Ina54
ef
Ina54
ef

Ina54

  • 420 odpowiedzi
  • 125 Lubię to

Ina54

Ina54 jest Przyjacielem Estheticon

Hessen, Niemcy
Członkiem od 09.03.2015 | Ostatnia aktywność 24.07.2017
  • 420 odpowiedzi
  • 125 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (422)

Posty na Forum

RE: Maskorekta powiek - masaże

Szkoda ,że żaden z lekarzy nie odpowiedział Ci.
Fakty wyglądają tak ,że niektórzy lekarze dają zalecenia co do pielęgnacji blizn po korekcie , natomiast większość lekarzy mówi ,że nic nie potrzeba robić i w większości przypadków kończy się to dobrze ,ale....żaden lekarz nie przewidzi następstw skutków nic nie robienia .
Właśnie jedna z moich forumowych znajomych jest prawie rok po korekcie powiek i po bliznach nie powinno być śladu ,ale u niej są brzydkie szramy .
Ona czytała jak kobiety dbają o blizny i spytała swojego lekarza po zabiegu co powinna robić z bliznami ,lekarz powiedział ,że ZABRANIA robić cokolwiek więc ona nie robiła nic ,nie używała nawet kremu do powiek .Sucha skóra naprężała się i rozciągała blizny ,blizny rozjechały się i powstały koszmarne szramy.Teraz będzie miała poprawkę.
Ty wiesz co powinnaś robić a Twój lekarz też dał Ci zalecenia .Nie ma takiej opcji ,że zaszkodzi efektowi operacji oliwka ,maść na blizny czy uciskanie końcówek szwów ,ale wybór należy do Ciebie.

RE: Korekcja powiek - "poduszki "powyżej linii szycia

Rozumiem Cię doskonale .Lekarz twierdzi ,że wycięte zostało dużo skóry a powieki leżą na rzęsach,widocznie dużo ,ale jeszcze za mało.
Brwi masz wysoko uniesione więc podniesienie ich jeszcze bardziej nadałoby twarzy nienaturalny wygląd.
Czy miałaś wycinane przepukliny tłuszczowe?

RE: Kwas Princess Volume i dostrzyknięcie kwasem HyalDew Fine

No właśnie ,nawet z jednego zdania nie wynika aby Nicola sama sobie wstrzyknęła kwas a Ty już chciałaś ją atakować ,ale uważasz,że lekarz to urodził się z umiejętnością wstrzykiwania kwasu ? Zapewniam Cię ,że nie i nie jeden choć to robi to tak naprawdę nie ma o tym pojęcia .Miałam dużą asymetrię ust a lekarz powiedział,że trzeba kwas podać po obwodzie ust na co już z góry protestowałam,bo ja chciałam tylko po jednej stronie poszerzyć usta ,ale on uparł się,że trzeba dać po konturze ust (mojemu konturowi nic nie brakowało,mam bardzo wyraźnie zaznaczony) i tak zrobił .Usta ,tak jak się spodziewałam ,nadal były niesymetryczne ,zabieg pomimo znieczulenia był bardzo bolesny .Postanowiłam ,że sama sobie zlikwiduję asymetrię i tak zrobiłam i nie dość,że usta nabrały właściwego kształtu to jeszcze okazało się,że zabieg nie musi być bolesny ,robiłam to bardzo wolno,co zrozumiałe ,emla przestała szybko działać ,ale nawet na "żywca" ból był znikomy.
Masz rację ,trzeba szukać dobrego lekarza ,takiego ,który wie co i jak zrobić.
I nie wysilaj się na jakieś krytykowanie mnie ,bo ja w tej chwili zrobię ten zabieg lepiej od niejednego lekarza.Krytykuj tych ,którzy nic nie potrafią.

RE: Hashimoto a botoks i kwas hialuronowy

To się ma tak ,ze nigdzie na świecie nie stwierdzono aby kwas hialuronowy miał wpływ na tarczycę .
W zamian możesz poddać się zabiegom chirurgii plastycznej , ale nie przesadzaj , Hashimoto to choroba z którą żyje się aż do śmierci z zupełnie innego powodu.

RE: Hashimoto a botoks i kwas hialuronowy

Dziękujemy (mam nadzieję,że mogę to zrobić również w imieniu autorki tematu) za odpowiedź i wyjaśnienie .
Ja właśnie od niedawna wiem,że mam Hashimoto i mogę śmiało dołączyć do tych przebadanych osób,które też mają tą chorobę i poddają się zabiegom implantacji kwasu hialuronowego i botoksu .Wyniki u mnie nie są zmienione czyli choroba swoją drogą a zabiegi swoją drogą idą.
Cieszę się również ,że mój "chłopski rozum" znalazł potwierdzenie w spostrzeżeniach Pani Doktor jak też innych lekarzy.

RE: Hashimoto a botoks i kwas hialuronowy

Widzę,że nikt Ci nie odpowiedział więc tak na chłopski rozum ,uważam ,że te zabiegi nie mają wpływu ani powiązania z tarczycą .U mnie też wykryto niedawno Hashimoto i prawdę mówiąc nawet nie przyszło mi do głowy ,że te sprawy mogą mieć jakiś związek.
Botoks prawidłowo podany nie rozchodzi się po organiźmie a przynajmniej w tak śladowych ilościach,że nie ma to wpływu na chorobę ,kwas hialuronowy to również składnik naszego organizmu ,no wiem ,ten jest wytworzony w laboratorium ,ale jednak to kwas hial.Możesz śmiało poddać się tym zabiegom.

RE: Facelifting twarzy i szyi - czas oczekiwania, procedura poprzedzająca zabieg, łączna cena

Dobrych lekarzy wykonujących zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej znajdziesz już tu na Estheticon .
Na górze ,na czarnym pasku kliknij na napis "Lekarze" , na nowej stronie ,w okienku gdzie pisze "Polska" ,kliknij i wybierz "Republika Czeska" ,tam pojawią się kliniki,lekarze i ceny .Ceny są w koronach ,ale łatwo przeliczyć według obecnego kursu na złotówki lub inną walutę.
Ja mogę też podać konkretne namiary ,proszę pisać na priv.

RE: Facelifting twarzy i szyi - czas oczekiwania, procedura poprzedzająca zabieg, łączna cena

Jasne ,ze Ci pomogę i podam adresy ,również w Polsce gdzie nie przepłacisz a zabieg będzie zrobiony bardzo dobrze.
Gdybyś wiedziała jak powstaje cena za zabiegi to byłabyś w szoku .Nie ma żadnych przepisów czy wytycznych ,każdy lekarz ustala je według własnego "widzi mi się" ,żaden zabieg nie ma określonej ceny ,jest tylko od ,bo możesz chcieć lifting twarzy a możesz chcieć też np.lifting szyi ,tyle ,że nie ma nadal ceny ani za lifting tylko twarzy ani za lifting tylko szyi ,nadal cena każdego zabiegu jest od, tak jakby lekarze nie wiedzieli co robi się przy każdym zabiegu a za każde cięcie skalpelem każą sobie płacić dodatkowe tysiące i chyba za każdy dodatkowy centymetr wyciętej skóry,bo standardowo wycinają 2 cm.
Ja osobiście przejechałam się na jednej pani doktor,ale widzę ,że wszyscy stosują te same metody.
Ty jesteś jeszcze młoda więc nie masz szyi bardzo obwisłej ,sam lifting poprawia już w znacznym stopniu lub zupełnie niweluje luźną skórę na szyi ,ale nikt Ci tego nie powiedział .Możesz mieć zrobiony ekstra lifting szyi ze zszyciem mięśni i wtedy jest dodatkowy koszt ,ale są lekarze ,którzy powiedzą Ci ,że lifting twarzy kosztuje tyle a lifting szyi tyle a nie od .
Wszystko napiszę Ci w prywatnej wiadomości.

RE: Obrzęk 12 dni po zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej

Widzę ,że nikt Ci nie odpowiedział a szkoda .
Nie wiem czy to był dobry pomysł aby jednorazowo wstrzykiwać więcej tłuszczu z powodu jak to napisałaś "abym nie musiała czynności niebawem powtarzać."
Rzeczywiście ,bardzo często jest tak ,że tłuszcz szybko wchłania się ,ale też zdarza się ,że przeszczep bardzo dobrze udaje się i co wtedy? Pani doktor zrobi liposukcję?
Miejmy jednak nadzieję,że to tylko obrzęk spowodowany dużą ilością tłuszczu i w następnych dniach wszystko się unormuje czego Ci serdecznie życzę.

RE: Facelifting twarzy i szyi - czas oczekiwania, procedura poprzedzająca zabieg, łączna cena

Nie wiem czy jednak coś konkretnego się dowiedziałaś ,jedno mozna zrozumieć,że jedno cięcie skalpelem więcej może kosztować kilka tysięcy zł.
Polecam Ci kliniki w Czechach , np. w Ostrawie czy Tryńcu , tam są równie świetni specjaliści i nie mają problemu z podaniem ceny a i cena za ten sam zabieg znacznie się różni .
 
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (2)

Moja recenzja

Ina54
ef

Facelifting - podniesienie powłok twarzy

 |  Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
Ina54
ef
Ina54  |  09.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 5 700 zł

Jestem 2 tygodnie po zabiegu .Lekarze i pielęgniarki bardzo profesjonalni i sympatyczni , bardzo przyjazna klinika i bardzo dobre warunki. Zabieg standardowy,już teraz widzę,że nie będę miała widocznych blizn co miło mnie zaskoczyło. Lekarz bardzo szybko odpowiada na maile,udziela odpowiedzi na...

 4 Lubię to  |   7 Komentarzy
Ina54
ef

Polecam Czechy

 |  Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  03.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 3 000 zł

Operacje plastyczne sa coraz bardziej popularne i decyduja sie na nie juz nie tylko gwiazdy filmowe,ale takze gospodynie domowe i wydawaloby sie ,ze powinny one byc coraz tansze,ale niestety,z roku na rok sa coraz drozsze a podanie w cenniku przez lekarza rzetelnej ceny graniczy z cudem. Bylam...

 5 Lubię to  |   23 Komentarzy