Ina54
ef
Ina54
ef

Ina54

  • 703 odpowiedzi
  • 278 Lubię to

Ina54

Ina54 jest Przyjacielem Estheticon

Hessen, Niemcy
Członkiem od 09.03.2015 | Ostatnia aktywność 23.01.2018
  • 703 odpowiedzi
  • 278 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (705)

Posty na Forum

RE: Korekcja dołka w brodzie.

Witaj ,ja myślę ,że skoro chcesz ten defekt skorygować to nie zakładaj ,że tylko o połowę ,bo może to być trudne w wykonaniu tylko po prostu niech lekarz to skoryguje .U Ciebie jest jeszcze takie pogrubione ,odwrócone "V" więc myślę ,że po skorygowaniu tylko samego dołeczka znów nie będziesz zadowolony z efektu ,bo powstanie taka poducha w kształcie trójkąta .To musi zrobić dobry chirurg z wyobraźnią ,taki ,który wie co zrobić aby efekt był właściwy.
Wyklucz kwas hialuronowy ,krótki efekt,szkoda kasy no i sam kwas w chwili obecnej nic nie zrobi.
Oczywiście , możesz nadal funkcjonować z tym "defektem" , nawet nie wiem czy nie dodaje Ci on męskości?
Jest taki aktor Kirk Douglas ,też z takim "defektem" jak Twój ,dziś ma już 101 lat ,ale kiedyś szalały za nim wszystkie kobiety a ten dołek w brodzie to był jego znak firmowy.
Popatrz na niego

RE: Czerwone grudki po mezoterapii wokół oczu - jak się ich pozbyć

Widać ,że grudki są mniejsze a najwięcej zdziała tu czas .
Ja moje tak mocno naciskałam aż skóra sama pękała,ale blizn nie ma,żadnego śladu a u Ciebie są albo były czubki więc skóra jest "otwarta" ,ale oczywiście każdy robi to co uważa za stosowne tyle ,że to masz za darmo i może w znacznym stopniu przyspieszyć znikanie grudek.
Nie myśl też ,że tylko po zabiegu u kosmetyczki mogą być takie powikłania,po lekarzach też są.

RE: Czerwone grudki po mezoterapii wokół oczu - jak się ich pozbyć

Te Twoje grudki zakończone są czubkami,ja bym próbowała to wycisnąć i zdezynfekować ,przed wyciskaniem też zdezynfekować ręce i obszar grudek .Taka czynność na pewno pomoże a nie zaszkodzi.Zrób to np.w piątek po pracy aby skóra doszła do siebie do poniedziałku.
Ja kiedyś też miałam grudki po mezoterapii i wiem ,że miałam podaną ją zbyt płytko i niektóre grudki udało mi się wycisnąć,inne nie ,ale po jakimś czasie wchłonęły się .Moje wyglądały inaczej niż Twoje,nie miały czubków.

RE: Korekta łuków brwiowych

Czasami ludzie mają zaburzenia i tak prawdopodobnie dzieje się z Tobą ,czasami to jak ludzie widzą Ciebie powinno podziałać jak kubeł zimnej wody.
Zgadzam się z Renatką ,operacje plastyczne nie są od spełniania urojonych wizji choćby poprawiały komfort osobie zainteresowanej.
Masz bardzo ładne oczy i brwi i prawdopodobnie jesteś bardzo przystojnym facetem i my kobiety Ci to mówimy więc się ogarnij trochę i przestań wydziwiać .

RE: Opadająca powieka/fałda mongolska. Szukam lekarza

Jednak się obraziłaś a niepotrzebnie ,ja jestem od Ciebie duuuużo starsza i nawet gdy oślepi mnie słońce to okolica między brwiami tak nie wygląda . To była moja życzliwa uwaga a Ty zrobisz z nią co zechcesz.
Ja wiem ,że jesteś świadoma tych zmarszczek ,bo sama o tym napisałaś.
Ja jestem po chirurgicznej korekcie powiek górnych i dolnych ,wzroku nie straciłam i nie wiem dlaczego miałoby to nastąpić więc skorzystaj z porad i propozycji ,których udzielili Ci lekarze , wszystko będzie dobrze. To jest jeden z prostszych zabiegów w dziedzinie chirurgii plastycznej.

RE: Opadająca powieka/fałda mongolska. Szukam lekarza

Dostałaś tu wiele konkretnych odpowiedzi i któryś lekarz na pewno Ci pomoże ,ale czy wiesz ,że nie dość ,że nabawiłaś się w wieku 25 lat zmarszczek poziomych na czole to masz już też t.zw.lwią zmarszczkę czyli zmarszczki między brwiami? Powinnaś zapanować nad nadmierną mimiką twarzy ,bo w przeciwnym razie wkrótce będziesz wyglądała jak staruszka i proszę , nie obrażaj się na mnie za te słowa ,to są życzliwe rady i spostrzeżenia.

RE: Korekta łuków brwiowych

Problem jest nietypowy nie tylko dlatego , że chcesz obniżyć brwi prawidłowo umieszczone ,ale ,że na własne życzenie chcesz zamienić się w starca a to co prezentujesz na zdjęciu nazwałabym w "dziadka mroza" .
Twój problem wiąże się z postrzeganiem siebie w fałszywym wyobrażeniu , w krzywym zwierciadle .
Bardzo mądre słowa napisała Zofia Nałkowska w powieści "Granica" - "Jest się takim, jak myślą ludzie, nie jak myślimy o sobie my" i własnie te słowa powinieneś wziąć sobie mocno do serca , bo my ,ludzie postrzegamy Twoje brwi jako normalnie osadzone i ładne a to ,że Tobie wydaje się ,że coś jest z nimi nie tak to tylko Ci się wydaje .Nie zrób tego głupstwa i nie oszpecaj się na własne życzenie.
Oczywiście , możesz spróbować obniżyć brwi botuliną i zobaczyć czy Ci się to podoba a przede wszystkim spytać znajomych czy tak jest lepiej ,ale musisz też wiedzieć ,że obniżając botuliną brwi opadną Ci również powieki .Będziesz wtedy wyglądał jak sklapciały młody-stary a chyba nie o to Ci chodzi choć na zdjęciach taki właśnie prezentujesz ideał.

RE: Opadająca powieka - przebieg zabiegu, operacja w ramach NFZ

Są kliniki wykonujące takie zabiegi w ramach NFZ ,ale jest ich bardzo mało .
Szpitale, które miały kontrakt z NFZ na takie zabiegi w Warszawie to Klinika Chirurgii Plastycznej CMKP ul. Czerniakowska 231 oraz Szpital MSW ul Wołowska. Piszę "miały" ,ponieważ to nie są świeże informacje a kontrakty często się zmieniają . Wyszukaj w google kontakty do tych szpitali i dowiedz się czy nadal robią zabiegi na NFZ.
Napisz też do dr. Łukasza Ulatowskiego na adres: kontakt@lukaszulatowski.pl , mam informacje ,że on też robił zabiegi w ramach NFZ .
Jeśli te kontakty zawiodą to pisz , postaram się Ci wyszukać inne kontakty.
Samego zabiegu nie bój się ,to nic strasznego a może mieć ogromny wpływ na Twoje samopoczucie i pewność siebie .
Życzę powodzenia

RE: Operacja powiększania oczu - cena

Jasne ,rozumiem,nie chodziło o Ciebie i nie zmartwiło mnie to ,że masz już piersi ,ale tak czy inaczej ,Twoje posty są niepokojące i świadczą o tym ,że źle odbierasz swoją osobę ,że masz jakiś wyidealizowany ,ale w krzywym zwierciadle pogląd o tym jak powinna wyglądać dziewczyna i na siłę próbujesz doszukiwać się w swojej twarzy i sylwetce wad .Nie masz ich ,wszystko u Ciebie jest na swoim miejscu i w dobrych proporcjach a do tego jesteś ładną dziewczyną więc zaakceptuj ten fakt ,bo niejedna nastolatka mogłaby Ci pozazdrościć.
Może wizyta u psychologa by Ci pomogła.

RE: Operacja powiększania oczu - cena

Odpowiadam Renatce
Ja też ten tatuaż zauważyłam ,ale już nie chciałam drążyć tematu ,bo moi dyżurni krytykanci zaraz się odzywają ,ale taka jest prawda ,że najpierw dziewczyny ,użyję tu ponownie tego wyrażenia , robią sobie kuku a potem same dramaty i absurdalne pomysły a autorka tematu ma jeszcze inne pomysły:
-chce skorygować szeroko rozstawione oczy
-skorygować rzekomo smutne oczy - opadnìęte kąciki zewnętrzne
-chce powiekszyć piersi ,które jeszcze jej nie urosły
a ,ma zaledwie 15-16 lat a może dopiero 14 i ,niestety , bardzo poważne problemy z osobowością i nie jest to pojedynczy przypadek.
 
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (3)

Moja recenzja

Ina54
ef

Skrócenie mięśnia okrężnego oka przy korekcie powiek

Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  25.07.2017
  Nie byłam jeszcze na zabiegu

Mam pytanie, czy w trakcie chirurgicznej korekty powiek wycina się część mięśnia okrężnego oka, jeśli tak to dlaczego. Czy to prawda, że wycięcie części mięśnia powinno być standardem przy korekcie powiek?

Ina54
ef

Facelifting - podniesienie powłok twarzy

 |  Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
Ina54
ef
Ina54  |  09.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 5 700 zł

Jestem 2 tygodnie po zabiegu .Lekarze i pielęgniarki bardzo profesjonalni i sympatyczni , bardzo przyjazna klinika i bardzo dobre warunki. Zabieg standardowy,już teraz widzę,że nie będę miała widocznych blizn co miło mnie zaskoczyło. Lekarz bardzo szybko odpowiada na maile,udziela odpowiedzi na...

 4 Lubię to  |   8 Komentarzy
Ina54
ef

Korekta powiek górnych i dolnych - polecam Czechy

 |  Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  03.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 3 000 zł

Operacje plastyczne sa coraz bardziej popularne i decyduja sie na nie juz nie tylko gwiazdy filmowe,ale takze gospodynie domowe i wydawaloby sie ,ze powinny one byc coraz tansze,ale niestety,z roku na rok sa coraz drozsze a podanie w cenniku przez lekarza rzetelnej ceny graniczy z cudem. Bylam...

 9 Lubię to  |   37 Komentarzy