Emanuela W.
Emanuela W.

Emanuela W.

 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to

Emanuela W.

lubelskie, Polska
Członkiem od 06.09.2016 | Ostatnia aktywność 23.10.2017
 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (40)

Posty na Forum

RE: Wymiana implantów - są bardzo twarde i zniekształcone

To umów się koniecznie do lekarza na konsultację, nie wiadomo co się tam w środku dzieje, ale jeśli zauważasz zmianę w twardości piersi i przeszkadza Ci to to najlepiej nak najszybciej udać się na konsultację i osobiście rozwiać wszytskie możliwości. Myślę, że spokojnie może to zrobić jeden lekarz, ale pewnie nie podczas jednej operacji. Umów się na konsultację, a w między czasie może napisz pytanie na forum tutaj: https://www.estheticon.pl/dyskusje/powiekszanie-piersi-augmentacja/new?discussion=1&url=%2Fdyskusje%2Fpowiekszanie-piersi-augmentacja&topic=128#new-discussion
tylko opisz swój problem jak najdokładniej żeby lekarze mogli Ci udzielić wyczerpującej odpowiedzi
Życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że jak najszybciej uda się rozwiązać Twój problem!
Pozdrawiam
E.
 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to

RE: Powiększanie ust Teosyal Kiss 1 ml - efekt małpiej twarzy - grudki i asymetria warg

Cześć Szatan!
A mówiłaś to doktorce, u której byłaś na zabiegu? Wiesz, że masz prawo się do niej zwrócić jeżeli są jakieś komplikacje czy powikłania, a jej obowiązkiem jest Tobie pomóc. Idź jak najszybciej na konsultację! Pewnie wszystko Ci osobiście wyjaśni, a jeśli będzie problem to pomoże, nie ma co siedzieć przed komputerem!
Nie jestem lekarzem, ale kiedy patrze na zdjęcia to Twoje usta wyglądają ładnie, nie wiem co było przed zabiegiem, ale na zdjęciach żadnej małpiej twarzy nie widzę! ;)
Napisz potem co powiedziała Ci Twoja lekarka, trzymam kciuki żeby było wszytsko ok!
Pozdrawiam!
E.
 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to

RE: Botoks wokół oczy, kwas w bruzdy nosowo-wargowe i powiększone usta - super efekty!

Dobrze, jest znaleźć dobrego lekarza, któremu można zaufać. Wtedy się człowiek nie boi, że nawet jeśli coś się stanie to lekarzowi można zaufać, bo ma wszystko pod kontrolą.
Czyli na razie miałaś botoks na okolice oczu (kurze łapki?), powiększanie ust i wypełnianie bruzd nosowo-wargowych?
A co okolice pod okiem? Wiele kobiet na to szczególnie się użala, że ma cienie pod oczami, worki, obwisłą skórę pod oczami, opuchnięte powieki.
Rozumiem, że Ciebie ten problem Renniu jeszcze nie dotyczy?
Pozdrawiam serdecznie!
E.
 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to

RE: Radiesse - mam zaufanie do Pani Doktor Kocot

Ewa, wow! wyglądasz świetnie!!!! jakby się dla Ciebie czas w 30 max 32 latach zatrzymał!!!
Ja wiem, że u mnie jeszcze wiele nie trzeba, nie zamierzam przesadzać z niczym, jeszcze się nawet do nikogo nie umówiłam - odkładam to na później, aż będę miała trochę więcej czasu i znajdę zaufanego lekarza.
Trzymaj się ciepło - pozdrawiam!
E.
 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to

RE: Radiesse - mam zaufanie do Pani Doktor Kocot

Ewa, ja mam 25 lat, więc na razie myślę o jakimś peelingu (mam mieszaną cerę i przydałoby się jakieś porządne odświeżenie), albo o lipolizie na drugi podbródek (to mój największy kompleks), ale tematyka mnie interesuje ogólnie i często się zastanawiam jak dziewczyny wybierają lekarzy, czym się przy tym kierują, na co warto jest zwrócić uwagę aby trafić do kogoś kto zna się na rzeczy, dlatego czasem tu podpytuję i zbieram różne opinie.
Pozdrawiam Cię serdecznie!
E.
 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to

RE: Radiesse - mam zaufanie do Pani Doktor Kocot

Wow, to dobrze, że udało się znaleźć odpowiedniego lekara, który umie doradzić i zaproponować odpowiedni zabieg. Z tymi zdjęciami to szkoda, tak najlepiej można zobaczyć jakich efektów można się spodziewać, ale rozumiem Cię, chociaż teraz można na tych zdjęciach np. zasłonić oczy i wtedy są anonimowe. A jak dowiedziałaś się o Pani Doktor Kocot?
Pozdrawiam Emanuela
 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to

RE: Kwas Princess Volume i dostrzyknięcie kwasem HyalDew Fine

Ina, ja nic nie uważam, po prostu zapytałam.
Nicola napisała "mogę dostrzyknac" więc użyła takiej formy czasownika jakby sama to chciała robić, dlatego o to zapytałam, a skąd Ty możesz wiedzieć czy chciałam ją atakować?
Nic takiego mi nie przyszło do głowy! Dlatego kompletnie nie rozumiem Twojej agresji wobec mnie....
Twoja historia jest nieprzyjemna, rozumiem po części Twoje rozgoryczenie na lekarzy, ale sama przyznasz, że lepiej z tego typu sprawami zwrócić się do lekarza, nie każdy ma taką sprawność jak Ty i lepiej nie eksperymentować z tego typu rzeczami w domu. Nie "wysilam" się na żadne krytykowanie Ciebie, nie było to moim zamiarem, a nie mam też zamiaru krytykować nikogo innego...

A oprócz tego pytanie, które zadała Nicola jest ciekawe, pewnie nie jedna osoba chciałaby wiedziecz czy i po jakim czasie można zastosować inny kwas w to samo miejsce. Czy może udało się uzyskać odpowiedź od jakiegoś lekarza?
 • 38 odpowiedzi
 • 6 Lubię to
 
Prywatna wiadomość