Micki ze Szczecina
Micki ze Szczecina

Micki ze Szczecina

  • 1 odpowiedzi

Micki ze Szczecina

zachodniopomorskie, Polska
Członkiem od 29.11.2017 | Ostatnia aktywność 03.06.2019
  • 1 odpowiedzi
   Wysłać prywatną wiadomość       Wysłać prywatną wiadomość   

Posty na Forum

RE: Rhinoplastyka, septoplastyka oraz konchoplastyka

Dzień dobry,
Dziękuję za odpowiedź. Mam parę dopełniających pytań:
1) Czy Państwo mogę zrobić operację poprzez dwóch lekarzy jednocześnie: laryngologa oraz plastyka? Operacja konchoplastyki oraz septoplastyki wraz z zwężeniem czubka nosa (pozbycie się przedziałku) oraz korekcja asymetri nosa.
2) Na kiedy Państwo mają najbliższe terminy operacji? Ponieważ z powodów osobistych bardzo mi zależy na jak najszybszym terninie.
3) Jest zgodą od „EU - Ubezpieczyciela Zdrowotnego” na operację i pokrycie kosztów na: konchoplastyka, septoplastyka plus rhinoplastyka, zatem do wydania zgody na operację w Poslce będzie potrzebny plan w języku angielskim – czy mogą Państwo taki paln przedstawić? Definicja planu to poprostu informacja jaki zabieg będzie wykonywany, z jakim znieczuleniem, ile będzie trawac i długość podbytu w klinice.

Z góry dziękuję za dopowiedzi i pozdrawiam serdecznie :)

Rhinoplastyka, septoplastyka oraz konchoplastyka

Witam!

Poprawa wyglądu i funkcji nosa, operacja laryngologiczną oraz plastyczną.
Kobieta, ur 1983 rok, 165 cm wroztu, 58 kg, zdrowa, brak alegi, palenie 7~10 papierosów dziennie.

Jak widać na zdjęciach mam skrzywioną przegrodę, przerośnięte małżowiny oraz niesymetryczny nos. Mogę przesłać więcej zdjęć na wskazany adres email.

Jak już coś robić to zrobić to raz i dobrze :) Zetem jednoczese połączenie konchoplastyki oraz septoplastyki wraz z zwężeniem czubka nosa (pozbycie się przedziałku) oraz korekcja asymetri nosa.
Nie jestem przekonana do usunięcia garba z nosa ponieważ go lubię (rzecz gustu).

Dodatkowo, jeżeli jest możliwe usunięcie migdałków podniebnych w tej jednej operacji. Po wilekokrotnych infekcjach migdałki w 2000 roku (po ostrej infekcji streptococcus typu b) same umarły i zbiera się w nich siarka. Jako iż nie jest się wstanie samemu wyczuć nagromadzenia siarki, z powodów socjalnych chciała bym również jednocześnie usunąć migdałki (jeżeli jest taka możliwość oczywiście).

Z ważnych powodów osobistych bardzo mi zależy na jak najszybszym terninie.
Konsultacje już się odbyły że specialistami i jest zgodą od „EU - Ubezpieczyciela Zdrowotnego” na operację i pokrycie kosztów na: konchoplastyka, septoplastyka plus rhinoplastyka.

Z powodów osobistych wolę przeporwadzic tą operace w Polsce dlatego szukam specjalistów oraz terminów. Mieszkam okolice Szczecina, zatem nachetniej zachodniopomorskie aczkowliek jestem otwarta na inne rejony.

Z góry dziękuję za dopowiedzi i pozdrawiam serdecznie :)


Moja recenzja

Micki ze Szczecina 26.03.2019
Nie byłam jeszcze na zabiegu

Największym moim kompleksem jest asymetria nosa. Poprawa asymetrii jest moim głównym celem i tym też kieruje się przy wyborze chirurga. W operacji będzie również prostowana krzywa przegroda nosowa. Dodatkowo rozważam rh... Więcej