Kasiakasia
ef
Kasiakasia
ef

Kasiakasia

  • 37 odpowiedzi
  • 5 Lubię to

Kasiakasia

Kasiakasia jest Przyjacielem Estheticon

mazowieckie, Polska
Członkiem od 26.03.2016 | Ostatnia aktywność 25.05.2017
  • 37 odpowiedzi
  • 5 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (41)

Posty na Forum

Wtórna plastyka nosa - poszukiwany specjalista

Zdecydowałam się na ponowną operację nosa. Pierwszą operację pourazową miałam wykonaną 16 lat temu w szpitalu państwowym w Sosnowcu. Został wtedy skrócony i ścięto z niego garb. Niestety przegroda nadal jest krzywa, a dodatkowo nos zrobił się szeroki i bardzo asymetryczny. Poszukuję lekarza z doświadczeniem we wtórnych operacjach,który doprowadzi mój nos laryngologicznie i wizualnie do porządku.

RE: Liposukcja

Szczerze, to radziłabym wziąć się w garść i zacząć biegać lub maszerować. MIałam plastykę brzucha z liposukcją i uważam, ze gojenie po liposukcji jest straszne. Opuchlizna itd,. są koszmarne. 3 miesiące dużego dyskomfortu. WIem, ze bez liposukcji dziewczyny po takich operacjach dochodzą dużo szybciej do siebie. Masz piękne ciało, wystarczy trochę ruchu a będzie idealnie!

RE: Co na bliznę po operacji?

Dziękuję Panom za odpowiedz. To było pytanie natury "co z doświadczenia jest godne polecenia". Stosuję contratubex i No-scar. Jestem w stałym kontakcie z lekarzem, ale chciałam usłyszeć opinie innych. Zastanawiam się nad zakupem plastrów silikonowych i np. Mój lekarz uznał, ze pomogą lub nie. I sama nie wiem czy inwestować w kolejne środki. Czy stosowanie tego czego używam wystarczy.

RE: Liposukcja uda , biodra, boczki - jaka liposukcja, cena

Lolipoli tez choruję na niedoczynność tarczycy. Pomimo wielkich starań bardzo trudno było zrzucić wagę. Zbawienne okazało się odstawienie zupełnie pieczywa i ograniczenie produktów mącznych. I zaczęłam pić wodę z cytryną. Waga zaczęła spadać! Zrzuciłam bez wysiłku 12 kg. Inne rzeczy jem normalnie i bez ograniczeń. Słodycze pochłaniam w dużych ilościach:) spróbuj przed liposukcją, wtedy zostaną do usunięcia tylko najtrudniejsze obszary:)

RE: Laser frakcyjny czy plastyka ?

Niestety obawiam się, ze tak jak i było w moim przypadku - cudów nie ma i na takie rozstępy zabiegi kosmetyczne nie pomogą. Dodatkowo masz je na tyle wysoko, ze nie wszystkie zostaną usunięte przy wycięciu skóry. Ja miałam podobnie, ale te co zostały chowają się juz pod wyższe majtki;)

RE: Spuchnięty brzuch nad pępkiem

No właśnie forum jest chyba głownie przestrzenią reklamową dla lekarzy, a nie miejscem gdzie można otrzymać info;) rozumiem, ze lekarze nie chcą brać odpowiedzialności za udzielane rady, ale przydałaby się czasami prosta odpowiedz plus dopisek: proszę udać się do lekarza:) Ech operowałam się blisko a tak mało czasu, ze nawet nie mam kiedy pójść na konsultację...
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (1)

Moja recenzja

Kasiakasia
ef

Medifem Plastyka z liposukcją

 |  Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha)
Kasiakasia
ef
Kasiakasia  |  18.05.2016   Warto , Cena ogółem: 8 000 zł

O operacji myślałam 8 lat od pierwszego porodu. Po drugim porodzie po zakończeniu karmienia umówiłam się na konsultacje i wybrałam najszybszy możliwy termin (3 tygodnie czekania). Moim zdaniem czas działa na niekorzyść, bo pojawia się dużo wątpliwości. Dzień operacji - stres - 2,5 h zabieg....

 5 Komentarzy