Ina54
ef
Ina54
ef

Ina54

  • 258 odpowiedzi
  • 77 Lubię to

Ina54

Ina54 jest Przyjacielem Estheticon

Hessen, Niemcy
Członkiem od 09.03.2015 | Ostatnia aktywność 18.02.2017
  • 258 odpowiedzi
  • 77 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (100)

Posty na Forum

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych - efekt rewelacyjny!

Niekoniecznie ,bo lekarz nie jest duchem świętym i nie ma pojęcia czy akurat przebija naczynie czy nie,może tylko ominąć te naczynia,które prześwitują przez skórę.
Od przebicia naczynia krwionośnego też może pojawić się siniak,ale jest też dużo innych przyczyn zależnych właśnie od naszego organizmu.
Łatwość tworzenia się sińców może być np. cechą osobniczą, wynikającą z wrodzonej, nadmiernej kruchości naczyń, może też mieć związek z przyjmowanymi stale lekami albo z jakąś chorobą, która wpływa na kruchość naczyń krwionośnych. Czasami przyczyną takiego stanu jest stosowanie kortykosteroidów lub leków rozrzedzających krew, takich jak heparyna lub warfaryna, lub leków dostępnych bez recepty, takich jak aspiryna czy ibuprofen. Skłonność do powstawania siniaków może wystąpić u osób z niedoborem witaminy C, która wzmacnia ścianki włosowatych naczyń krwionośnych, a więc utrudnia ich pękanie i wysączanie się krwi do tkanek.
Bardzo pomocne przy takich zabiegach jest przyjmowanie preparatów np.z rutyną i wit.C,efekt jest rewelacyjny.

Autorka założonego tematu ,jak wynika z wpisu ,ma mocne naczynia krwionośne.

Mam za dużo wyciętej jednej powieki w stosunku do drugiej

Ja własnie jestem bardzo obiektywna i nawet napisałam ,że wiem ,że masz problem więc nie rozumiem skąd tyle złości w Twojej wypowiedzi .Już w poprzednim temacie napisałam Ci ,że zdjęcia nie pokazują problemów o których piszesz a wręcz przeciwnie ,ale Ty uparcie załączasz zdjęcia ,które pokazują Cię niemal jak gwiazdę filmową (chyba nie ubliżam Ci tym?).Na tym nowo załączonym zdjęciu widać tylko,że jedna powieka jest bardziej odsłonięta od drugiej ,ale i tak to zdjęcie nie jest dobre ,powinno być zrobione en face czyli od przodu , również z zamkniętymi powiekami,ale to Ty chcesz pomocy więc załączaj zdjęcia jakie tylko chcesz.

Różnice pomiędzy powiększaniem ust kwasem hialuronowym a własnym tłuszczem

Nie warto . Zdarza się ,że efekt końcowy jest bardzo zły , bo nikt nie przewidzi , w którym miejscu komórki tłuszczowe pozostaną a w którym znikną , efekt może być przeciwny do oczekiwanego.
Dziś na tym forum napisała kobieta o przeszczepie własnego tłuszczu na dłonie,jakoś żaden lekarz nie odpisał jej i nie napisał ,że to nie prawda ,że efekt zawsze jest dobry.
Tu krótkie cytaty:
"poddalam sie zabiegowi odmlodzenia dloni wlasnym tluszczem."
"Dzis mam wglebienia , powierzchnia zewnetrzna dloni jest nierowna i pokryta bardzo nieestetycznymi, twardymi jak kamien grudkami."

A o takich niechcianych efektach pisze bardzo dużo osób , a więc piękne teorie i zamiary to jedno a rzeczywistość to drugie.

Mam opadające powieki

To świetny pomysł , przeczytaj może moje wypowiedzi w tym temacie pod tytułem "Polecam Czechy" , może to pomoże Ci podjąć decyzję.
Tu jest link:
https://www.estheticon.pl/pacjenci/274772/polecam-czechy-i154524?%24fallback_url=https%3A%2F%2Fwww.estheticon.pl%2Ffeed%2Fshow%2Fid%2F232336&utm_term=gmail.com&id=154524&login_hash=90f65f437d254d1b76d8e6f182ca067caf4e474b&utm_content=TL_1&utm_campaign=daily_digest&%24deeplink_path=comment&locale=PL&utm_source=visitor&utm_medium=email

Cieszę się, że trafiłam do Instytutu Pani Dr Jasiewicz

Dzięki za odpowiedź ,teraz wiadomo co robiłaś .
Tak ,botox potrafi ujarzmić mimikę twarzy a tym samym odjąć parę lat.
Bardzo interesuje mnie ten zabieg wstrzyknięcia kwasu pod oczy ,koniecznie napisz kiedy to było robione i jak oceniasz efekt.
Może załączyłabyś zdjęcia tego obszaru?

Mam za dużo wyciętej jednej powieki w stosunku do drugiej

Ja wiem ,że masz te problemy o których piszesz ,bo już wcześniej o tym pisałaś ,ale nie rozumiem takich ludzi jak Ty ,którzy piszą ,że to i to jest źle zrobione i jednocześnie zamieszczają zdjęcia z których nic nie wynika, z widokiem nie od przodu i maleńkie.
Albo chcesz pokazać swój problem i oczekujesz rzeczywistej pomocy ,albo pozujesz na gwiazdę,musisz się zdecydować.
Z tych zdjęć widać rewelacyjny efekt.

Jak pozbyć się za dużej ilości kwasu podanego w policzki..

Witaj,aż trudno uwierzyć,że powstała asymetria .Ile tego kwasu Tobie wstrzyknięto , bo zazwyczaj podawane ilości są jednak tak niewielkie ,że nawet jeśli nie są jednakowe to nie powodują asymetrii.
Załącz zdjęcia tego obszaru to nawet lekarzom będzie łatwiej się wypowiedzieć.
Podanie hialuronidazy może pogorszyć problem ,bo np. może rozpuścić się zbyt dużo kwasu wstrzyknietego i Twojego własnego też.Może lepiej na drugim policzku dołożyć kwasu?

Polecam Czechy

Przepraszam za brak odpowiedzi ,moje wpisy jakoś nie chcą się zapisywać.

Oczywiście ,że miałam zakładane szwy a potem trzeba było je zdjąć .Ponieważ mieszkam daleko to zamieszkałam w pięknym apartamencie nad kliniką i zaczekałam na zdjęcie szwów.
Można też zamieszkać po stronie polskiej w jakimś hotelu lub wrócić do domu i ponownie przyjechać na zdjęcie szwów, i tak wyjdzie taniej niż w Polsce.

Polecam Czechy

Witaj
Ja tą klinikę znalazłam tu na Estheticon i tu przez formularz kontaktowy nawiązałam kontakt .
Klinikę znajdziesz też normalnie wpisując w google nazwę kliniki i miasto Ostrawa.
Na stronie kliniki są wpisy osób wykonujących tam zabiegi ,ale po czesku.
Napisałam do wielu klinik,ale po wielkim zniechęceniu po kontaktach z polskimi lekarzami ,gdy szybko otrzymałam odpowiedź i brak jakiegokolwiek "kręcenia" i zasłaniania się zakresami ,zdecydowałam się właśnie na tą klinikę.
Mam kontakt z wieloma osobami robiącymi zabiegi w Czechach i uwierz mi ,że nie ma różnicy.
Ja nie mogę oczywiście diagnozować Ciebie i mówić czy tam Ci zrobią zabieg czy nie , musisz do tej kliniki napisać .
Tu na Estheticon ,na samej górze kliknij napis "Lekarze" , następnie tam gdzie pisze "Polska" wybierz "czeska Republika" i zaraz znajdziesz tam klinikę Kleopatra i lekarza Zakout .Możesz pisać po polsku ,załącz też zdjęcia pokazujące wyraźnie Twój problem.Na pewno otrzymasz odpowiedź.
Ja miałam usuwane tłuszczaki a co do terminu to na pewno się dogadasz.

Polecam Czechy

Pełny lifting dotyczy twarzy i szyi ,czoło to odrębna operacja a , ponieważ ja na czole nie mam żadnych zmarszczek to nie interesowałam się tym.

Plastyka powiek gornych - efekt koncowy nie do konca zadowalajacy

Te zdjęcia nie pokazują tego o czym piszesz , raczej wygląda to na świetny efekt.
Zdjęcie powinno być zrobione od przodu gdy patrzysz na wprost .
Kolejne poprawki mogą doprowadzić do tego,że z kolei drugie oko będzie sprawiało wrażenie ,że zbyt mało jest wycięte skóry a blizny po cięciach rzeczywiście znikają bez śladu choć sporadycznie bywa inaczej.
Mnie wydawało się,że mam zbyt długie cięcia ,wychodzące poza powieki i martwiło to mnie ,ale nie ma po nich śladu .Ja jestem trochę ponad 7 miesięcy po zabiegu.Nie piszesz ile Ty jesteś po.

Plastyka powiek gornych - efekt koncowy nie do konca zadowalajacy

A mnie się wydaje , że zbyt wyidealizowałaś swoje oczekiwania co do końcowego efektu.Być może Twoje oczekiwania opierały się na tym co widzimy w kolorowych pismach gdzie fotografowie starają się pokazać gwiazdy kina w jak najlepszych ujęciach ,gdy często wyeksponowane oczy są nie tylko pięknie pomalowane ,ale też fotograf każe tak gwieździe patrzeć ,że my widzimy pięknie odsłonięte powieki i zazdrościmy im tak pięknych oczu.Tymczasem gdy ta sama gwiazda patrzy normalnie na wprost to okazuje się,że ma takie same oczy jak wiele z nas.
Jako taki klasyczny przykład wzięłam tu zdjęcia Marilyn Monroe.Czy na tym drugim zdjęciu nie powiedziałabyś,że ma opadające powieki? Taka jest budowa oczu .
To co piszesz ,że w kąciku prawego oka skóra opada bardziej to nie przejmuj się ,jesteś 8 miesięcy po operacji i powieki jeszcze cały czas kształtują się ,za miesiąc czy 2 nie będzie po tym śladu.Ja też tak miałam i myślałam ,że trzeba się z tym pogodzić ,ale to zniknęło .U mnie wcześniej niż u Ciebie ,ale każdy z nas jest inny i w innym czasie powstaje ostateczny efekt.
Obserwuj inne osoby a przekonasz się,że Twoje powieki nie odbiegają od normy a teraz popatrz na zdjęcia sławnych piękności.
Na początek ,tak jak napisałam Marilyn Monroe.Na końcu Weronika Rosati,jej powieki całkowicie dotykają rzęs,ale chyba nie myśli o tym aby to zmieniać. Chyba najbardziej zgodne z Twoimi oczekiwaniami będą tu oczy Salmy Hayek,ale to już jest taka jej uroda.

Mam 45 lat i obwisłe policzki, głębokie bruzdy nosowo wargowe

Gojenie się blizn ,ustępowanie obrzęków i siniaków to indywidualna sprawa każdego człowieka,ale w większości przypadków po 2 tygodniach można wyjść do ludzi .
U mnie szło to bardzo szybko,siniaków prawie nie miałam(brałam preparaty wzmacniające naczynia krwionośne na długo przed zabiegiem) ,opuchlizna szybko zeszła ,szwy szybko się zagoiły .Dzień po zdjęciu szwów zrobiłam makijaż i pojechałam do koleżanki ,która wiedziała,że robiłam zabiegi ,powiedziałam do niej ,no to szukaj tych blizn ,ona przyjrzała się i powiedziała,że nie nie wie gdzie one są.
Ale to nie znaczy ,że już wszystko jest pięknie,to tylko makijaż zamaskował.Dochodzenie do formy zarówno powiek jak i twarzy trwa wiele miesięcy .Chciałam Ci tylko pokazać,że można funkcjonować wśród ludzi a oni nie zorientują się,że coś robiliśmy.
Zawsze też warto mieć jakieś uzasadnienie gdyby jednak ktoś coś zauważył np.że oczy jakieś dziwne to mówisz,że masz zapalenie spojówek ,gdy obrzęk wolno schodzi to oczywiście spuchłaś od zębów.Da się to przeżyć.

Mam 45 lat i obwisłe policzki, głębokie bruzdy nosowo wargowe

W Czechach,ja robiłam w Ostrawie , w klinice Kleopatra ,ale w innych klinikach też zrobisz tanio.
Cena mojego liftingu to ok.6.000 zł (trochę mniej ,nie więcej).
Możesz szukać tu na Estheticon.Powyżej wybierz "Lekarze" ,pojawi się nowe okno , tam gdzie pisze "Polska" wybierz "Republika Czeska" i szukaj ,ale nawet wynik sam się pojawi i zobaczysz też innych lekarzy ,którzy robią lifting w tej cenie .Możesz skontaktować się z nimi przez formularz kontaktowy,pisz po polsku.
Innym miejscem ,którego nie ma na Estheticon to Tryniec - dr.Brzuchalski,Furmanek i inni.
Efekt taki sam jak za kilkanaście tysięcy .
Powieki górne i dolne - ok.3.000 zł.

Korekcja powiek u bardzo młodej osoby

Tu masz wypowiedź osoby ,która jasno daje do myslenia: "Polarraksa 2016.11.14 [16:05]
Ja miałam już dwa zabiegi Plexr i nie polecam, efekt marny niestety. Po zabiegu wygląda się tragicznie, oczy są mocno spuchnięte, śmiem nawet stwierdzić, że moja mama po operacji powiek górnych wyglądała i goila się lepiej niż ja po tym cudzie, a 2000 w portfelu brakuje, tak samo płaci się za plastykę powiek, która wystarczy zrobić raz .. dlatego warto się zastanowić nad sensem zabiegu, który może nie dać żadnych efektów co w chirurgii plastycznej się nie zdarza."

Korekcja powiek u bardzo młodej osoby

No nie do końca jest to prawdą ,osoby po takich zabiegach narzekają na rany,strupy a skuteczność maksymalnie 2 lata więc trudno tu mówić o prawdziwej skuteczności ,ale jeśli kogoś ta "skuteczność " zadowala to można wydać kilka tysięcy zł.
Nieinwazyjny? tu cytat osoby po plexr: "polaraksa 2016.07.15 [11:54]
Prawda jest taka, że po zabiegu likwidacji opadających powiek wygląda się przez tydzień jak po walce z Gołotą smutas.gif buzia w okolicach wykonanego zabiegu jest opuchnięta, zaczerwieniona i pisanie że można powrócić do normalnej aktywności zaraz po zabiegu jest kłamstwem, trzeba siedzieć w domu i tyle, wygląda się bardzo nieciekawie ."
Następny cytat: "gość 2016.08.26 [10:50]
Ja tego zabiegu w ogóle nie polecam! Po pierwsze bardzo bolesny, opuchlizna ogromna, po trzecie ciemne placki po tych stronach mam do dzisiaj 4 miesiące jestem oszpecona!! 1200 zł wywalone w błoto efekt ZERO jak dla mnie ściema jak ktoś chce zdj po zabiegu to udostępnię "

"PannaMigotka01 2016.08.28 [17:54]
Ten zabieg to jakas pomylka! Moze komus z niewielkim problemem pomorze, ale nie ma co liczyc na spektakularne efekty!! Ja po 1,5 mies.nie mam zadnej poprawy a tylko jeszvze czerwone plamki na powiekach, trudne do zakamuflowania"

I może najbardziewj wartościowa opinia: "gość 2016.10.21 [15:44]
Za darmo bym nie chciała powtórzyć tego zabiegu, wszystkie pozytywne opinie są zamieszczane tutaj przez lekarzy robiących ten zabieg dla kasy. Nie polecam bo efektów nie ma a poza tym dużo bólu i wielkie obrzęki."

Dziś zanim się coś zrobi warto poczytać jakie zdanie mają inni a i lekarze nie zaprzeczają ,że efekt nie jest powalający i trwały.

Ektropia - czy to możliwe?

Jasne ,że możliwe .Czy na zdjęcie szwów wracasz do tej kliniki gdzie miałaś zabieg? Jak czytam co się robi przy takich powikłaniach to widzę ,że nawet przeszczepia się skórę aby dosztukować nadmiar wyciętej skóry .
Nie wiem czy jest taka możliwość ,że wszystko samo powróci do normy ,może kiedyś tak ,bo skóra rozciągnie się ,ale trwa to bardzo długo,bo jedna z piszących tu osób po zabiegu w renomowanej berlińskiej klinice już rok łzawi co znaczy ,że też ma wycięte za dużo skóry.
Ja zabieg robiłam w Czechach a mieszkam w Niemczech , jednak nie wracałam do domu ze szwami ,pozostałam w hotelu do zdjęcia szwów i oceny efektu zabiegu.
Myślę ,że powinnaś wrócić do kliniki i lekarz powinien podjąć decyzję co dalej robić , oczywiście ,wszystko w ramach reklamacji.Nie wahaj się.

Korekcja powiek u bardzo młodej osoby

Plexr to bardzo nietrwała metoda a przy tym bardzo droga . Lepiej idź do chirurga plastyka i powiedz,że chcesz wykonać plastykę powieki,cenowo wyjdzie tak samo albo taniej a efekt będzie trwały.
Nie bój się zabiegu ,to prosty zabieg i trwa bardzo krótko i warto go zrobić.

Wyszczuplanie twarzy - jakie metody?

Na pewno nie osiągniesz tego wolumetrią ,bo nie do tego ona służy ,ale czy nie powinnaś pójść do lekarza i zrobić jakichś badań ,bo to może wynikać z jakiejś choroby lub przyjmowanych leków.

Zgrubienia w miejscu szwów w 3 miesiące po korekcji powiek

Ciekawa jestem czy robiłaś cokolwiek aby zadbać o to żeby nie pozostały tego typu następstwa .Domyślam się ,że lekarz nie dał Ci żadnych wskazówek a nawet pewnie powiedział ,że nic nie trzeba robić i to jest własnie ta ruletka ,bo nikt , nawet lekarz nie jest w stanie przewidzieć jak zachowają się blizny a na swoich stronach piszą głupoty,że rehabilitacja po korekcie powiek trwa 7-10 dni i panie myślą ,że po tym czasie to wszystko będzie już pięknie ,ale rzeczywistość niestety nie wygląda tak różowo.
To ,że na zewnątrz rana się zagoiła to jest dopiero czubek góry lodowej , wewnątrz nadal proces gojenia trwa i warto mu dopomóc przez lekkie masaże ,które pomogą usunąć zrosty i zastoje limfy . Same blizny też jest bardzo dobrze uciskać kilka razy dziennie po 30 sek.co bardzo wpływa na ich spłycenie oraz smarować je maścią na blizny lub choćby kremem do powiek .Blizny powinny być zawsze nawilżone ,nie mogą pozostać suche.
3 miesiące po zabiegu to jakby musztarda po obiedzie ,ale warto jeszcze próbować ,przykładaj palce wskazujące do zgrubień ,uciskaj i wykonuj maleńkie kółeczka nie odrywając palców,takie same masaże rób na całe dolne powieki .Najpierw to wszystko natłuść oliwką dla niemowląt.
Jeśli jednak zgrubienia zastaną a niestety wszystko na to wskazuje ,bo po takim czasie blizny powinny być już niewidoczne to powinnaś zgłosić się do swojego lekarza w celu rozwiązania problemu .
Ja na Twoim miejscu nie wahałabym się przed chirurgicznym usunięciem widocznych blizn .Właściwie to już teraz powinnaś się do lekarza zgłosić .Zabieg nie jest tak straszny aby odżegnywać się od korekty , nie po to robiłaś powieki i wydałaś kupę kasy aby teraz chodzić z widocznymi bliznami .Idź koniecznie na konsultację reklamacyjną czyli niepłatną ,to Ci się należy a poprawka też musi być darmowa .
O blizny trzeba dbać od początku a takich zaleceń raczej nie dostałaś i na to się powołuj.

KWAS HIALURONOWY: dolina łez / ubytek w policzku / nieudany zabieg?

Spokojnie , nie można oceniać efektów zabiegu na drugi dzień po zabiegu,lekarz odpowie to samo.Dziś masz po prostu opuchliznę i siniaki,które bardzo często pojawiają się po takich zabiegach.Na przyszłość zażywaj preparaty wzmacniające naczynia krwionośne ,to bardzo minimalizuje powstawanie siniaków.
Napięcie miejsc w których został podany kwas nie jest związane z efektem tylko z opuchnięciem.Równie dobrze może okazać się później ,że kwasu zostało wstrzyknięte zbyt mało.
Nic nie rób i spokojnie odczekaj 7-10 dni ,wtedy będziesz mogła ocenić efekt.
Jeśli lekarka po jednej stronie podała więcej kwasu to widocznie stwierdziła asymetrię,ale nie bój się ,to są tak małe ilości preparatu ,że nie wpłynie to na odwrócenie i pogłębienie asymetrii teraz po przeciwnej stronie.
Ja myślę,że wszystko będzie dobrze , w najgorszym razie okaże się ,że kwasu trzeba dostrzyknąć.

Botoks - negatywny rezultat po operacji i co z nim zrobić?

Centymetr od oczodołu na czole jest absolutnie niedopuszczalny .To powoduje opuszczenie brwi i powiek nawet w niewielkiej dawce .Ja nad zewnętrzną częścią brwi mam dosłownie po takiej kreseczce (czytaj oczywiście ,zmarszczce) ,jak robiłam kurze łapki to poprosiłam aby lekarz "wygładził" mi te kreseczki ,lekarz chyba z 20 certyfikatami z medycyny estetycznej bez chwili zastanowienia wstrzyknął mi po 1 dawce tuż koło tych kresek czyli ok.1 cm.od brwi .Efekt był taki,że owszem ,kreski były zupełnie niewidoczne ,ale brwi i powieki opadły i chodziłam jak przydeptana kapciem .Ja nie miałam pojęcia jaki będzie efekt ,ale lekarz powinien wiedzieć ,tym bardziej ,że na kursie jest o tym mowa i Twój lekarz też powinien o tym wiedzieć.
Masz przykre doświadczenie ,ale nie rezygnuj w przyszłości z botoksu ,musisz tylko pytać lekarza gdzie zamierza wstrzyknąć botoks . Na czole tylko środkowa część czoła , koło brwi tylko lwia zmarszczka no i kurze łapki .
Sama musisz tego dopilnować.


U mnie zaczęło puszczać właśnie po 6 tygodniach ,ale pamiętaj ,że każdy organizm jest inny . Pociesz się tym ,że np.efekt źle podanego kwasu może utrzymywać się nawet 2 lata.
Na błędach człowiek się uczy , w przyszłości będziesz mądrzejsza , ciekawe tylko czy lekarz czegoś się nauczył ,mam nadzieję,że byłaś z tym u niego. Jak nie będzie wiedział ,że zrobił źle to dalej będzie robił takie buble.

Ciekawe ,że żaden lekarz nie wypowiedział się w Twojej sprawie . Kruk krukowi oka nie wydziobie?
Za to jak się pastwili nad babką,która sama sobie wstrzyknęła kwas ,jak to pisali ,że tylko fachowiec może to robić ,ale jak "fachowiec" spartaczy to cisza .

Botoks - negatywny rezultat po operacji i co z nim zrobić?

W czoło ok. , nad brwiami byłoby dobrze ,ale tylko po wewnętrznej stronie do likwidacji lwiej zmarszczki ,przy oczach minimum 1 cm.od krawędzi oczodołu do likwidacji kurzych łapek , miałaś je? a ciekawe co to znaczy mała dawka pod oczy ,w którym miejscu ?
Robił Ci to lekarz?
Jeśli wszystko będzie u Ciebie prawidłowo przebiegać to po 6 tygodniach może botoks zacząć odpuszczać ,ale do zaniknięcia efektu może upłynąć 3-4 miesiące.
Poruszaj mięśniami w miarę możliwości ,ale nie nagrzewaj .Były tu osoby ,które nagrzewały i masowały i miały później problemy z widzeniem , nie rób tego lepiej ,samo minie.

Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Powikłań nigdy nie można wykluczyć ,ale też trzeba być nastawionym pozytywnie.W Niemczech jest taka znana piosenkarka Andrea Berg , ma 50 kilka lat i miała typowe dla swojego wieku objawy starości czyli zmarszczki ,chomiki ,ale zawsze mówiła,że nigdy nie podda się operacji plastycznej ,bo ona jest dumna ze swoich zmarszczek aż tu nagle ta nieprawdziwa przecież duma , no bo z czego , prysła i Andrea wyszła na scenę wyglądając jak ..........27-latka .Kochana , wszystko do czasu ,jak koleżankom zaczną wisieć policzki,nie będą mogły patrzeć na swoje odbicie w lustrze to nawet nikomu nie przyznają się ,że poprawiły to i owo .Są oczywiście takie kobiety ,które w ogóle w jakikolwiek sposób nie dbają o siebie ,ale to ich problem. One potrafią tylko krytykować te ,które wyglądają lepiej od nich.
Trzymaj tak dalej , będzie dobrze .

Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Ale dlaczego Ty piszesz ciągle "w moim wieku" . Ja jestem od Ciebie niewiele młodsza a nigdy tak nie myślę ,czuję się dobrze ,nie mam żadnych chorób i nawet nie myślałam w ten sposób czy w moim wieku mogę zrobić lifting lub powieki , w końcu to nie są zabiegi dla nastolatek.Koleżanki mam tylko młodsze i bardzo młode ,bo te babcie wciąż na wszystko narzekające są strasznie nudne.
Myśl o sobie pozytywnie . Popatrz , chcesz zmienić swój wygląd ,chcesz starzeć się z godnością a to oznacza ,że już jesteś inna od kobiet w Twoim wieku a po zabiegach to pewnie sama siebie nie poznasz . Musisz zmienić również myślenie o sobie i być również młodą duchem.

Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Darla, nie mam wiedzy na temat ryzyka wykonywania operacji w starszym wieku ,ale to na pewno zależy od stanu zdrowie .Na konsultacji u lekarza wszystkiego się dowiesz .Lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad i na tej podstawie podejmie decyzję .Jeśli nie masz poważnych przeciwwskazań to na pewno nie będzie problemu.
Po tak spektakularnym odchudzaniu w tym wieku jest normalne ,że pozostaje nadmiar skóry i pewnie będzie Ci to przeszkadzało.
Odnośnie powiek musisz sama zdecydować , być może trzeba będzie zrobić choćby dolne aby lifting dobrze wyglądał , bo przecież na twarzy też porządnie schudłaś .Żeby nie było tak ,że podciągnięta skóra będzie powodować nieładne zmarszczki pod oczami .

Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Niektórzy lekarze robią wszystko na raz ,ale ja miałam najpierw lifting a 2 dni później powieki.
Gojenie się zewnętrznych ran następuje bardzo szybko ,ale cała rekonwalescencja trwa w przypadku liftingu wiele miesięcy a w przypadku powiek 2-3 miesiące ,ale nie przerażaj się ,nikt nie ma o tym pojęcia, tylko Ty o tym wiesz.
Gojenie to bardzo indywidualna sprawa każdego z nas , ja 2 dni po zdjęciu szwów na powiekach i 1 dzień po zdjęciu szwów po liftingu zrobiłam makijaż ,pojechałam do koleżanki ,która wiedziała ,że robiłam zabieg i powiedziałam do niej ,pokaż mi gdzie mam blizny a ona nie była w stanie ich znaleźć .One oczywiście były ,ale chcę Ci na tym przykładzie pokazać ,że dość szybko można iść do ludzi i oni niczego nie zauważą.
Rany w środku ,obrzęki w przypadku powiek zagoiły się u mnie po 2 miesiącach a po liftingu po minimum pół roku ,ale pewne efekty uboczne w niewielkim stopniu nadal jeszcze czuję a jest to już prawie 8 miesięcy po zabiegu.
Masz rację ,należy Ci się teraz czas dla Ciebie , na pewno na to zasługujesz i jestem pewna ,że wszystkie koleżanki pękną z zazdrości .
Życzę Ci powodzenia , idź na całość .

Botoks - negatywny rezultat po operacji i co z nim zrobić?

Szkoda ,ze nie napisałaś gdzie konkretnie lekarz podał botoks ,ale z efektów ,które opisałaś wynika ,że w czoło i gdzieś jeszcze?
Botoks na pewno został wstrzyknięty zbyt blisko brwi i stąd opadnięcie brwi i ciężkość powiek.
Z opisanych na tym forum podobnych doświadczeń wynika ,że lepiej nie robić nic w celu osłabienia działania botoksu ,bo można narobić sobie gorszych problemów .Lepiej odczekaj aż samo przejdzie.

Lifting twarzy w wieku 66 lat po i dużym odchudzeniu

Przede wszystkim gratuluję Ci super efektów w odchudzaniu a lifting jak najbardziej można robić w Twoim wieku , w końcu jest on przeznaczony do korekty efektów starzenia się .Jeśli stan Twojego zdrowia pozwala na podanie narkozy to nie ma przeszkód .
Powinnaś też pomyśleć o korekcie powiek górnych i dolnych , jak już chcesz się odmłodzić to idź na całość .
Ja zrobiłam jedno i drugie i nie żałuję .Zabiegi zrobiłam w Czechach ,koszt za całość ok.9.000 zł

Operacja powiek dolnych - szukam lekarza Cieszyn, Ostrawa, Trzyniec

Jeśli chcesz zrobić zabieg w Trzńcu lub Ostrawie (klinika Kleopatra) to wpisz w google to co szukasz ,znajdziesz klinikę i możesz napisać przez formularz kontaktowy lub zadzwonić.Oni mówią tam po polsku .Koszt to ok.1.800 zł.Ja robiłam w Ostrawie
Do Ostrawy możesz też pisać przez Estheticon a znajdziesz klinikę zmieniając kraj.

Przeszczep tłuszczu do piersi

Czy jesteś pewna ,że to dobra decyzja , t.zn.przeszczep tłuszczu . Z tego co słyszałam to tłuszcz wcześniej lub pózniej wchłonie się i po efekcie.Może jednak lepiej implanty,odpowiednio dobrane też dają naturalny efekt.

Masaże, gimnastyka twarzy po wypełnieniu kwasem

To ,że wyczuwasz kwas to normalne .Gdy przestaniesz go wyczuwać ,to będzie znaczyło ,że go już nie ma .Oczywiście , ta wyczuwalność będzie stopniowo zanikać.To ,że efekt słaby to zapewne podane masz zbyt mało kwasu ,ale zawsze można dostrzyknąć.

Masaże, gimnastyka twarzy po wypełnieniu kwasem

Rozumiem , że wypełnienia kwasem zrobiłaś po raz pierwszy więc jeszcze nie wiesz jak długo u Ciebie utrzymuje się kwas . Jeżeli krótko to obwinisz o o to masaż twarzy , jeżeli długo to uznasz ,że masaż nie ma na to wpływu . Ja robiłabym wszystko to co do tej pory , bo takie codzienne zabiegi również mają wpływ na to jak wygląda twarz , musisz sama zobaczyć co dla Ciebie lepsze i jak to działa .
Ja w jednym miejscu chciałabym pozbyć się kwasu ,masuję to miejsce każdego dnia a kwas siedzi sobie w najlepsze już blisko 2 lata , tak więc największe znaczenie ma nasz organizm a nie masaże czy przegrzewanie tego miejsca.

Okrągła, płaska twarz - wyszczuplenie dolnych partii twarzy

Anno , nie trzeba być lekarzem aby mieć trochę wiedzy.Ja zadałam Ci tylko pytanie czy wiesz do czego służy i jak działa botoks ,bo z zadanego przez Ciebie pytania wynika ,że nie wiesz.Poczytaj trochę w internecie to będziesz wiedziała co to jest.Teraz są takie czasy,że możemy mieć wiedzę na każdy temat . Jeśli lekarz zaproponuje Ci jakąś metodę wymodelowania Twojej twarzy to również zobacz na czym to polega , im więcej wiesz na dany temat tym dla Ciebie lepiej .
Na forach wszyscy mówią sobie na "ty" , to nie jest przejaw braku szacunku czy kultury , taki zwyczaj .
Mam szczerą nadzieję ,że znajdziesz dla siebie dobre rozwiązanie.

Szybkie wchłanianie kwasu hialuronowego - jak zahamować?

To niestety indywidualna przypadłość Twojego organizmu . Możesz jeszcze poeksperymentować z innymi kwasami , może inne będą wchłaniać się szybciej , słyszałam ,że Stylage medium jest bardzo dobry ,ale być może u Ciebie będzie taki sam efekt.
Ci , którym lekarz oszpecił usta czekają czasami 2 lata na ustąpienie efektu a ci u , których efekt jest dobry to znika po miesiącu , złośliwość rzeczy martwych?

Masaże, gimnastyka twarzy po wypełnieniu kwasem

Szybkość wchłaniania się kwasu hialuronowego najbardziej uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji naszego organizmu . Niektórzy nie robią nic a po miesiącu nie mają już śladu po kwasie .
Myślę ,że we wszystkim potrzebna jest doza zdrowego rozsądku ,bo jaki cel miałoby podawanie kwasu gdy potem resztę ciała kompletnie zaniedbujemy.
Na pewno saunę i rozgrzewające zabiegi trzeba sobie odpuścić ,ale nie rezygnować ze sportu , najwyżej kwas będzie trzymał miesiąc krócej a jeśli chcesz podtrzymać efekt to i tak będziesz musiała powtórzyć aplikację kwasu .

Najlepszy kwas hialuronowy do ust

Anno ,to prawda,że dużo zależy od naszego organizmu .Niektórzy tak mają ,że kwas szybko się wchłania.Kwas nie może być zbyt gęsty , bo możesz potem mieć widoczne grudy w ustach a sama wiesz,że skóra i tkanka ust są zupełnie inne niż twarz,ale próbuj różnych kwasów , może któryś utrzyma się dłużej.

Kwas podany w bruzdy nosowo-wargowe- bez efektu

Megan ,ja nie napisałam,że masz nie masować,napisałam abyś nie czekała z tym na wizytę u lekarza,bo rzeczywiście jest już trochę pózno na te masaże,ale masuj,może choć trochę to coś da .
Masz rację,że czasami pieniądze wyrzucone w błoto,też tak miałam,potem sama sobie robiłam kwasy,miałam je tam gdzie powinny być i w odpowiedniej ilości i o niebo taniej.

Nadmiar skóry na powiekach górnych i brak efektu po niciach PDO

renatko,przeczytałam jeszcze raz o Twoim problemie i przyznam,że jest to bardzo dziwne . Opadanie brwi i powiek następuje po nieprawidłowo podanym botoksie ,ale Ty piszesz ,że botoks miałaś podany 9 miesięcy temu a więc ten botoks już raczej nie działa.
Kwas hialuronowy z kolei podaje się nieraz w górną powiekę ,tuż pod brwiami i w brwi po to aby wygładzić powiekę i ją unieść i muszę Ci powiedzieć,że widziałam świetne efekty .Dlaczego lekarze zakładają,że opadły Ci powieki po kwasie?
Nie bój się odległości,to co wydasz na miejscu w swoim mieście ma się nijak do tego co wydasz w Czechach.Wynajmiesz sobie hotel po polskiej stronie na 6 dni czyli do zdjęcia szwów a potem zrobisz makijaż i wrócisz bez problemu do domu .Ja jechałam do Czech 1.200 km. , było warto.

Botox a opuchlizna po kwasie hialuronowym

Wszyscy piszą "prawidłowo podana botulina" nie spowoduje opadania powieki tylko nikt nie pisze co to znaczy prawidłowo a to znaczy zbyt blisko brwi co niestety też lekarzom się zdarza i to robią nawet na życzenie pacjentki,która np.chciała wygładzić zmarszczkę nad brwią,lekarz bez zastanowienia podał tam botoks a póżniej chodziła z opadniętą brwią i powieką, ale bądz dobrej myśli ,może poproś aby nie wstrzykiwał zbyt nisko.

Kwas podany w bruzdy nosowo-wargowe- bez efektu

Megan,ci profesjonalni,zaufani to jednak nie cudotwórcy.Pacjentki często same nie mają pojęcia jaki powinien być efekt i od razu po zabiegu nawet tu na tym forum pieją dosłownie z zachwytu jaki to lekarz cudowny,jakie piękne wyposażenie i kwiaty a tymczasem bardzo często kwas podany jest nie tam gdzie powinien a jeszcze często wytwarza się infekcja.Założę się,że kwas miałaś aplikowany szybciutko,bo lekarz musi też wykazać się rutyną i rzekomą fachowością a kończy się tak jak to opisałaś.
Nie czekaj na wizytę z masowaniem,bo właściwie to już jest za póżno,bo kwas jest już w fazie wiązania się z tkanką.
bezpośrednio po aplikacji kwasu lekarz powinien go ułożyć.To ,że czujesz zgrubienia to normalne,bo jak sama nazwa wskazuje , kwas to wypełniacz i gdybyś go nie czuła to znaczyłoby,że natychmiast się wchłonął i go nie ma .
Szkoda ,ze nie masz efektu jakiego oczekiwałaś no i szkoda pieniędzy.

Nadmiar skóry na powiekach górnych i brak efektu po niciach PDO

Odradzam Ci wszelkie zabiegi PLRXR czy za pomocą lasera frakcyjnego CO 2.Są to bardzo kosztowne zabiegi,które działają ok.2 lat , NIE WARTO je wykonywać . Chirurgiczna korekta powiek da trwały efekt i jest tańsza niż 1 zabieg PLEXR a tych zabiegów musisz zrobić kilka aby był ten krótkotrwały efekt ,ale na chirurgiczną korektę musisz wybrać  do Czech gdzie za korektę górnych powiek zapłacisz ok.1.200 zł , górne i dolne zrobisz za ok.3000 zł. Zabieg jest bardzo prosty,wykonywany w znieczuleniu miejscowym ,leczenie w sensie wygojenie szwów to nawet 1-2 tygodnie,ale cała rekonwalescencja trwa do nawet pół roku czego nie wiem czemu lekarze nie piszą o tym,ale niech Cię to nie wystraszy ,bo sprawa wygląda tak ,że szwy są jeszcze grube i zaczerwienione i ciągną,ale o tym wiesz tylko Ty .Makijaż wszystko tuszuje i ja np.7 dni po zabiegu zrobiłam przegląd wszystkich galerii i odwiedziłam wszystkich znajomych i nikt nawet nie zauważył,że coś miałam robione.
Powieki kształtują się jeszcze długo i nawet te defekty,które myślałam,że są jakimiś błędami związanymi z zabiegiem ,wszystkie znikły. Pisanie,że gojenie czy rekonwalescencja trwają 2-3 tygodnie jest wprowadzaniem pacjentek w błąd,bo one po tym czasie załamują się myśląc ,że oczy powinny być już piękne a nie są,na to potrzeba kilku miesięcy,minimum 2 miesięcy,ale warto.
Ile razy można robić korektę powiek? To nie jest tak,że można tylko 2 czy 3 razy,chodzi o to,że nie ma potrzeby robić to więcej razy.Jeżeli Ty jesteś po 40-tce to być może będziesz chciała to zrobić jeszcze raz,wątpię abyś chciała to zrobić po raz trzeci,ale jeśli będziesz chciała to nie będzie żadnych przeciwwskazań,chyba ,że zdrowotne.
Jeśli jesteś zainteresowana zrobieniem zabiegu w Czechach,pisz do mnie na priv , Polki jeżdżą tam teraz masowo ,zabieg mają zrobiony fachowo i tanio a do tego zapewniona jest troskliwa opieka.Mam kontakt z wieloma kobietami po tym zabiegu ,wszystkie są bardzo zadowolone.

Powiększanie penisa w Katowicach

A jednak miałam rację pisząc,że to subiektywne odczucia . Oczywiście ,mężczyzna może chcieć powiększenia penisa ,ale z wymiarów ,które podałeś nie wynika aby Twój był karzełkiem ,myślę,że to takie przeciętne wymiary a jak to mówią , nie wielkość acz figlarność się liczy a poza tym wiele kobiet boi się dużych penisów więc zastanów się czy warto .Lepiej znalezć partnerkę dla ,której rozmiar nie ma znaczenia a ważniejsze jest to co masz w głowie.
Lekarze zapewne wypowiedzą się jutro co do metody,bo dziś jeszcze weekend ,ale przemyśl to.

Zabieg się nie odbył ponieważ urządzenie zgłosiło błąd.

Ja rozumiem ,że chciałaś sobie ulżyć i coś sobie popisałaś na Tobie tylko znany temat ,ale gdy pisze się na forum i jeszcze może oczekuje się jakiejś reakcji to warto napisać o czym się pisze czyli jaki miałaś mieć zabieg ,jakim urządzeniem i gdzie a że osoba obsługująca nie chciała wykonać zabiegu urządzeniem ,które sygnalizowało błąd to bardzo rozsądne z jej stroby,Ty myślisz ,że lekarz to sam naprawia lasery? Żaden ,od tego jest specjalistyczny serwis.
Ty obsługujesz telewizor a gdy on zgłasza błąd to wzywasz fachowca,prawda?
Swoją drogą podziwiam tych ,którzy za 5.000 zł.wykonują zabieg laserowy ,który i tak nie daje trwałych efektów.

Powiększanie penisa w Katowicach

To bardzo drażliwa sprawa u wielu mężczyzn,ale wierz mi ,nie u wszystkich i spowodowana bardzo subiektywnymi odczuciami . Powinieneś jednak podać długość penisa ,bo jeśli chcesz porady to jest to ważne ze względu na różne metody zabiegów uzależnione właśnie od tego o ile trzeba powiększyć.
I tak skończy się na tym,że musisz udać się na bezpośrednią konsultację aby lekarz mógł ocenić jaki rodzaj zabiegu jest u Ciebie odpowiedni. 

Zaczęłam do niej

Ja dr.Radziejewską znam tylko z forum,ale też zauważyłam,że to bardzo rozsądna osoba a to o czym piszesz świadczy,że również uczciwa co nieczęsto się zdarza.

Botox na zmarszczki mimiczne

Jeśli myślisz ,że cena zabiegu ma coś wspólnego z fachowością to bardzo się mylisz . Ceny oferowane przez lekarzy powstają dosłownie z sufitu .Lekarze po prostu sami wymyślają cenę i opracowują cennik a jeszcze bywa tak ,że jednakowy zabieg dla każdego pacjenta ma różną cenę ,bo np.wymyślają zakresy . Oczywiście ,są różne warianty niektórych operacji ,ale to powinno być określone w cenniku i nie powinno być na zasadzie ,widzi mi się , a właśnie tak się dzieje.
Osławieni przez telewizję lekarze , uznawani przez wszystkich za wybitnych specjalistów , mający kilkuletnie kolejki robią takie buble , że pacjentki są zszokowane i nie dowierzają ,wszak oddały się w ręce fachowców o wielkiej renomie i bardzo im ufały.
Cena nigdy nie może być wyznacznikiem fachowości ,bo to ma się nijak do rzeczywistości.
Czescy chirurdzy w Czechach robią zabiegi bardzo tanio i ci sami chirurdzy wykonują takie same operacje w Polsce za polskie ceny ,bo w Polsce takie ceny wymyślono i wykonują to z taką samą fachowością.

Problem - opadające powieki, zmarszczki wokół ust

Konwalia ma rację,do wypełnienia bruzd i podniesienia policzków trzeba zastosować kwas hialuronowy ,zmarszczki wokół ust też można wypełnić kwasem tylko który lekarz to zrobi , powieki - tylko chirurgicznie ,w Czechach zrobisz to (górne) za ok.1200 zł a górne i dolne za 3.000 zł a może lifting za 6.000 zł.?
To wszystko co chciałabyś zrobić niewiele taniej Cię wyniesie albo tyle samo tyle ,że efekty znikną najdalej po 2 latach albo po roku.
Po mezoterapii cudów się nie spodziewaj.

Botox na zmarszczki mimiczne

To prosty zabieg a efekt nie jest uzależniony od wieku , od wieku na pewno uzależniona jest ilość i głębokość zmarszczek,ale chętnie dowiem się co u Ciebie będzie za 3 miesiące.Absolutnie nie warto przepłacać.

Botox na zmarszczki mimiczne

Nie wiem dlaczego lekarze mówią ,że efekt utrzyma się pół roku ,chyba żeby pacjentek nie przestraszyć kosztami a potem wszystkie ,które chcą utrzymać efekt biegają co 3 miesiące a lekarz Ci wmawia ,że to Twoja indywidualna kwestia . Chyba ,że będziesz czekała aż efekt całkowicie zniknie i jeszcze odczekasz trochę ,ale to bez sensu.
To tak jak lekarze piszą na swych stronach,że rekonwalescencja np.po liftingu czy korekcie powiek trwa 2 tygodnie a to bzdura ,nie wiem dlaczego oni to robią .
Ty sobie myślisz ,co tam ,2 razy w roku 600 zł.,dam radę a jak przyjdziesz po 3 miesiącach to oczywiście powie Ci ,że to tylko u Ciebie tak krótko.
Szukaj tańszego zabiegu ,ja miałam podawane dokładnie tyle jednostek co Ty i też tylko kurze łapki i płaciłam za zabieg 300 zł.,nie warto przepłacać.

Spuchnięte policzki lub worki pod oczami

A może rzeczywiście ta sól ma znaczenie,może pod okiem lekarza powinieneś zażywać tabletki odwadniające (te dostępne bez recepty nie działają).Niektórzy mają skłonność do gromadzenia wody w tkankach.
Wypełnienie doliny łez kwasem nie rozwiąże problemu ,bo ,przecież piszesz o puchnięciu natomiast z wiekiem u każdego powstają zagłębienia i wtedy wypełnia się je kwasem lub własnym tłuszczem ,ale co jakiś czas trzeba to powtarzać.

Wypełniacz ialugen esteem

Rzeczywiście kwas ten jest niedostępny na polskim rynku co nie znaczy ,że jest niedostępny w ogóle .Jest on dostępny w Europie i widocznie lekarz ,który go oferuje ma już o nim informacje i wie gdzie go zamówić .Dostępny jest m.in.we Francji .Każdego roku pojawiają się jakieś nowości na Polskim rynku i lekarze nie czekają kilku lat na ich zastosowanie .
Ialugen esteem ,właśnie pojawia się w gabinetach lekarskich a , że jest tańszy?Tak właśnie działa rynek,kwasy muszą być coraz tańsze ,bo ich produkcja wcale nie jest droga tylko firmy farmaceutyczne dyktują ceny.
Kwas ten zawiera dodatkowo lidokainę co ma poprawić komfort pacjentów poprzez znieczulenie choć zabiegi te według mnie nie są bolesne.

Ialugen esteem został wyprodukowany przez francuską firmę farmaceutyczną Laboratoires Genevrier ,która ma już 30-letnie doświadczenie . Laboratorium to należy do Sophia-Antipolis od 1978r. i jest jedną z dziesięciu największych niezależnych firm farmaceutycznych we Francji.

Zmarszczki pod oczami, cienka skóra, worki

Na sińce podobno bardzo dobrze działa maść na hemoroidy ,mówię to poważnie .Zacznij to stosować jak najszybciej ,bo nawet gdy zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg to ta maść wzmocni naczynka krwionośne i nie będziesz miała zbyt dużych sińców a być może nawet ich unikniesz.Powinnaś też zażywać preparaty na poprawę włosów ,skóry i paznokci i na wzmocnienie naczyń krwionośnych , np.rutynę z wit.C.
Botoksu nie można rozpuścić ,sam po 3 miesiącach przestanie działać.

Wypełniacz ialugen esteem

Może jednak poczekaj na inne opinie ,bo kwasów jest dużo i dają taki sam efekt jak Restylane, Juvederm, Teosyal, Stylage tylko lekarze nie zapoznali się jeszcze z nowościami i nie maja zdania.
Przekonanie ,że tylko to co drogie jest dobre też jest naszą cechą narodową.
Ja nie znam wymienionego przez Ciebie kwasu ,ale to nie znaczy ,że jest on zły ,zapytaj lekarza o certyfikat tego kwasu i jak długo on go używa , reszta to zgadzam się w zupełności z lek.Wezgrajem ,zalezna jest od umiejetności i wyobrazni lekarza.

Powiększenie ust amalian, prośba o pomoc - nienaturalny efekt

Jestem zszokowana odpowiedziami lekarzy .Dlaczego żadne z was nie oceniło zabiegu na załączonych zdjęciach.Dziewczyna jest kilka dni po zabiegu i usta wyglądają bardzo dobrze.Sami piszecie ,że trzeba zaczekać nawet 3 tygodnie na końcowy efekt a mimo to polecacie hialuronidazę ,która to dopiero może narobić szkód i zdeformować usta nieodwracalnie.Żadne z was nie jest w stanie obiektywnie ocenić efekt zabiegu na załączonych zdjęciach?Tak was denerwuje fakt , że są promocje na takie zabiegi i ludzie mogą robić to taniej niż u was?

Ewelina ,zrobiłaś po raz pierwszy w życiu powiększenie ust i nikt chyba nie uprzedził Cię co dzieje się bezpośrednio po zabiegu i ile czasu trzeba czekać na efekty,może nie 3 tygodnie,ale tak po 10 - 14 dniach możesz uznać ,że efekt jest wręcz za słaby.
Musisz mieć świadomość ,że powiększone usta muszą zmienić wygląd twarzy albo na plus , albo na minus,albo musisz też przyzwyczaić się do nowego wyglądu .Tylko zabieg po którym nie ma efektu powiększenia ust nie zmieni Twojego wyglądu.
Sam zabieg wstrzykiwania kwasu pomimo znieczulenia jest bardzo bolesny .Gdyby lekarze zechcieli robić to nieco wolniej to i bez emli nic by nie bolało ,ale oni muszą pokazać jak to rutynowo robią i błyskawicznie więc ból jest straszny.
To,że igła wyskoczyła i kwas wyprysnął to każdemu może się zdarzyć.Opuchlizna też jest normalnym następstwem po aplikacji kwasu.
Jeżeli na zdjęciach pokazałaś usta już po zabiegu to wyglądają super , za kilka dni jeszcze się zmniejszą.
Wybór zabiegu z gruponu był świetnym posunięciem ,nie ma sensu przepłacać tylko dlatego ,że dany lekarz ma wysoką samoocenę i nie wie ile brać za zabieg. Po zabiegach u renomowanych lekarzy wszystko odbywa się dokładnie tak jak u Ciebie a często duuuuuużo gorzej ,tak więc odczekaj jeszcze chwilkę na ocenę swoich ust ,ale i tak są śliczne.

Obrzęk twarzy po podniesieniu policzków

Nie napisałaś dokładnie jaki to był zabieg podniesienia policzków więc wszyscy tylko domyślają się ,że chirurgiczny.
Tydzień to tak jak lekarze napisali, obrzęk jest naturalną rzeczą a drętwość i twardość tych miejsc będą utrzymywały się jeszcze przez kilka miesięcy,możesz też odczuwać ciągnięcie więc nie zapomnij nawilżać szwy oliwką dla dzieci lub choćby kremem do twarzy,oliwka jest jednak lepsza , zapobiegnie to również ewentualnemu rozejściu się blizn i powstaniu szram.

Blepharoplastyka laserem Co2 czy Plexr a niedoczynnosc tarczycy (Hashimoto)

Jesteś śmieszna .Najpierw chciałam zrobić zabieg w Polsce ,ale lekarka nie wiedziała ile chcieć za zabieg a na koniec jeszcze usłyszałam,że wcześniej podana cena to było netto a teraz to jest brutto ,pewnie myslała,że odpiszę sobie od podatku..Zrobiłam w Czechach bardzo dobrze i bardzo tanio,jestem zadowolona więc będę polecać ,bo te zabiegi są co rac bardziej powszechne ,ale zamiast tanieć to w Polsce drożeją . W między czasie nabyłam też trochę wiedzy na temat tych zabiegów i będę wyprowadzać każdego z błędu gdy lekarze robiąc taśmowo zabiegi wmawiają nieświadomym pacjentkom banialuki.
Kochana , gorąco polecam Czechy (oni nawet nie są świadomi,że tak ich polecam a szkoda ,bo może w przyszłości dostałabym jakiś bonus....? )
Wyluzuj mała i skorzystaj z moich rad.

Problem po powiększaniu ust!!

Nie chciałam o tym wcześniej pisać ,ale bardzo często jest właśnie tak ,że gdy obrzęk zniknie to efektu brak,ale nie martw się na zapas ,być może wszystko będzie dobrze albo trzeba będzie dostrzyknąć kwasu co często się robi . Czasami okazuje się,że jest asymetria i też trzeba to skorygować , to normalne , bo usta szybko puchną i czasami lekarz ma problem z oceną tego co robi.
Bądż dobrej myśli , musisz odczekać i potem ocenisz.

Blepharoplastyka laserem Co2 czy Plexr a niedoczynnosc tarczycy (Hashimoto)

Polecam Ci zdecydowanie chirurgiczny zabieg,jeżeli będziesz musiała powtórzyć to dopiero za jakieś 20 lat ,wszystkie inne zabiegi będziesz musiała powtórzyć za ok.2 lata.
Nie bój się jak to nazwałaś "inwazji chirurgicznej" ,korekta powiek nie jest nawet nazywana operacją tylko zabiegiem.Osoby niezorientowane myślą ,że to wielka inwazja a tymczasem jest to bardzo prosty zabieg i lekarze wykonują go wręcz szablonowo,u wszystkich w identyczny sposób.
Ty czytasz o powikłaniach,bo o tym piszą i cały czas piszą o tych samych a nie czytasz o tych tysiącach świetnych efektów.
Jestem po takim zabiegu i szczerze polecam,mam też wiele znajomych osób po korekcie powiek i nie ma żadnych powikłań.
Nie widzę też powodu abyś badała czy masz suchość oczu,jeżeli ktoś ma to doskonale o tym wie.Wysychanie oczu może oczywiście wystąpić gdy lekarz żle zrobi zabieg ,ale ja Ci polecam zrobić zabieg w Czechach ,np.w Ostrawie ,ja właśnie tam robiłam i nie słyszałam aby pacjentki miały jakieś problemy.Cena też jest tam rewelacyjna,zapłacisz ok.1.500 zł ,tam po prostu są takie ceny.
Jeżeli jesteś zainteresowana większą ilością informacji o zabiegu to pisz na priw.

Powieki dolne - gdzie za rozsądna cenę w okolicach Cieszyna?

Dokładnie,tak właśnie robią lekarze w Polsce,nie wiedzą już ile brać.Poznałam to z autopsji i to był powód dla którego zaczęłam szukać innej opcji.
Podaję Ci nr tel. do kliniki +420 558-309-234 ,cały personel posługuje się językiem polskim.
Po zabiegu zostaniesz 1 dobę w klinice a potem masz blisko do domu.
Moja koleżanka jest 2 tygodnie po zabiegu właśnie w tym miejscu ,szwy pięknie się goją ,jest bardzo zadowolona.Opieka pooperacyjna też jest znakomita.
Gdy robiła zabieg to były tam prawie same Polki.

Problem po powiększaniu ust!!

Nie można ocenić efektu powiększenia ust bezpośrednio lub 2 godziny po powiększeniu ust ,to zawsze jest obrzęk.Efekt będziesz mogła ocenić po 7-10 dniach i wtedy ocenisz czy jest on taki jak oczekiwałaś.

Dałam temu gabinetowi szansę trzykrotnie

Dokładnie ,ale tam na samej górze gdzie wypełnia się ankietę to nie ma sensu pisać ,bo wtedy idzie to do autoryzacji przez dany gabinet i oni nigdy nie godzą się na publikowanie negatywnej opinii , zupełnie nie rozumiem dlaczego jest taka idea tego portalu .Powinny być publikowane wszystkie opinie a dany gabinet niech się broni.
Autorka opinii może natomiast napisać nazwę gabinetu tu ,w wypowiedziach ,ale mnie się wydaje ,że to nie wina gabinetu tylko ten zabieg nie likwiduje zmarszczek.
Mezoterapia jaka by nie była też zmarszczek nie likwiduje,poprawić może jedynie kondycję skóry.

Dałam temu gabinetowi szansę trzykrotnie

Szkoda ,że nie napisałaś jaki to gabinet a właściwie to powinnaś w ogóle takie zabiegi odradzać ,bo pewnie o ile w ogóle takie zbiegi przynoszą efekt to chyba tylko młodym osobom ,głębokich zmarszczek raczej nie usuną o czym lekarze nie informują,bo przecież nie o to chodzi skoro pacjentka na to się decyduje..
Dałaś szansę gabinetowi 3 razy to i tak byłaś bardzo cierpliwa. Mnie jak lekarz wstrzyknął kwas obok bruzdy to drugiej szansy już mu nie dałam a co do botoksu to też zmień gabinet .Botoks najczęściej dobrze trzyma do 2 miesięcy i potem wolno spada jego działanie tak ,że po 3 miesiącach trzeba go podać ponownie jeśli chcesz mieć cały czas ładny efekt.Warto poszukać lekarza ,który robi to tanio ,bo te wszystkie wydumane ceny nie są tego warte ,botoks to botoks ,wszyscy lekarze kupując płacą jednakowo a wielu kupuje taniej od innych,tylko pacjentom każą płacić drogo.

Korekcja powiek dolnych - gdzie???

Joka ,, ja nie mam suchych oczu i w tej chwili znam dość dużo kobiet po korekcie powiek górnych i dolnych i również nie mają żadnych powikłań ani suchości oczu.W zasadzie to nie widzę związku miedzy zabiegiem a suchością oczu..........no chyba ,że masz zbyt dużo skóry wycięte i Twoje powieki się nie domykają przez co następuje wysychanie oka.
Moja znajoma jest 5 dni po zdjęciu szwów i ma tylko normalne objawy typu lekkie obrzęki,zaróżowione blizny,ale zagojone,blizny są oczywiście jeszcze grube i trochę ciągną,ale to normalne.Zabieg miała robiony w Czechach.
Ja jestem nieco ponad 5 miesięcy po zabiegu i już o nim zapomniałam w sensie ,ze nic już nie ciągnie i nie mam żadnego dyskomfortu,blizny prawie niewidoczne,nawet moja siostra chirurg niczego nie zauważyła.
U Ciebie lekarz nie przyznał się ,że prawdopodobnie zrobił błąd i usiłuje Ci wmówić,zresztą skutecznie,że to normalne ,że masz suchość oczu i, że  może to potrwać nawet rok.Nie znam się na tym ,ale pewnie chodzi o to ,że skóra się rozciągnie i przykryje powiekę co nie będzie już powodowało wysychania oczu.
Korekta powiek dolnych jest nieco trudniejszym zabiegiem niż korekta górnych ,ale to nie znaczy ,że trudnym.Wydawanie kilkunastu tysięcy zł.w Niemczech jest bez sensu gdy z równie dobrym skutkiem można to zrobić w Czechach i za śmieszne pieniądze ,po prostu takie są u nich ceny.
Tylko w Polsce ludzie myślą,że jak tanio to zle , Niemki też jeżdżą do Czech,jeżdżą też do Polski,bo w porównaniu do niemieckich cen to u nas jest taniocha choć lekarze od Niemek i tak biorą drożej niż od Polek.

Krzywe usta po kwasie. Co zrobic?

Twoje usta choć bardzo ładne to w stosunku do nosa i reszty twarzy są zbyt duże,nadmuchane . Gdy jeszcze poszerzysz je po bokach a i tak są szerokie ,to będziesz wyglądać monstrualnie , o taki efekt Ci chodzi?
Zobacz na załączonych zdjęciach gdzie ładna ,subtelna dziewczyna zamieniła się potwora .Naprawdę liczy się dla Ciebie tylko wielkość ust?

Tydzien temu zrobilam zabieg na oczy kwasem hialuronowym( ni...

Mezoterapia a wypełnianie kwasem hialuronowym to 2 różne zabiegi o zupełnie innych efektach więc nie można porównywać mezoterapii do wypełniania kwasem hialuronowy a z wpisu właśnie wynika ,ze to nie była mezoterapia ,chociaż............autorka wpisu nie do końca wie co i jak ,bo napisała,ze zabieg miała na oczy.

Tydzien temu zrobilam zabieg na oczy kwasem hialuronowym( ni...

Chyba jednak nie na oczy tylko na powieki dolne w okolicę oczodołu .To bardzo delikatna okolica i wymaga dużego doświadczenia i umiejętności od lekarza w trakcie zabiegu jak i po.Ważna też jest gęstość kwasu.
Najprawdopodobniej lekarz nie "ułożył" kwasu i stąd grudy ,ale musisz też wiedzieć,że kwas to wypełniacz i jak sama nazwa wskazuje ,wypełnia obszar aplikacji a więc jeszcze długo będzie w danym obszarze wyczuwalny w postaci właśnie zgrubienia .Właśnie to zgrubienie w środku ma wypchnąć dany obszar do góry i w ten sposób zmniejszyć doły pod oczami . Zgrubienia te powinny być jednak uformowane tak aby nie przebijały przez skórę i nie były widoczne np.przy uśmiechu.
Formowanie ,układanie kwasu powinno być zrobione natychmiast po aplikacji ,jeśli lekarz tego nie zrobił lub zrobił to niedostatecznie dobrze to pozostaje Ci samej pouciskać i masować te miejsca .
Te grudy będą coraz mniej twarde i z czasem się wchłoną i przestaną spełniać swoje zadanie.
Jeśli myślałaś,że lekarz coś Ci wstrzyknie i nie będzie po tym śladu to raczej nic nie wiesz o wypełniaczach ,może lepiej było kazać sobie wstrzyknąć wodę,szybko by się rozeszła.
Samowolne ostrzykiwanie pacjentki bez pytania jej o zgodę to nie najlepsza maniera.

Azzalure - jak długo trzyma?

Już chyba podgrzewałaś i masowałaś i z kwasem coś się zaczęło dziać więc lepiej nic nie rób.
Nasza twarz z wiekiem nieuchronnie się zmienia więc raczej to nie kwas spowodował Twój defekt ,tak niestety działa na nas czas i grawitacja.Wcześniej po prostu tego nie zauważyłaś ,bo nie zwracałaś na to uwagi.
To ,że botoks \"trzyma 8-10 m-cy to raczej między bajki trzeba włożyć,niektóre pacjentki po prostu nie są w stanie ocenić czy botoks jeszcze działa czy nie, niektóre nawet nie odróżniają botoksu od kwasu .Sama piszesz ,że zmarszczki już się pojawiły,uśmiechnij się od ucha do ucha to zobaczysz je w całej okazałości .Bez uśmiechu w Twoim wieku raczej słabo je widać.
U mnie azzalure trzyma 2 miesiące i po 2 miesiącach zmarszczki stają się pomału coraz bardziej widoczne tak, że po 3 miesiącach zabieg trzeba powtórzyć jeśli nie chce się doprowadzić do pełnego ujawnienia się zmarszczek.

Korekcja powiek dolnych - gdzie???

A z moich obserwacji wynika,że nie wszyscy lekarze potrafią robić dolne powieki ,bo to trochę trudniejsze niż górne i to był zapewne powód.
Od znajomych dowiaduję się ,że z tego własnie powodu lekarze niechętnie robią dolne powieki a niektórzy wycofują się,niektórzy nie robią wcale.

Krzywe usta po kwasie. Co zrobic?

Z boku Twoje usta wyglądają identycznie a Ty nie wiesz jak wyglądają usta tej kobiety gdy ma je zamknięte ,być może nie wyglądają już tak dobrze . Nie ma nic gorszego niż próbowanie osiągnięcia efektu jaki jest na jakimś zdjęciu.
Oczywiście ,że można dostrzyknąć i pogrubić usta po bokach,można nawet osiągnąć odpowiedni kształt ,ale do tego potrzeba artysty a większość lekarzy to rzemieślnicy , oni tylko potrafią wstrzykiwać kwas.
Nie masz też pewności czy Tobie z takimi ustami będzie ładnie i czy nie będą one zbyt duże do Twojej twarzy. Uwierz mi ,masz ładne usta i nic już z nimi nie rób,bo na ustąpienie efektów trzeba czasami czekać nawet 2 lata.

Krzywe usta po kwasie. Co zrobic?

Nie rób hialuronidazy,wtedy to dopiero będziesz niezadowolona z kształtu ust a jeszcze możesz narobić sobie poważnych powikłań.
Jeśli Ci się wydaje ,że zrobisz sobie hialuronidazę a potem znów wypełnisz kwasem usta i jeszcze będziesz mieć właściwy kształt to jesteś w wielkim błędzie ,może się okazać,że zmiany będą tak straszne,że już żaden lekarz nie podejmie się ponownego ingerowania.

Korekcja powiek dolnych - gdzie???

Jestem po plastyce powiek górnych i dolnych w Czechach , w Ostrawie .Tam bez problemu zrobią Ci zabieg za bardzo rozsądną cenę i bardzo fachowo,zresztą to bardzo prosty zabieg.
Możesz jeszcze zrobić to w Tryncu.I tu i tam mnóstwo Polek robi korektę powiek i nie tylko.
Personel normalny,kulturalny ,nie zdzierają z Ciebie ,cena zawsze jest stała i nie mówią,że zależy od zakresu ,którego przy takich zabiegach po prostu nie ma.
Koszt dolnych powiek to ok.1700-1800 zł, dokładnie nie wiem,bo robiłam górne i dolne i zapłaciłam ok 3.000 zł
Jeśli jesteś zainteresowana to pisz podam Ci wszystkie namiary i szczegóły.
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (2)

Moja recenzja

Ina54
ef

Facelifting - podniesienie powłok twarzy

 |  Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
Ina54
ef
Ina54  |  09.06.2016   Warto , Cena ogółem: 5 700 zł

Jestem 2 tygodnie po zabiegu .Lekarze i pielęgniarki bardzo profesjonalni i sympatyczni , bardzo przyjazna klinika i bardzo dobre warunki. Zabieg standardowy,już teraz widzę,że nie będę miała widocznych blizn co miło mnie zaskoczyło. Lekarz bardzo szybko odpowiada na maile,udziela odpowiedzi na...

 2 Lubię to
Ina54
ef

Polecam Czechy

 |  Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
Ina54
ef
Ina54  |  03.06.2016   Warto , Cena ogółem: 3 000 zł

Operacje plastyczne sa coraz bardziej popularne i decyduja sie na nie juz nie tylko gwiazdy filmowe,ale takze gospodynie domowe i wydawaloby sie ,ze powinny one byc coraz tansze,ale niestety,z roku na rok sa coraz drozsze a podanie w cenniku przez lekarza rzetelnej ceny graniczy z cudem. Bylam...

 3 Lubię to  |   16 Komentarzy