Ina54
ef
Ina54
ef

Ina54

  • 512 odpowiedzi
  • 148 Lubię to

Ina54

Ina54 jest Przyjacielem Estheticon

Hessen, Niemcy
Członkiem od 09.03.2015 | Ostatnia aktywność 24.09.2017
  • 512 odpowiedzi
  • 148 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (514)

Posty na Forum

RE: Lwia zmarszczka, obwisłe policzki, zmarszczki nosowo-wargowe

To wręcz nieprzyzwoite jak lekarze zdzierają z pacjentek .Jedna ampułka Azzalure kosztuje 300 zł i wystarcza do ostrzyknięcia kurzych łapek ,lwiej zmarszczki i czoła . Następnym razem szukaj duuuuużo tańszego lekarza.
Mam nadzieję,że dziś już dostrzegłaś pierwsze objawy działania botoksu ,na pełny efekt trzeba poczekać 7 do 10 dni ,o tym lekarz też powinien Cię powiadomić.
Bruzdy nosowo wargowe poprawisz kwasem hialuronowym lub liftingiem.

RE: Lwia zmarszczka, obwisłe policzki, zmarszczki nosowo-wargowe

To jest wręcz nie przyzwoite jak lekarze zdzierają z nas pieniądze .Jedna ampułka Azzalure kosztuje 300 zł i starcza na ostrzyknięcie kurzych łapek ,lwiej zmarszczki i czoła .Następnym razem szukaj duuuuużo tańszego lekarza.
Mam nadzieję,że dziś już coś zauważyłaś ,botoks nie działa natychmiast ,o tym też lekarz powinien Cię powiadomić , na pełny efekt trzeba poczekać 7 - 10 dni .Na pewno będziesz zadowolona .
Bruzdy nosowo wargowe poprawisz kwasem hialuronowym.W Twoim wieku świetne efekty daje też lifting t.zn. w każdym wieku daje dobre efekty ,ale lifting zrobiony w wieku 50 lat sprawi,że będziesz wyglądać jak młoda dziewczyna.

RE: Wymiana implantów - są bardzo twarde i zniekształcone

Takie informacje mogłaś słyszeć chyba tylko na podwórku przy trzepaku .Nie pomyślałaś żeby pójść do chirurga plastyka po poradę? Lekarz Cię zbada ,jeśli implanty stwardniały to pewnie są wskazania do ich usunięcia ,jeśli zdecydujesz się na to to przy ich usuwaniu ten sam lekarz oceni czy mogą być włożone nowe i ewentualnie to zrobi .To byłoby bez sensu prawda,aby jeden lekarz wyjmował a drugi wkładał wkładki ,no ,chyba ,że zabieg robi 2 lekarzy i dzielą się zadaniami albo bezpośrednio po usunięciu implantów nie można z jakichś powodów od razu włożyć nowych a potem Ty zgłaszasz się do innego lekarza.
Umów się na konsultację u lekarza ,tam na pewno otrzymasz fachową pomoc.
Życzę Ci powodzenia.

RE: Korekta dziąsłowego uśmiechu

Dziękuję za odpowiedź,na pewno jest to jakieś rozwiązanie.
Ja kiedyś też miałam dziąsłowy uśmiech ,to były czasy gdy botoksu się nie stosowało .Bardzo pilnowałam tego aby tych dziąseł nie odsłaniać i dziś tego efektu nie mam i nie wiem tak naprawdę co się stało.
Nie mam też innego efektu-defektu - zmarszczek na czole i lwiej zmarszczki a mam 63 lata i mogę śmiało powiedzieć ,że sama sobie zapracowałam na to gładkie czoło .
Zmarszczki na czole to nie jest efekt naszych przeżyć , to efekt naszej bezmyślności i nie ma z czego być dumnym.

RE: Korekcja zmarszczek pod oczami - metody i ceny

Prawda jest taka ,że po operacyjnej korekcie dolnych powiek zmarszczki wcale nie znikają.Mozna w ten sposób skorygować nadmiar skóry,usunąć przepukliny tłuszczowe,ale zmarszczki nadal będą.
Byłam na wielu konsultacjach zanim poddałam się korekcie powiek,również u bardzo znanych lekarzy i wszyscy zastrzegali,że zmarszczki pod oczami zostaną.Trzeba je korygować np.botoksem.Po wszystkich innych zabiegach też wrócą.

RE: Skrajnie różne ceny zabiegów HIFU w tym samym mieście

Odnośnie innych zabiegów np.lifting,implanty piersi,liposukcja też są różne ceny a rozpiętość tych cen jest ogromna a uzależniona jest od tego co komu przyjdzie do głowy: rata kredytu inwestora kliniki (mam tą informację od lekarza) ,koszt płytek ,wysokość ceny najmu lokalu ,rata kredytu za urządzenie albo ile innych zabiegów można zrobić w tym samym czasie.
Granice absurdu zawsze powinny istnieć ,przynajmniej dla kupującego taki zabieg .Warto pomyśleć czy nie lepiej za te pieniądze zrobić kilka innych zabiegów ,bardziej efektywnych.

RE: Powiększenie piersi - przylatuję do Polski w listopadzie

Chyba najpierw powinnaś znaleźć lekarza a dopiero potem planować przylot .Powinnaś mieć rozeznanie jak długo będziesz przebywać w klinice,po jakim czasie zostaną zdjęte szwy i jak długo trwa rekonwalescencja .Powiększenie piersi to nie jest to samo co wyrwanie zęba.Najpierw wszystko omów z lekarzem a dopiero potem planuj termin i długość pobytu w Polsce.
 
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (3)

Moja recenzja

Ina54
ef

Skrócenie mięśnia okrężnego oka przy korekcie powiek

Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  25.07.2017
  Nie byłam jeszcze na zabiegu

Mam pytanie, czy w trakcie chirurgicznej korekty powiek wycina się część mięśnia okrężnego oka, jeśli tak to dlaczego. Czy to prawda, że wycięcie części mięśnia powinno być standardem przy korekcie powiek?

Ina54
ef

Facelifting - podniesienie powłok twarzy

 |  Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
Ina54
ef
Ina54  |  09.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 5 700 zł

Jestem 2 tygodnie po zabiegu .Lekarze i pielęgniarki bardzo profesjonalni i sympatyczni , bardzo przyjazna klinika i bardzo dobre warunki. Zabieg standardowy,już teraz widzę,że nie będę miała widocznych blizn co miło mnie zaskoczyło. Lekarz bardzo szybko odpowiada na maile,udziela odpowiedzi na...

 4 Lubię to  |   8 Komentarzy
Ina54
ef

Korekta powiek górnych i dolnych - polecam Czechy

 |  Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  03.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 3 000 zł

Operacje plastyczne sa coraz bardziej popularne i decyduja sie na nie juz nie tylko gwiazdy filmowe,ale takze gospodynie domowe i wydawaloby sie ,ze powinny one byc coraz tansze,ale niestety,z roku na rok sa coraz drozsze a podanie w cenniku przez lekarza rzetelnej ceny graniczy z cudem. Bylam...

 7 Lubię to  |   24 Komentarzy