asylwetka
ef
asylwetka
ef

asylwetka

  • 49 odpowiedzi
  • 4 Lubię to

asylwetka

asylwetka jest Przyjacielem Estheticon

pomorskie, Polska
Członkiem od 23.05.2016 | Ostatnia aktywność 18.12.2017
  • 49 odpowiedzi
  • 4 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (49)

Posty na Forum

RE: Rozstępy na piersiach po operacji powiększenia

moim zdaniem- ani jedno,ani drugie. mnie skóra na piersiach popękała dosłownie, co oczywiście zaskutkowało pojawieniem się drobnych rozstępów (mimo,że baaaardzo oszczędzałam sie przez 3m-ce od odp). Jeśli nie miałaś nadmiaru skóry, np po ciąży, lub znacznym spadku wagi, to ze względu na fakt, że na implant nagle musi znaleźć się miejsce, najczęściej skutkuje to rozstępowaniem się skóry.

RE: Czy implanty powyżej 400 ml są dużym obciążeniem dla kręgosłupa?

hej, pewnie dużo zależny od tego jakiej jesteś budowy ciała, wcześniejszej wielkości piersi itp na pewno im większy implant, tym większe obciążenie dla kręgosłupa. ja jestem dość aktywna fizycznie, i przy impl 420ml, 174cm wzrostu oraz 64kg wagi i zupełnie nie czuję różnicy sprzed, a po op. W kwestii wagi impl - pewnie jest ona uzależniona od gęstości wypełnionego nimi żelu,a co za tym idzie pewnie także producenta danych implantów- nigdy nie interesowałam się tym,zatem pytanie bezpośrednio do lekarzy, :)

RE: Za małe implanty nadal nieproporcjonalna sylwetka

Hej, teoretycznie możliwość wymiany implantów jest po zakończeniu okresu gojenia, acz z uwagi na fakt, iż u każdego przebiega inaczej, możemy mówić zarówno o 3jak i 6m-cach, stąd pewnie operator podał Tobie maksymalny czas kiedy można ponownie przeprowadzić zabieg. co do samej wielkości implantów, to zapewne mówimy o pojemnościach niestandardowych na poziomie 500-600ml, szczegółów udzieli Ci klinika, w której zdecydujesz się na powtórny zabieg.
od siebie mogę dodać, że w biuście mam 102cm, a efekt ten osiągnęłam implantami o pojemności 420ml przy wyjściowej miseczce 80B :) pozdrawiam! :)

RE: Operacja piersi - zachodniopomorskie

Przepraszam, że zapytam i mam nadzieję, iż jednocześnie nie urażę Cię, ale nasuwa mi się pytanie odnośnie sfinansowania zabiegu. Skoro nie dysponujesz środkami pozwalającymi na ewentualny dojazd do kliniki to jak zamierzasz opłacić zabieg na poziomie kilkunastu tysięcy złotych? Jak wnioskuję z opisu, Twój obecny wygląd piesi nie jest np wadą rozwojową, lecz nieestetycznym skutkiem po przebyciu 2 ciąż, co niestety nie kwalifikuje do refundacji w ramach NFZ.

RE: Bol piersi 2 miesiące po operacji

Hej, tak jw Pan Doktor wypowiedział się - proces gojenia jest złożony i nie przebiega szablonowo. Jeśli jesteś mocno zaniepokojona, zawsze zalecana jest wizyta lub choćby telefoniczny kontakt z operatorem. Ponadto aby wyeliminować stan zapalny trzeba zwrócić uwagę na temperaturę - czy występuje gorączka, ew można wykonać USG piersi.
 
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (1)

Moja recenzja

asylwetka
ef

Powiększanie piersi - okrągłe implanty 420ml, 360ml HP pod mięsień w Aesthetic Med

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
asylwetka
ef
asylwetka  |  11.07.2017
  Warto , Cena ogółem: 12 500 zł

W lutym 2016 poddałam się zabiegowi powiększenia piersi implantami okrągłymi (420ml ,360ml HP) pod mięsień w klice Aesthetic Med w Szczecinie. Operował mnie DR Dmytrzak oraz Rami. Na zabieg w Aesthetic Med zdecydowałam się z 2 powodów- polecenia kliniki zarówno przez znajome, które wykonywały w...