Kasiakasia
ef
Kasiakasia
ef

Kasiakasia

  • 37 odpowiedzi
  • 5 Lubię to

Kasiakasia

Kasiakasia jest Przyjacielem Estheticon

mazowieckie, Polska
Członkiem od 26.03.2016 | Ostatnia aktywność 27.03.2017
  • 37 odpowiedzi
  • 5 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (1)

Moja recenzja

Kasiakasia
ef

Medifem Plastyka z liposukcją

 |  Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha)
Kasiakasia
ef
Kasiakasia  |  18.05.2016   Warto , Cena ogółem: 8 000 zł

O operacji myślałam 8 lat od pierwszego porodu. Po drugim porodzie po zakończeniu karmienia umówiłam się na konsultacje i wybrałam najszybszy możliwy termin (3 tygodnie czekania). Moim zdaniem czas działa na niekorzyść, bo pojawia się dużo wątpliwości. Dzień operacji - stres - 2,5 h zabieg....

 5 Komentarzy
Forum (41)

Posty na Forum

Agata chodzisz na drenaże limfatyczne? Mnie bardzo pomogły i są wskazane po takich operacjach

Wtórna plastyka nosa - poszukiwany specjalista

Zdecydowałam się na ponowną operację nosa. Pierwszą operację pourazową miałam wykonaną 16 lat temu w szpitalu państwowym w Sosnowcu. Został wtedy skrócony i ścięto z niego garb. Niestety przegroda nadal jest krzywa, a dodatkowo nos zrobił się szeroki i bardzo asymetryczny. Poszukuję lekarza z doświadczeniem we wtórnych operacjach,który doprowadzi mój nos laryngologicznie i wizualnie do porządku.

RE: Liposukcja

Szczerze, to radziłabym wziąć się w garść i zacząć biegać lub maszerować. MIałam plastykę brzucha z liposukcją i uważam, ze gojenie po liposukcji jest straszne. Opuchlizna itd,. są koszmarne. 3 miesiące dużego dyskomfortu. WIem, ze bez liposukcji dziewczyny po takich operacjach dochodzą dużo szybciej do siebie. Masz piękne ciało, wystarczy trochę ruchu a będzie idealnie!

Asiu ja robiłam w klinice za 8 tysięcy i jestem zadowolona z efektu. Myślę, ze cena nie zawsze musi być przełożeniem na jakość.

Dziękuję za odpowiedz. Czy jednorazowy zabieg przyniesie pozytywne efekty? Jak długo utrzymuje się efekt? Czy cena dotyczy jednego obszaru czy całej twarzy?

Dziekuję za odpowiedź. A o kosztach jakiego rzędu mówimy? :) orientacyjnie oczywiście

Obawiam się, ze dobrze nie będzie. Miałam dokładnie identyczną sytuację i byłam zwodzona ze można oceniać po roku. Nos jest zniekształcony.

Dziękuję Panom za odpowiedz. To było pytanie natury "co z doświadczenia jest godne polecenia". Stosuję contratubex i No-scar. Jestem w stałym kontakcie z lekarzem, ale chciałam usłyszeć opinie innych. Zastanawiam się nad zakupem plastrów silikonowych i np. Mój lekarz uznał, ze pomogą lub nie. I sama nie wiem czy inwestować w kolejne środki. Czy stosowanie tego czego używam wystarczy.

Lolipoli tez choruję na niedoczynność tarczycy. Pomimo wielkich starań bardzo trudno było zrzucić wagę. Zbawienne okazało się odstawienie zupełnie pieczywa i ograniczenie produktów mącznych. I zaczęłam pić wodę z cytryną. Waga zaczęła spadać! Zrzuciłam bez wysiłku 12 kg. Inne rzeczy jem normalnie i bez ograniczeń. Słodycze pochłaniam w dużych ilościach:) spróbuj przed liposukcją, wtedy zostaną do usunięcia tylko najtrudniejsze obszary:)

Pytałam, znajoma kosmetolog powiedziała ze zbyt głębokie są rozstępy żeby uzyskać ładny efekt. Zresztą jak widzisz u mnie było dużo skory rozciągniętej z którą i tak niewiele da się zrobić.

Zobacz u mnie w profilu jest wpis. Nic mi nie pomogło. Na szczęście po pierwszej ciąży trafiłam na uczciwy salon kosmetyczny i Pani powiedziała po kilku zabiegach ze nic nie pomoże...

Niestety obawiam się, ze tak jak i było w moim przypadku - cudów nie ma i na takie rozstępy zabiegi kosmetyczne nie pomogą. Dodatkowo masz je na tyle wysoko, ze nie wszystkie zostaną usunięte przy wycięciu skóry. Ja miałam podobnie, ale te co zostały chowają się juz pod wyższe majtki;)

Tez miałam dużo watpliwości przed operacją, głownie mając na uwadze narkozę. Ale cieszę się, ze podjęłam decyzję o cięciu. Samopoczucie + 100!

No właśnie forum jest chyba głownie przestrzenią reklamową dla lekarzy, a nie miejscem gdzie można otrzymać info;) rozumiem, ze lekarze nie chcą brać odpowiedzialności za udzielane rady, ale przydałaby się czasami prosta odpowiedz plus dopisek: proszę udać się do lekarza:) Ech operowałam się blisko a tak mało czasu, ze nawet nie mam kiedy pójść na konsultację...

Tez się podpinam do pytania. Jestem 9 tygodni po operacji. Tydzień temu przestałam nosić gorset i zaczęłam ćwiczyć. Pojawiła sie duża opuchlizna. Czy to naturalne?