ty piszesz ciągle "w moim wieku" . Ja jestem od Ciebie niewiele młodsza a nigdy tak nie myślę ,czuję się dobrze ,nie mam żadnych chorób i nawet nie myślałam w ten sposób czy w moim wieku mogę zrobić lifting lub powieki , w końcu to nie są zabiegi dla nastolatek.Koleżanki mam tylko młodsze i bardzo młode ,bo te babcie wciąż na wszystko narzekające są strasznie nudne.
Myśl o sobie pozytywnie . Popatrz , chcesz zmienić swój wygląd ,chcesz starzeć się z godnością a to oznacza ,że już jesteś inna od kobiet w Twoim wieku a po zabiegach to pewnie sama siebie nie poznasz . Musisz zmienić również myślenie o sobie i być również młodą duchem.

RE: Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Darla, nie mam wiedzy na temat ryzyka wykonywania operacji w starszym wieku ,ale to na pewno zależy od stanu zdrowie .Na konsultacji u lekarza wszystkiego się dowiesz .Lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad i na tej podstawie podejmie decyzję .Jeśli nie masz poważnych przeciwwskazań to na pewno nie będzie problemu.
Po tak spektakularnym odchudzaniu w tym wieku jest normalne ,że pozostaje nadmiar skóry i pewnie będzie Ci to przeszkadzało.
Odnośnie powiek musisz sama zdecydować , być może trzeba będzie zrobić choćby dolne aby lifting dobrze wyglądał , bo przecież na twarzy też porządnie schudłaś .Żeby nie było tak ,że podciągnięta skóra będzie powodować nieładne zmarszczki pod oczami .

RE: Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Niektórzy lekarze robią wszystko na raz ,ale ja miałam najpierw lifting a 2 dni później powieki.
Gojenie się zewnętrznych ran następuje bardzo szybko ,ale cała rekonwalescencja trwa w przypadku liftingu wiele miesięcy a w przypadku powiek 2-3 miesiące ,ale nie przerażaj się ,nikt nie ma o tym pojęcia, tylko Ty o tym wiesz.
Gojenie to bardzo indywidualna sprawa każdego z nas , ja 2 dni po zdjęciu szwów na powiekach i 1 dzień po zdjęciu szwów po liftingu zrobiłam makijaż ,pojechałam do koleżanki ,która wiedziała ,że robiłam zabieg i powiedziałam do niej ,pokaż mi gdzie mam blizny a ona nie była w stanie ich znaleźć .One oczywiście były ,ale chcę Ci na tym przykładzie pokazać ,że dość szybko można iść do ludzi i oni niczego nie zauważą.
Rany w środku ,obrzęki w przypadku powiek zagoiły się u mnie po 2 miesiącach a po liftingu po minimum pół roku ,ale pewne efekty uboczne w niewielkim stopniu nadal jeszcze czuję a jest to już prawie 8 miesięcy po zabiegu.
Masz rację ,należy Ci się teraz czas dla Ciebie , na pewno na to zasługujesz i jestem pewna ,że wszystkie koleżanki pękną z zazdrości .
Życzę Ci powodzenia , idź na całość .

RE: Botoks - negatywny rezultat po operacji i co z nim zrobić?

Szkoda ,ze nie napisałaś gdzie konkretnie lekarz podał botoks ,ale z efektów ,które opisałaś wynika ,że w czoło i gdzieś jeszcze?
Botoks na pewno został wstrzyknięty zbyt blisko brwi i stąd opadnięcie brwi i ciężkość powiek.
Z opisanych na tym forum podobnych doświadczeń wynika ,że lepiej nie robić nic w celu osłabienia działania botoksu ,bo można narobić sobie gorszych problemów .Lepiej odczekaj aż samo przejdzie.

RE: Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Przede wszystkim gratuluję Ci super efektów w odchudzaniu a lifting jak najbardziej można robić w Twoim wieku , w końcu jest on przeznaczony do korekty efektów starzenia się .Jeśli stan Twojego zdrowia pozwala na podanie narkozy to nie ma przeszkód .
Powinnaś też pomyśleć o korekcie powiek górnych i dolnych , jak już chcesz się odmłodzić to idź na całość .
Ja zrobiłam jedno i drugie i nie żałuję .Zabiegi zrobiłam w Czechach ,koszt za całość ok.9.000 zł

RE: Operacja powiek dolnych - szukam lekarza Cieszyn, Ostrawa, Trzyniec

Jeśli chcesz zrobić zabieg w Trzńcu lub Ostrawie (klinika Kleopatra) to wpisz w google to co szukasz ,znajdziesz klinikę i możesz napisać przez formularz kontaktowy lub zadzwonić.Oni mówią tam po polsku .Koszt to ok.1.800 zł.Ja robiłam w Ostrawie
Do Ostrawy możesz też pisać przez Estheticon a znajdziesz klinikę zmieniając kraj.

RE: Przeszczep tłuszczu do piersi

Czy jesteś pewna ,że to dobra decyzja , t.zn.przeszczep tłuszczu . Z tego co słyszałam to tłuszcz wcześniej lub pózniej wchłonie się i po efekcie.Może jednak lepiej implanty,odpowiednio dobrane też dają naturalny efekt.

RE: Masaże, gimnastyka twarzy po wypełnieniu kwasem

Rozumiem , że wypełnienia kwasem zrobiłaś po raz pierwszy więc jeszcze nie wiesz jak długo u Ciebie utrzymuje się kwas . Jeżeli krótko to obwinisz o o to masaż twarzy , jeżeli długo to uznasz ,że masaż nie ma na to wpływu . Ja robiłabym wszystko to co do tej pory , bo takie codzienne zabiegi również mają wpływ na to jak wygląda twarz , musisz sama zobaczyć co dla Ciebie lepsze i jak to działa .
Ja w jednym miejscu chciałabym pozbyć się kwasu ,masuję to miejsce każdego dnia a kwas siedzi sobie w najlepsze już blisko 2 lata , tak więc największe znaczenie ma nasz organizm a nie masaże czy przegrzewanie tego miejsca.

RE: Okrągła, płaska twarz - wyszczuplenie dolnych partii twarzy

Anno , nie trzeba być lekarzem aby mieć trochę wiedzy.Ja zadałam Ci tylko pytanie czy wiesz do czego służy i jak działa botoks ,bo z zadanego przez Ciebie pytania wynika ,że nie wiesz.Poczytaj trochę w internecie to będziesz wiedziała co to jest.Teraz są takie czasy,że możemy mieć wiedzę na każdy temat . Jeśli lekarz zaproponuje Ci jakąś metodę wymodelowania Twojej twarzy to również zobacz na czym to polega , im więcej wiesz na dany temat tym dla Ciebie lepiej .
Na forach wszyscy mówią sobie na "ty" , to nie jest przejaw braku szacunku czy kultury , taki zwyczaj .
Mam szczerą nadzieję ,że znajdziesz dla siebie dobre rozwiązanie.

RE: Szybkie wchłanianie kwasu hialuronowego - jak zahamować?

To niestety indywidualna przypadłość Twojego organizmu . Możesz jeszcze poeksperymentować z innymi kwasami , może inne będą wchłaniać się szybciej , słyszałam ,że Stylage medium jest bardzo dobry ,ale być może u Ciebie będzie taki sam efekt.
Ci , którym lekarz oszpecił usta czekają czasami 2 lata na ustąpienie efektu a ci u , których efekt jest dobry to znika po miesiącu , złośliwość rzeczy martwych?