Ina54
ef
Ina54
ef

Ina54

  • 615 odpowiedzi
  • 244 Lubię to

Ina54

Ina54 jest Przyjacielem Estheticon

Hessen, Niemcy
Członkiem od 09.03.2015 | Ostatnia aktywność 18.11.2017
  • 615 odpowiedzi
  • 244 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (617)

Posty na Forum

RE: Korekcja powiek dolnych w Czechach i usuwanie przepuklin tłuszczowych - polecam.

teraz dopiero wiem ,że chodzi Ci o opuchnięcia na powiekach dolnych .Czy próbowałaś ustalić jaka jest przyczyna tych puchnięć ,bo skoro czasami zdarza się,że jest dobrze to znaczy ,że coś powoduje ten stan .Zacznij może od lekarza rodzinnego ,który powinien Cię skierować na odpowiednie badania aby wykluczyć lub potwierdzić powód puchnięcia.

RE: Korekcja powiek dolnych w Czechach i usuwanie przepuklin tłuszczowych - polecam.

Tak jak napisała Monika ,nie boli tylko same zastrzyki są nieprzyjemne ,ale to trwa moment natomiast po zabiegu to raczej sprawa indywidualna , ja nie miałam żadnego bólu ,nic,zero ,ale moja koleżanka odczuwała ból przez całą noc, oczywiście niewielki.
Do domu możesz wrócić bezpośrednio po zabiegu , ja mogłabym nawet sama prowadzić samochód. Szwy powinny być zagojone po tygodniu ,ale rekonwalescencja trwa kilka miesięcy co nie oznacza ,że wszyscy będą widzieli ,że coś z Twoimi powiekami się dzieje , o tym będziesz wiedziała tylko Ty.
Dłużej mogą pozostać zasinienia,ale to można ukryć makijażem.

RE: Skierowanie na liposukcje ??

Dziwię się ,że wiek 66 lat miałby być tu przeszkodą w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji a przez Ciebie nazywany jest wiekiem starczym .To jak nazwać wiek 90 lat?
Liposukcja w przypadku pacjentów z cukrzycą to nie jest rozwiązanie .Oczywiście ,ważna jest dieta ,ale też pewnie ilość zjadanego pożywienia .Dobrym rozwiązaniem byłoby zmniejszenie żołądka metodą laparoskopową co jest refundowane przez NFZ .Teść musi uzyskać odpowiednie skierowanie chyba od lekarza rodzinnego a może diabetyka u ,którego się leczy i być może powie on gdzie można dokonać zabiegu.
Jednym z podstawowych kryteriów do zabiegu leczenia operacyjnego otyłości jest kryterium wagowe: BMI>40 lub>35 z co najmniej jedną chorobą towarzyszącą zależną od otyłości np.cukrzycą.
Ja polecam Ci skontaktować się ze Szpitalem Wielospecjalistycznym w Jaworznie - Oddział Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej (http://www.szpital.jaw.pl/), najlepiej z dr. Mariuszem Łobejko. Ośrodek 50 km od Krakowa zajmuje się chirurgią bariatryczną metodami laparoskopowymi . Wykonuje je również II Klinika Chirurgii CMUJ w Krakowie . Stosuje dwie metody laparoskopowe: rękawowa resekcja żołądka oraz zespolenia omijające.
Zabieg są w pełni refundowane przez NFZ.
Metoda laparoskopowa wiąże się z bardzo krótkim pobytem w szpitalu i praktycznie z brakiem złego samopoczucia po aczkolwiek Twój teść może nie zostać zakwalifikowany do zabiegu ze względu na stan zdrowia .Zabieg musi być poprzedzony konsultacją.
Przekonaj teścia tłumacząc mu ,że taki zabieg przedłuży mu życie i wpłynie na jego komfort.

RE: Małe,wąskie usta.

No własnie , "nie wiadomo, o co w nich chodzi" .Takich Siwych tu jest dziesiątki i nigdy nie rozwinęły swojego tematu a nikt też nie udzielał odpowiedzi na ogłoszenia ,tematy ,życzenia ,bo jedno życzenie ,być może do złotej rybki jest dla mnie bezwzględnym hitem : Chcę mieć pełne,soczyste usta ,ciekawe czy się spełniło.
Raczej Zuzanno proś aby pacjentki pisały o co im chodzi, aby rozwijały temat , bo nikt nie jest duchem świętym i nie będzie się domyślał co dana osoba ma na myśli .
Może nawet sam system powinien informować,że problem należ trochę szerzej omówić , choćby po to aby dostać odpowiedź.

RE: Oczy o 10 lat młodsze

Załączyłaś zdjęcie sprzed zabiegu gdzie wyraźnie widać jak powieki leżą na rzęsach , ok. ,ale trzeba było zrobić to miesiąc dwa później i pokazać co się zmieniło ,załączyć zdjęcie sprzed zabiegu i po zabiegu .
W drugiej dobie po zabiegu nigdy nie ocenia się efektów zabiegu ,przed Tobą jeszcze długa droga rekonwalescencji po której powieki będą dochodzić do właściwego stanu .
Nawet w drugim miesiącu po zabiegu jeśli coś by Ci się nie podobało to Twój lekarz nie zrobi poprawki ,bo to za wcześnie.
Czy dostałaś jakieś zalecenia po zabiegu?Ile masz lat ,bo to jest również ważne do oceny efektu.

RE: Ropień po paru miesiącach od podania kwasu hialuronowego - szukam lekarza, który podejmie się leczenia - Wrocław .

Nie ma żadnych dowodów na związek chorób autoimmunologicznych z aplikacją kwasów czy nici .Wiem ,że na niektórych ulotkach kwasów są takie ostrzeżenia ,ale nigdzie na świecie nie podano takiego związku.
problemy po podaniu kwasu najczęściej wynikają albo z braku higieny albo chęci osiągnięcia jak największego zysku i kupowania jak najtańszych ,niesprawdzonych kwasów i zdarza się to zarówno kosmetyczkom jak i lekarzom .
Na forach jednak najwięcej powikłań opisują pacjentki po zabiegach u lekarzy . Ja sama miałam powikłania po zabiegu u lekarza i to był taki "szkolny błąd" tego lekarza jak również nie miałam efektu jakiego oczekiwałam również po zabiegu u lekarza.
Dodam ,że mam Hashimoto a powikłania absolutnie nie wynikały ze związku z tą chorobą.

RE: Pomarszczona skóra i dołek po hialuronidazie

Ja osobiście bardzo dziękuję za ten wpis ,bo wiele czytałam na temat efektów po podaniu hialuronidazy ,ale najczęściej lekarze na wszelkie problemy po aplikacji kwasu polecają hialuronidazę a pacjentki potem wylewają swoje żale na forach ,nie tylko tu.
Niestety ,nie wszystkie pacjentki piszą co działo się po dłuższym czasie ,czy nastąpiła regeneracja czy nie .
Z niektórych wypowiedzi jakie czytałam wynika jednak,że nawet po wielu miesiącach nie doszło do zregenerowania ubytku tkanki i tu znów nie wiadomo czy po kilku latach to nastąpiło.
Z podaniem sztucznej hialuronidazy jednak trzeba być bardzo ostrożnym ,bo jest to sztuczny produkt i na każdego może podziałać inaczej pomimo tak dobrych założeń .To samo dotyczy kwasu hialuronowego ,choć my mamy go również to ten wyprodukowany sztucznie często jednak zachowuje się inaczej.
Ja jednak zawsze przestrzegam przed hialuronidazą ,naczytałam się tak wiele o złych skutkach ubocznych napisanych nie przez naukowców tylko przez życie a to jest najlepszy i największy poligon doświadczalny.

RE: Pomarszczona skóra i dołek po hialuronidazie

Zawsze ostrzegam przed hialuronidazą a jest tu wiele pań gotowych zrobić sobie ten zabieg nie czekając nawet aż niepożądane objawy sama ustąpią .Najpierw lekarze takim pacjentkom na wyścigi polecają hialuronidazę i ani się zająkną co może się wydarzyć a teraz wszyscy potwierdzają,że takie skutki są możliwe .Żaden lekarz nie przewidzi jak podziała na danego pacjenta rozpuszczanie kwasu,myślę,że to nie tylko kwestia ilości preparatu,ale też indywidualna reakcja każdego organizmu.
Mam nadzieję ,że uda Ci się zregenerować skórę i ubytek tkanki .Napisz proszę ,czy się udało.
Niech inni czytają to ku przestrodze.
 
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (3)

Moja recenzja

Ina54
ef

Skrócenie mięśnia okrężnego oka przy korekcie powiek

Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  25.07.2017
  Nie byłam jeszcze na zabiegu

Mam pytanie, czy w trakcie chirurgicznej korekty powiek wycina się część mięśnia okrężnego oka, jeśli tak to dlaczego. Czy to prawda, że wycięcie części mięśnia powinno być standardem przy korekcie powiek?

Ina54
ef

Facelifting - podniesienie powłok twarzy

 |  Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
Ina54
ef
Ina54  |  09.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 5 700 zł

Jestem 2 tygodnie po zabiegu .Lekarze i pielęgniarki bardzo profesjonalni i sympatyczni , bardzo przyjazna klinika i bardzo dobre warunki. Zabieg standardowy,już teraz widzę,że nie będę miała widocznych blizn co miło mnie zaskoczyło. Lekarz bardzo szybko odpowiada na maile,udziela odpowiedzi na...

 4 Lubię to  |   8 Komentarzy
Ina54
ef

Korekta powiek górnych i dolnych - polecam Czechy

 |  Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  03.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 3 000 zł

Operacje plastyczne sa coraz bardziej popularne i decyduja sie na nie juz nie tylko gwiazdy filmowe,ale takze gospodynie domowe i wydawaloby sie ,ze powinny one byc coraz tansze,ale niestety,z roku na rok sa coraz drozsze a podanie w cenniku przez lekarza rzetelnej ceny graniczy z cudem. Bylam...

 9 Lubię to  |   37 Komentarzy